Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj caly dzionek jezdzilismy po wiejskich drogach hrabstwa Kent. Ja z moja pania i kumpel ze swoja. Nie padalo, a nawet grzalo dosc mocno. Nocka byla dosc upojna... :D Poszla Finlandia 0.7 , a dziewczyny zadowolily sie duzym Porto, wiec dzis juz jezdzic sie nie dalo :D A szkoda, bo pogoda nadal piekna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrócilismy z Sylwią do domciu, zaliczylismy jeszcze z Damianem w drodze powrotnej Dudle Door, zajebiste miejsce można rozbic sie namiotem wiec nastepne miejsce spotkania juz mamy. Damian odstawił mnie pod sam domek można powiedziec, i w sumie cykło przez 2 dni 750 km zajebiste widoki macie nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeszcze w drodze - narazie przystanek Bournemouth, trzeba zatankowac troche bo poziom wody w organizmie mamy cos dziwnie obnizony :icon_mrgreen:

Majkel nas jakos dogonił :) ale mowi ze chyba sie wraca po telefon bo i tak na prom sie pewnie spozni a nastepny gdzies za tydzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie melduje juz w bazie :biggrin: mocno zmeczony i odwodniony ale bogatszy o niezapomnine wrazenia

- to bylo niesamowite, Vampimar i Sylwek - dzieki za nocleg (o ile to mozna noclegiem nazwac :))

... Majkel - zadzwon do mnie jak juz bedziesz mial zasieg :D :)

Edytowane przez budzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dotarlem !!!! :biggrin:

Podsumowanie ????

385 mil przejechane :crossy: , Dragusia spalila 3 baki plynu, :banghead: Majkel zuzyl 3 litry wodki i kilka piw :flesje: , jeden telefon Nokia ( budzik, pusc mi gluchego :buttrock: ), jeden zegarek, jedno lusterko, krzywy gmol, flaga na motur, zmeczenie i niewyspanie i .......... duzo, duzo duzo :lalag:

Generalnie wszystkiego duzo :)

Jeszcze raz dzieki Wam wszystkim ktorzy byli na tej 3 dniowej balandze. Milo bylo zobaczyc stere szlifierki, znaczy sie geby i nowe piekne twarze ( Kasik, Sylwia, Karolcia )

Wiecej opisu moze jutro jak troszke wypoczne.

ps. zdzwonimy sie jutro :bigrazz:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie melduje juz w bazie :) mocno zmeczony i odwodniony ale bogatszy o niezapomnine wrazenia

- to bylo niesamowite, Vampimar i Sylwek - dzieki za nocleg (o ile to mozna noclegiem nazwac :D)

... Majkel - zadzwon do mnie jak juz bedziesz mial zasieg :D :wink:

 

 

nie ma problemu i zapraszam ponownie. Dzieki chlopaki ze wpadliscie :icon_razz: , to byla dobra impreza motocyklowa choc teraz czuje sie delikatnie mowiac zmeczony :wink:

No nic mam wielka nadzieje ze nastepnym razem bede mial swoja maszyne :crossy: i bede mogl poczuc wiatr we wlosach :icon_razz:

 

Pozdro dla wszystkich

Ps. Majkel pusc mi sygnala bo nie mam twojego numeru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel nas jakos dogonił ;) ale mowi ze chyba sie wraca po telefon bo i tak na prom sie pewnie spozni a nastepny gdzies za tydzien :icon_razz:

 

Kasik ......... Ty taka Maruda nie jestes ......... no moze na poczatku ze nie a potem............ a co tam, chlopaki, moze jednego :icon_mrgreen:

Tylko pamietaj ........... kanibalizm albo aborcja ......... wybor nalezy do Ciebie.

ps. prom mi odwolali imusialem dzwonic po taksowke. A ze nie wiedzialem ktora godzina ........ :icon_mrgreen:

 

[...] zajebiste widoki macie nad morzem.

