Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[...] jedyna rzecz to szkoda ze nie robi masazu

 

Jakbys mial motocykl z jedynie slusznej rodziny, ktory swoimi wibracjami potrafi ........... zrobic dobrze, tobys mial pelnie szczescia a tak ...... musisz skoczyc :icon_razz:

I sam sobie masaz zrobic :wink:

 

Ech chlopcy, zebyscie wy jeszcze potrafili o swoje kobiety tak dbac jak o motocykle...

 

Ano potrafimy, ale ............ patrz post budzika :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys mial motocykl z jedynie slusznej rodziny, ktory swoimi wibracjami potrafi ........... zrobic dobrze, tobys mial pelnie szczescia a tak ...... musisz skoczyc :buttrock:

I sam sobie masaz zrobic :icon_question:

 

Ano potrafimy, ale ............ patrz post budzika :banghead:

 

popieram co do slusznej rodziny :banghead:

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chlopcy, zebyscie wy jeszcze potrafili o swoje kobiety tak dbac jak o motocykle...

Ja tam o Sylwie dbam czasami tylko troche narzeka ale to norma :P najważniejsze że zdjęcia już są WIELKIE DZIEKI DLA HEŃKA :banghead: ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytańko do Vampimara, czy możesz mi przesłać namiary na sklep z sakwami.

Jak narazie pogoda dopisuje smigam trioche po miescie ale znowu marzy mi się długa podróż... :icon_mrgreen:

 

Nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytańko do Vampimara, czy możesz mi przesłać namiary na sklep z sakwami.

Jak narazie pogoda dopisuje smigam trioche po miescie ale znowu marzy mi się długa podróż... :notworthy:

 

Nowe

 

firma nazywa sie west-star, ale ja kupilem na ebay.pl od http://myworld.ebay.pl/ashim33/

szybka przesylka i w miare rozsadna cena...pozdr :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie pogoda dopisuje smigam trioche po miescie ale znowu marzy mi się długa podróż... ;)

 

Nowe

 

No w koncu zes wrzucil wiecej fotek bo ostatnio jak napisales ze : "kilka fotek" to byly ............ raptem dwie !!!! :icon_question:

A te Durdle Door to piekne miejsce !!!

Zdjecia wspaniale a na zywca widoki pewnie jeszcze lepsze, wiec pewnie next ride bedzie tam :)

 

Mam pytańko do Vampimara, czy możesz mi przesłać namiary na sklep z sakwami.

 

A ja proponowalebym Ci szukac sakw na Ebayu ale w UK lub USA :bigrazz:

Ewentualnie na polskim Allegro lub jak bedziesz osobiscie w Polsce to tam kupic. Wychodzi tanio jak barszcz a skora solidna :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mi pojechales :biggrin:, teraz wszystko na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mi pojechales :D, teraz wszystko na mnie

 

Prawda w oczy kole ??? :eek:

Trzeba podniesc glowe i powiedziec: tak, to bylem ja !!!! :notworthy:

 

 

No i jeszcze inna rzecz ...........

Nadejszla wikopomna chwila ............ mam juz nowy/stary numer telefonu, wiec wysylajcie mi smsy z imieniem who is who abym sobie wpisal do telefonu :) :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszla wikopomna chwila ............ mam juz nowy/stary numer telefonu, wiec wysylajcie mi smsy z imieniem who is who abym sobie wpisal do telefonu :icon_twisted: :lapad:

a nie masz przypadkiem nr telefonu do tej laski co já na frytki wyrwales w PAINGTON, wiesz ktora - taka b jasna blondyna ??? :bigrazz: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz przypadkiem nr telefonu do tej laski co já na frytki wyrwales w PAINGTON, wiesz ktora - taka b jasna blondyna ??? :banghead: :banghead: :lapad:

 

Mialem, ale zapisany byl na karcie w starym telefonie :icon_twisted:

Fajna byla bo chociaz bezpiecznie lodzika robila :bigrazz:

Kanibalizm bez stresu !!! :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...