Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki bardzo.

Nie musze nigdzie sprawdzac bo prom kursuje non stop co 30 minut :lapad:

Teraz jest przerwa w szkole i byc moze sa problemy z bookowaniem on line. :notworthy:

Jak jedziesz motorem to przyjezdzasz albo o pelnej godzinie albo 30 minut po i kupujesz spoko bilet. Gorzej z samochodem ale na motor nigdy nie bookowalem :) :icon_razz:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo.

Nie musze nigdzie sprawdzac bo prom kursuje non stop co 30 minut :)

Teraz jest przerwa w szkole i byc moze sa problemy z bookowaniem on line. ;)

Jak jedziesz motorem to przyjezdzasz albo o pelnej godzinie albo 30 minut po i kupujesz spoko bilet. Gorzej z samochodem ale na motor nigdy nie bookowalem :) :crossy:

 

oki, takze ja wyjade od siebie miedzy 12 a 13 w sobota, droga do lymington to okolo 2,5 godziny.....dam se rade z promem w takim razie :) ,a co do gazet to nic niestety nie znalazlem :banghead: , same o klasykach, fordach i vWgenach no i kupe o motorach :crossy: ....wiec bez prasy przyjade :) pozdr :flesje:

ps. szybe sobie wlasnie zamocowalem......jade wyprobowac czy jakas roznica w jezdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

A jest taka opcja cobys w piatek wieczorem juz przyjechal ?

To w sobote od rana juz bysmy gdzies pojechali po wyspie ??? :D

Taka tylko luzna uwaga, ale jak nie mozesz to spoko. Ja tez jutro pracuje do 22 :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majakel czyli widze ze cos sie szykuje na ten weekend?? Dużo ludziów naspraszałeś?? Jak cos znajdzie się jeszcze jedno miejsce? Chętnie gdzieś bym wyjechał na tem weekend (jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli).

Ile kosztuje prom do Ciebie na wysepke?? A i jaki jest aktualny Twój nr. bo chyba znalazłem 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chlopaki

 

Jest do kupienia CBR 1100 XX Blackbird. Maszyna jest w unikalnym stanie i szkoda zeby poszla w obce rece. Ma ja do sprzedania znajomy ktory prowadzi komis i warsztat motocyklowy.

Motorek ma przejechane tylko 17000 mil, pelna ksiazka serwisowa hondy, 3 kufry givi, turystyczna szyba i siedzenie, no i niebieski metalik

To jest 1999 rok juz na wtrysku i cena ok L2500

Gosc ktory ja zostawil w komisie do sprzedania zmarl niestety 2 tyg temu na raka i teraz zona chce sie pozbyc nic nieznaczacego dla niej motoru.

Zobaczcie sobie fotki na

http://przemeck.fotosik.pl/albumy/298079.html

i jak ktos zainteresowany to piszcie maila

ja nic z tego nie mam, szkoda tylko zeby poszlo w obce rece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

A jest taka opcja cobys w piatek wieczorem juz przyjechal ?

To w sobote od rana juz bysmy gdzies pojechali po wyspie ??? :crossy:

Taka tylko luzna uwaga, ale jak nie mozesz to spoko. Ja tez jutro pracuje do 22 :biggrin:

 

no nie wiem, w sobote musze na 2 godzinki do pracy niestety...takze troche za pozno coby mnie puscili...musze swoje odbebnic :) , ale w sobote jak przed 15ta bede to troszku czasu bedzie na jazde po wyspie...niewiele ale zawsze cos ...... zobacze jutro moze dostane offa na sobote jak ladnie poprosze....dam Ci znac na telefon....07948384297 >>>poprawnie napisalem????

 

Majakel czyli widze ze cos sie szykuje na ten weekend?? Dużo ludziów naspraszałeś?? Jak cos znajdzie się jeszcze jedno miejsce? Chętnie gdzieś bym wyjechał na tem weekend (jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli).

Ile kosztuje prom do Ciebie na wysepke?? A i jaki jest aktualny Twój nr. bo chyba znalazłem 2 :)

 

hej Rudi w wiecej osob zawsze razniej....a prom jesli sie nie myle o 27 funta w te i z powrotem......(zrodlo internet) :biggrin: pozdro ;) :biggrin: :clap: :lalag:

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruthi, czytaj RUTHI :biggrin: :biggrin: Z rudym to mało mam wspolnego, zaczynając od koloru po ilośc włosów :biggrin:

Spoko, spoko. Kombinuje jak moge!

 

AA wlasnie tez wykpalem cennik promów. Nie jest źle. O której sie spodziewasz byc?? Jak zgadałeś sie z Majkelem, odbiera Cie po drugiej stronie? Napisałem mu sms-a, odpisał że nie ma problemu ale szczegułów nie uzgadnialiśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruthi, czytaj RUTHI :crossy: :) Z rudym to mało mam wspolnego, zaczynając od koloru po ilośc włosów ;)

Spoko, spoko. Kombinuje jak moge!