 

Ciesze sie Jacku ze poznalem Ciebie i Sylwie na wspanialej maszynie :crossy:

Mam nadzieje ze Ci polowica nie spadla z Dragusi :icon_razz:

 

No nic mam wielka nadzieje ze nastepnym razem bede mial swoja maszyne :crossy: i bede mogl poczuc wiatr we wlosach :biggrin:

 

Liczymy na to ze bedzie to jedynie sluszny typ motocykla :crossy:

 

 

A teraz troszke o nastepnym spotkaniu .....

5, 6 July 2008 w miejscowosci Beaulieu ( Muzeum Motocyklowe w Forest Parku )

Dwudniowe motorcycle show.

5 spotykamy sie w tym muzeum, imprezujemy a potem na noc na Isle of Wight

6 smigamy po wyspie, jedziemy na czesc druga do muzeum i z tamtad juz kazdy do domku

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=96888

 

Powyzej ogloszenie powstale w wyniku wyjazdu :banghead:

Czekam na oferty, tylko powazne i konkretne

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz (dopiero?) dochodze do siebie ale po tak udanym wekendzie zderzenie z rzeczywistoscia jest dosc brutalne :banghead:

 

To bylo ezoteryczne przezycie! Budzik - dzieki ze przygarnales kropka i zabrales mnie ze soba :smile: Vampimar, Sylwek - jeszcze raz dzieki za goscine :biggrin: Reszta - strasznie sie ciesze ze Was poznalam i sie nie moge doczekac kolejnego spotkania. Zaprawdę, powiadam wam, nie ma takiej szajki jak ta!!!

 

Własnie wrócilismy z Sylwią do domciu, zaliczylismy jeszcze z Damianem w drodze powrotnej Dudle Door, zajebiste miejsce można rozbic sie namiotem wiec nastepne miejsce spotkania juz mamy. Damian odstawił mnie pod sam domek można powiedziec, i w sumie cykło przez 2 dni 750 km zajebiste widoki macie nad morzem.

 

Zarabisty pomysl :clap: , zawsze chcialam tam taki wypad zorganizowac bo miejscowka jest fantastyczna http://www.soton.ac.uk/~imw/durdle.htm

Z odrobina dopingu z waszej strony moglabym sie tym zajac bo chyba mam najblizej, wiec niech Wam juz bedzie :icon_razz: . Jak komus namiot nie odpowiada to sa domki kempingowe tylko trzeba wczesniej zabukowac, gdzies mam numer do nich (dobrze ze nie w komorce Majkela:p). Rzućcie termin.

 

Kasik ......... Ty taka Maruda nie jestes ......... no moze na poczatku ze nie a potem............ a co tam, chlopaki, moze jednego :eek:

 

Ech, chyba od poczatku nikt nie wierzyl ze rzeczywiscie skonczy sie na jednym pifku - wlacznie ze mna... Na swoje usprawiedliwienie moge dodac ze piłam jedynie przez grzecznosc bo nie chcialam urazic gospodarza, bo tak normalnie to oczywiscie od alkoholu stronie :wink:

 

A teraz troszke o nastepnym spotkaniu .....

5, 6 July 2008 w miejscowosci Beaulieu ( Muzeum Motocyklowe w Forest Parku )

Dwudniowe motorcycle show.

5 spotykamy sie w tym muzeum, imprezujemy a potem na noc na Isle of Wight

6 smigamy po wyspie, jedziemy na czesc druga do muzeum i z tamtad juz kazdy do domku

 

A co, ja nie skocze? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5, 6 July 2008 w miejscowosci Beaulieu ( Muzeum Motocyklowe w Forest Parku )

Dwudniowe motorcycle show.

