Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Wszystkim wkońcu mam neta już na nowej chacie trochę to trwało ale już po wszystkim, ważne że dzis znowu jest pogoda i mam nadzieję że weekend też dopisze. Wybiorę się gdzies pewnie z kolesiem bo Sylwia robi panienskie i muszę sie ewakuować wiec najlepiej gdzies daleko na maszynie. :bigrazz: a odnosnie imprezy 11-13 lipca napeno dojedziemy przywieziemy weselną. :icon_razz: Pozdrawiam grono . :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie dwiema rencami pod tym co tu Kali pisze :icon_razz: tylko dajcie tak z godzine wczesniej znać żeby sie piwo schlodziło. Niech Moc Bedzie Z Wami >>-------->

 

 

p.s

mieszkanie siostry wolne :) -można by jej było bajzlu narobić jakiegoś malego co?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W sumie to na forum udzielam sie pierwszy raz i mam nadzieje ze nie ostatni he he. Pisze poniewaz szukam motocyklistow z Southampton lub okolic na szybkie wypady po pracy i w weekendy, zeby sobie po prostu posmigac po okolicy np. po New Forest. Nie wiem czy ten post wstawilem w dobre miejsce ale jesli ktos by sie znalazl zainteresowany to ja jestem jak nabardziej za. Pozdrawiam Mariusz :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie weekend wypad pozytywnie sobota startford na :bigrazz: ze szfagrem, a wczoraj pojechalismy z przyszłą do Oxfordu też na :cool: ale co sie okazało w pubie nad rzeką siedzieli pod parasolami moto rodacy nie zagadałem niestety bo moja chciała spędzić czas romantix :P ale jak cos to pozdrawiam moto rodaków z Oxfordu jakby kiedy zajżeli na forum. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja testowalem swoje nowe wydechy...bez podlaczenia O2 sensorow ...boze zlituj sie...zerzalo mi 10 litrow na 25 mil :D ......

takze musze wydac wiecej troszke pieniazkow na przerobienie rurek coby mi sesory sie zamocowaly:D....na szczescie juz znalazlem ludzi od tego......i w srode prawdopodobnie wszystko wroci do ladu ;)....ale pryka pieknie!!!...bardzo glosno....nawet chyba za glosno..... :flesje:

pozdr :) :biggrin:

 

Witaj Mariusz ;)ja od Ciebie na zachod jakies 110,2 mil .....jak bedziesz w okolicy zapraszam na browarka ;)

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udalo sie spotkac chlopakow z Southampton:) Dzieki wszystki za namiary. Pozdrowienia dla Marcina i Kamila z ktorymi dzisiaj smigalem. Mam nadzieje Kali ze kiedys rzeczywiscie uda sie razem pojezdzic. A ciebie Vampimar zapraszam do Southampton, tu tez mamy niezle browary he he. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udalo sie spotkac chlopakow z Southampton:) Dzieki wszystki za namiary. Pozdrowienia dla Marcina i Kamila z ktorymi dzisiaj smigalem.

 

 

Joł :-)

Pare miesiecy temu narzekalem ze nie ma z kim smigac a teraz taka ekipa mi sie zebrala ze hoho :-)

Ciezko wszystkich razem zebrac do kupy ale jest jakies 10 - 12osob :icon_mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie: Kasia postarzeje sie dopiero w lipcu i z tej okazji 11-13 lipca bedzie pod Durdle Door topic smutki (oczywiscie w wodach oceanu, nie w butelce :lalag: ).

 

Male sprostowanie ............. :icon_razz:

My wiemy kiedy Ty sie "starzejesz", ale .......... ten termin 20-22 czerwca to jest termin na spotkanie z okazji ......... ze sie spotykamy :)

Z tego co wiem to chetnych jest kilku:

ruthi + narzeczona, lisu + Sylwia, budzik, moze wpadna jeszcze kali, gilotyna, moze chlopaki z southamptom .......... who knows ... :bigrazz:

A potem spotkamy sie na Twoich urodzinach i wtedy juz bedzie ..... duzo, duzo, duzo :flesje:

 

[...]my bierzemy namiot (znaczy sie pozyczamy od Ciebie zeby sie scislej wyrazic :P).

 

Tak jakby co ............ ja tez biore namiot, wiec .......... chyba bedziesz spala ze mna :icon_razz:

Jak mam placic za domek 250 funtow :banghead: to juz zdecydowanie opcja namiot bierze gore :lalag:

 

aale pryka pieknie!!!...bardzo glosno....nawet chyba za glosno..... :cool:

pozdr :buttrock: :flesje:

 

E tam glosno ..........

Moje glosno chodzily :icon_razz:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

E tam glosno ..........

Moje glosno chodzily :icon_razz:

 

moje chyba glosniejsze......zdecydowanie glosniejsze.....ale poki co dzis znff je zdjalem.....dalem do przerobki, odbiore z rana i znuff .......juz jedno dziecko sie wystraszylo...plakalo w nieboglosy :notworthy:

no ale bedziemy sie mieli jeszcze okazje przekonac czyje glosniejszze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...