 

AA wlasnie tez wykpalem cennik promów. Nie jest źle. O której sie spodziewasz byc?? Jak zgadałeś sie z Majkelem, odbiera Cie po drugiej stronie? Napisałem mu sms-a, odpisał że nie ma problemu ale szczegułów nie uzgadnialiśmy.

 

o sorry, po malym piwku jestem>>>ne dojrzalem literek , :biggrin: :biggrin: :biggrin:

a tez dokladnie nie uzgadnialem z Michalem.....jak bde w polowie drogi to mu dam znac...a reszta to sie sama potoczy... :clap:

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje prom do Ciebie na wysepke?? A i jaki jest aktualny Twój nr. bo chyba znalazłem 2 :)

 

He, he, he :notworthy:

Najpierw piszesz na forum i pytasz o telefon a potem wysylasz smsa !!!

Niezly z Ciebie numerant :flesje:

 

troszku czasu bedzie na jazde po wyspie...niewiele ale zawsze cos ......

 

No wlasnie, niestety czasu zostanie malo a jest co poogladac.

Niestety pogoda sie pieprzy i widocznosc kiepska ( mgla i deszcz ) :banghead:

Jak kolo 15 juz bedziecie w Yarmouth to od razu smigniemy na klify ;) :crossy: :crossy:

 

 

 

I jeszcze jeden news dla tych co by chcieli a sie jeszcze wahaja :crossy:

W poniedzialek kolo 12-13 bede jechal puszka na Gatwick wiec .............. moge zabrac kogos w okolice Londka :buttrock:

3 wolne miejsca :clap:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, niestety czasu zostanie malo a jest co poogladac.

Niestety pogoda sie pieprzy i widocznosc kiepska ( mgla i deszcz ) :lalag:

Jak kolo 15 juz bedziecie w Yarmouth to od razu smigniemy na klify :icon_mrgreen: :) :icon_rolleyes:

I jeszcze jeden news dla tych co by chcieli a sie jeszcze wahaja :icon_mrgreen:

W poniedzialek kolo 12-13 bede jechal puszka na Gatwick wiec .............. moge zabrac kogos w okolice Londka :icon_mrgreen:

3 wolne miejsca :)

 

dobry news jest, >>>mam offa jutro (sobota)takze moge byc duzo wczesniej u Ciebie.....powiedzmy, ze wyjade okolo 9tej....to okolo poludnia a nawet przed bylbym.... :banghead: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylo, minelo :flesje: :crossy:

Spotkanie motocyklowo pijackie moge uznac za udane !!!! :buttrock: :icon_mrgreen:

Fajnie bylo spotkac na zywca twarze z forum i wspolnie posmigac :crossy: a potem ogien :flesje:

 

 

A tu juz sa zdjecia:

http://majkelpl.fotosik.pl/albumy/299900.html

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylo, minelo :flesje: :crossy:

Spotkanie motocyklowo pijackie moge uznac za udane !!!! :P :)

Fajnie bylo spotkac na zywca twarze z forum i wspolnie posmigac :crossy: a potem ogien :flesje:

A tu juz sa zdjecia:

http://majkelpl.fotosik.pl/albumy/299900.html

 

pieron ale zmoklem w drodze powrotnej, deszcz, mgla, i najgorszy kac :flesje: , ...fajnie bylo, dzieki Michal za goscine ;) >>>pierwsza klasa...no to by powtorke kiedys>>>moze jak lepsza pogoda :crossy: :buttrock: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja sie melduje. Mnie rowież nie oszczędziło.Dobrze, że mialem ze sobą przeciwdeszczówke!!!

 

Michale wielkie dzięki za spotkanie i gościne :clap: Wyspa robi wraenie :crossy: , szkoda ze ta pogoda taka w kratkę. Ale za to chinko-tajlandki to pierwsza klasa :wink: :wink:

 

AAA, i co zlego to nie my :crossy:

I teraz panowie myslec o Birmingham.

 

Pozdrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Ale za to chinko-tajlandki to pierwsza klasa :biggrin: :wink:

 

Ja tam milo wspominam greczynke i rudzielca w kucykach :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

pieron ale zmoklem w drodze powrotnej, deszcz, mgla, i najgorszy kac :flesje: , ...

 

Nie ma letko koledzy :icon_mrgreen:

Nie spotkalismy sie tam dla przyjemnosci :flesje:

Dzieki chlopaki za przyjazd i milo spedzony czas na :crossy: a potem :flesje:

( Nie ma tu jeszcze jednej, jakze bardzo potrzebnej i jednoznacznej ikonki oddajacej stosunki ........... damsko-meskie :icon_mrgreen: )

:icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...