5 spotykamy sie w tym muzeum, imprezujemy a potem na noc na Isle of Wight

6 smigamy po wyspie, jedziemy na czesc druga do muzeum i z tamtad juz kazdy do domku

 

 

 

to ja nie dopisze bo do Polski pewnie bede dojezdzal juz........ :icon_mrgreen:

 

Majkel daj adres na priv to Ci zegarek wysle :biggrin:

 

ogolnie juz doszedlem do siebie, pieknie jest, slonko swieci.....bawmy sie :eek:

bank holiday niedlugo.....gdzie by tu jechac :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel daj adres na priv to Ci zegarek wysle :buttrock:

 

Ty lepiej bys sie pochwalil ze .......... telefon znalazles !!! :clap:

Zegarek niech Ci przypomina jak szybko nam czas mijal ............. :flesje: :crossy:

 

A co, ja nie skocze? :)

 

A co skoczysz ??? :icon_razz:

 

 

 

 

Tu jest link do pierwszych zdjec .......... cala setka upsssss sorry, bez podtekstow :flesje:

 

http://majkelpl.fotosik.pl/albumy/427508.html

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej bys sie pochwalil ze .......... telefon znalazles !!! :flesje:

Zegarek niech Ci przypomina jak szybko nam czas mijal ............. :buttrock: :flesje:

 

 

szukam zawziecie....jeszcze nie znalazlem...no i juz watpie co by sie odnalazl :icon_razz:

juz posprzatalem w 99,9% takze......

ale dam ci znac eszcze :)

 

znalazlem czapeczke z daszkiem czarna ;)to pewnie twoja :crossy:

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

znalazlem czapeczke z daszkiem czarna ;)to pewnie twoja :)

 

Ano moja :)

Cholera, no nic, telefon juz zablokowany :)

Za dzien, dwa przysla nowa karte ze starym numerem, wiec .......... bedzie mozna mi puscic sygnal to oddzwonie :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to i ja się melduję, bo znowu będzie hasło, że "Ruthi zaginął" :bigrazz:

 

Dotarliśmy spokojnie w niedziele wieczorem. Ja wprost na kawalerskie więc miałem powtórkę z rozrywki ;) i w zasadzie dopiero dzisiaj odnajduję siły...

 

Mam nadzieję, że dobrze spędziliście niedziele na grillowaniu :banghead: , chętnie zobaczył bym jakieś zdjęcia.

 

Wypad weekendowy zakończyłem rezultatem 524mile. Z Lisem i Sylwią pozwiedzaliśmy jeszcze trochę okolice i niedziele również zaliczam do bardzo udanych.

 

Miło było wszystkich poznać i mam nadzieje, że na następny raz ten sam skład dopisze w 100%!!!

 

Kasik uważam pomysł biwaku na Dudle Door za bardzo za*eb....właśnie chętna osoba do organizacji by się przydała. Ja na przyjazd piszę się nogami i rękami :flesje: Miejscówka świetna a i opcja biwaku, jakiegoś grilla i to przy samym morzu napawa optymizmem. Ja proponuję jakiś lipiec bądź przełom lipca/sierpnia.

 

A i najważniejsze - poproszę zdjęcia jakiekolwiek kto ma :D Marek przyciśnij fotografa aby podzielił się linkiem do zdjęć - chwała mu za to.

 

PS: A ja myślałem, że to ja tylko coś zgubie a tu proszę - Majkel poszalał : :icon_twisted: hehe

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kasik uważam pomysł biwaku na Dudle Door za bardzo za*eb....właśnie chętna osoba do organizacji by się przydała. Ja na przyjazd piszę się nogami i rękami :banghead: Miejscówka świetna a i opcja biwaku, jakiegoś grilla i to przy samym morzu napawa optymizmem. Ja proponuję jakiś lipiec bądź przełom lipca/sierpnia.

 

 

Na poczatku lipca jedziemy na Isle of Wight wiec nie wiadomo czy kazdemu beda pasowaly 2 imprezy pod rzad... Przeciez Majkel nie wyrobi z kupowaniem nowych telefonow :icon_twisted:

 

A moze by to polaczyc z jakims bank holidayem bo po takim biwaku to jednak troche trzeba odpoczac zanim sie czlowiek zdecyduje do pracy wracac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...