Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to juz po zawodach :icon_razz:

Ace zaliczona :crossy: motocykle ublookane i wszystko OK :icon_mrgreen: po za .......................... :)

pogoda !!!. Jak wracalismy zaczelo lac tak ze do domu wrocilem caly mokry ;)

Lacznie ze skarpetkami :lapad:

 

dersu - masz racje, ale mam nadzieje ze wpadniesz do mnie na :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za .......................... ;) pogoda !!!. Jak wracalismy zaczelo lac tak ze do domu wrocilem caly mokry ;)

Lacznie ze skarpetkami :bigrazz:

 

no to zacznij się przywyczajać :biggrin: , teraz tak tylko będzie. Ja już jeden roczny sezon mam za sobą i powiem że nie było kolorowo ;) . No ale twardym trzeba być a nie pussy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem zwlaszcza ze zaliczylismy TA slynna knajpe !!! :P :clap: ( notabene obsluga to sami Polacy :clap: )

Warto bylo a dzisiaj 2 godziny czyscilem sprzeta :banghead:

Ale to raczej nie na moj sprzet :buttrock:

Teraz kupuje jakas mala puszke a Dragus tylko na sloneczne dni :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to nie za wczesnie, ale chcialbym w nastepnym rocku w czasie okolo polowa lipca, poczatek sierpnia wybrac sie do PL na jakies 2, 3 tygodnie na motorku :icon_mrgreen: . Milo by bylo gdyby ktos dolaczyl. Moze ma ktos takze takie same plany??? dawajcie znac jak cos :icon_rolleyes: , w kilka osob zawsze razniej

pozdr/Mar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede lecial w tym czasie, a dokladniej w II polowie sierpnia na wesele przyjacioł(30 sierpnia). W planach wyjazd tydzien badz 2 przed ale zahaczyc chcemy Paryz i moze troche Alp wiec droga nie bedzie bezposrednio Anglia-Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem zwlaszcza ze zaliczylismy TA slynna knajpe !!! :) :clap: ( notabene obsluga to sami Polacy :icon_mrgreen: )

Warto bylo a dzisiaj 2 godziny czyscilem sprzeta :banghead:

Ale to raczej nie na moj sprzet :icon_mrgreen:

Teraz kupuje jakas mala puszke a Dragus tylko na sloneczne dni :crossy:

 

Majkel ta slynna knajpa to ACE CAFE? Bylam tam na sylwestra, szkoda ze impreza sie skonczyla o 1....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel ta slynna knajpa to ACE CAFE? Bylam tam na sylwestra, szkoda ze impreza sie skonczyla o 1....

 

Taaaaaaaa ;)

W sumie to posiedzielismy dwie godzinki, wypilismy kawke i z powrotem.

Policji sie nazjezdzalo jak na jakas demonstracje i ludziska nie chcieli szalec i sie porozjezdzali

 

 

ps. tak sie zastanawiam ktore to Twoje zdjecie w temacie o Miss i Mister forum ..........

numer 5 ??? :) :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa :icon_twisted:

W sumie to posiedzielismy dwie godzinki, wypilismy kawke i z powrotem.

Policji sie nazjezdzalo jak na jakas demonstracje i ludziska nie chcieli szalec i sie porozjezdzali

ps. tak sie zastanawiam ktore to Twoje zdjecie w temacie o Miss i Mister forum ..........

numer 5 ??? :icon_twisted: :icon_twisted:

 

 

Fajna knajpka.

 

 

Nie moge mówic za duzo ale ja to napewno nie na zdjęciu numer 4. Piątka to też nie ja . ( ale blisko blisko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede lecial w tym czasie, a dokladniej w II polowie sierpnia na wesele przyjacioł(30 sierpnia). W planach wyjazd tydzien badz 2 przed ale zahaczyc chcemy Paryz i moze troche Alp wiec droga nie bedzie bezposrednio Anglia-Polska.

 

brzmi Ciekawie :buttrock: :icon_mrgreen: , a jak dlugo zamierzasz(cie)jechac?3, 4 dni?moze dluzej?

pozdr/Mar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzmi Ciekawie :) :) , a jak dlugo zamierzasz(cie)jechac?3, 4 dni?moze dluzej?

pozdr/Mar

 

 

Wiem, wiem:D

Ale co do konkretnych informacji to jeszcze chba za wczesnie, narazie jest wizja, sczegolow brak. Ale bedziemy w kontakcie jezeli bedziesz chetny.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem:D

Ale co do konkretnych informacji to jeszcze chba za wczesnie, narazie jest wizja, sczegolow brak. Ale bedziemy w kontakcie jezeli bedziesz chetny.

Pozdrawiam!

 

chetny bede, myslalem o wyjezdzie nieco wczesniej....ale plany zawsze mozna zmienic, pozdr/Mar :bigrazz:

 

:wink: a zaglada ktos moze w dniu jutrzejszym na West Country Bike Festival do Newton Abbot??? :P :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetny bede, myslalem o wyjezdzie nieco wczesniej....ale plany zawsze mozna zmienic, pozdr/Mar :icon_mrgreen:

 

:clap: a zaglada ktos moze w dniu jutrzejszym na West Country Bike Festival do Newton Abbot??? :evil: :icon_mrgreen:

 

kurczę zapomniałem o tym zlocie :wink:, no ale i tak idę dzis do pracy na 2pm więc lipa. Ale jak możesz zapodaj jakieś fotki.

 

Pozdro1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę zapomniałem o tym zlocie ;), no ale i tak idę dzis do pracy na 2pm więc lipa. Ale jak możesz zapodaj jakieś fotki.

 

Pozdro1000

Wlasnie sie zbieram, aparat w kieszeni,motocykl wyszykowany ...... :crossy: , a wieczorkiem :icon_mrgreen:

 

to dodaje link, nie wiem czy zachula..narazie 14 zdjec, mam 40 /....... http://www.bikepics.com/members/vampimar/p1/ , jak nie dziala to dajcie znac,....ufff, wrocil Ci ja z :icon_mrgreen: *100 i tekila *kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...