Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja sie melduje. Mnie rowież nie oszczędziło.Dobrze, że mialem ze sobą przeciwdeszczówke!!!

 

Ale za to chinko-tajlandki to pierwsza klasa :bigrazz: :flesje:

 

 

 

indonezyjka prosze ja Cie :icon_biggrin: , znajomosci ciag dalszy...sie toczy... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich MotoUkejowcow,

widze ze niezla byla imprezka u Majkela :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

teraz zaluje ze nie moglem pojechac, (BTW dzieki za zaproszenie Majkel), mam nadzieje ze next time bedzie mi dane spotkac sie z bracia motocyklowa, (ponad dwa tyg nie odpalalem maszyny)

 

pozadrawiam

Budzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz kolego ???

Nie tylko Ty masz zalowac !!!!

Jeszcze Ci co naobiecywali ze przyjada i co ??? :icon_mrgreen:

 

Jesli chodzi o mnie to skruszona przyznaję się do winy, Lecz chciałabym się wytlumaczyć. Musialam wczesniej wracać do kraju gdyż mialam zajecia. Wybacz Majk:) Jeszcze bedzie okazja wiec spoko loko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to skruszona przyznaję się do winy, Lecz chciałabym się wytlumaczyć. Musialam wczesniej wracać do kraju gdyż mialam zajecia. Wybacz Majk:) Jeszcze bedzie okazja wiec spoko loko.

 

I co mam z taka malolatka zrobic ???

Rece i nogi opadaja .... :banghead:

Klapa w dupsko i do mamusi :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na zlosc od wczoraj piekne slonko swieci, temperatura +15 stopni, az sie chce smigac :wink:

 

coz pieknie jest>z rana do pracy , a z pracy juz ciemno i zimno :evil:

czekam na weekend >wtedy posmigam :wink: ,

ps. stelarze zalozylem dzis, jutro sakwy ...i zamowilem pas na zbiornik z USA(dzieki Majki)....to czekam :P :clap: :cool:

 

I co mam z taka malolatka zrobic ???

Rece i nogi opadaja .... :eek:

Klapa w dupsko i ......

i jeszcze raz klapsa w dupsko :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze raz klapsa w dupsko :biggrin: ;)

 

 

A się nam kolega Lovelas rozhuśtał... :wink: hehe <joke>

 

Pogoda mnie w poniedziałekj poprostu rozbawiła...ale nie ma co tu gdybac, i tak było fajnie a Ci co nie byli bedą mieli okazje do poprawy i nastepnym razem dotrzymają słowa co do :crossy: i jeszcze, ten ....no .... ;)

 

Panowie czekam wciaz na fotki!!! Marek zmniejsz te fotki czy jak, bo ja nie wiem czemu tyle MB Ci wyszło. A Ty Michale w chwili przypływu wolnego czasu możesz wysłac mi zdjęcie jak zjezdzaliśmy z promu, dzwieczny bede :wink:

 

A dopucowaliście maszynki już?? Bo ja komin wciąż mam szary zamiast srebrny :D cholera po pracy juz ciemno i nic zrobic nie można... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marek zmniejsz te fotki czy jak, bo ja nie wiem czemu tyle MB Ci wyszło. A Ty Michale w chwili przypływu wolnego czasu możesz wysłac mi zdjęcie jak zjezdzaliśmy z promu, dzwieczny bede :P

 

A dopucowaliście maszynki już?? Bo ja komin wciąż mam szary zamiast srebrny :D cholera po pracy juz ciemno i nic zrobic nie można... :P

 

hej Michale tez chcialbym jakas fotka od Ciebie :banghead: a w szczegolnosci zjazd z promu poprosze :P

maszynke pucowac zaczalem i jeszzcze nie skonczylem, ale na dobrej drodze jestem :icon_eek:

 

cos wymysle z tymi fotkami >spodziewaj sie wkrotce

see ya :flesje: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prosze bardzo a jakby sie nie otwieralo, to wchodzic przez linka w mojej stopce ( znaczy sie podpisie :icon_rolleyes: )

Zaraz dodam te jak przyjechaliscie :icon_mrgreen:

 

http://majkelpl.fotosik.pl/albumy/299900.html

 

A tu juz sa wszystkie zdjatka :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo, a ktos mnie tu nazywal lovelasem :clap: :D :flesje: hehe>znaczy sie wiecej :lalag: nas

 

Wlasnie dzisiaj wyrwalem fajna skosnooka :D

Zobaczymy jak sie dalej potoczy :evil:

A co U Twojej indonezyjki ??? :banghead:

 

To teraz nastepne spotkanie tu:

http://www.motorcycleshow.co.uk/mci2007/whats_on.html

 

Trzeba uruchomic Ruthiego z noclegiem

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...