Skocz do zawartości

HONDA CB 500 wydech


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak sie zastanawialem ma ktos z was moze kontakt do jakiejs firmy ktora zajmowalaby sie dorabianiem kolektorow?? Pytam poniewaz wkrotce stane sie wlascicielem Hondzi CB 500 ;) :biggrin: . Jestem fanem tego motocyklu ale uwazam ze bardzo duzo by mu pomoglo zmiana oryginalnego wydechu i kolektora, poniewaz ta czern nie do konca mu pasuje :lapad: . Wiec jeszcze raz bylbym wdzieczny za jakies kontakty do firm ktore by sie tym zajmowaly (najlepiej gdzies w pomorskim :bigrazz: ) i jak myslicie ile by to moglo kosztowac?? Czekam na odpowiedzi :lalag:

 

Tutaj mam dla was linka z fotka hondzi z nowym ukladem wydechowym:

 

http://www.moto-station.com/cgi-bin/photos....jpg&img=12&tt=

 

No sami powiedzcie czy nie perezentuje sie o wiele lepiej z takim wydechem i nowym kolektorem :biggrin: ;) zamiast tego czarnego oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tym zdjeciu brak podnozkow bo wyprowadzili wydech wyzej ale ja bym go puscil na wysokosci oryginalnego zeby podnozki zostaly :biggrin: Tylko nadal nie wiem gdzie mozna zamowic sobie kolektor na zamowienie ale licze na pomoc ekipy z forum :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim Moto Bazarze w Krakowie wystawiała się firma zajmująca się malowaniem kolektorów wydechowych na dowolny kolor (w tym również srebrny). Może wyszło by to taniej niż zakup nowych kolektorów...

Niestety nie mam żadnych namiarów na tą firmę, ale sądzę, że jak dobrze poszukasz na necie to znajdziesz :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja mozna zawsze zaczac od czegos takiego bo napewno taniej wyjdzie tylko jak by sie zachowywala farba w tych no jednak wysokich temperaturach chociaz jak sie zajmuje tym wlasnie ta firma to pewnie maja jakis dobry patent :buttrock: poszukam ich w necie i sie zobaczy. Ale nadal czekam na informacje o firmach ktore moga zrobic kolektor na zamowienie (najlepiej gdzies w okolicach pomorskiego bo mieszkam w Sopocie :icon_rolleyes: ) Czekam na wasze propozycje :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...