Skocz do zawartości

Senda troche mocno kopci.... Co z tym zrobić?


skalim1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj rozbierałem kumplowi dt 50, ledwo dotartą, po 500-600 km na mixolu na tłoku była już 2 mm warstwa nagaru :), ja osobiście też leje co jest w sklepie/stacja benzynowa bo w mojej mieścinie kupienie czegoś lepszego graniczy z cudem :flesje: i silniczek nadal chodzi idealnie ;P

Edytowane przez Sloniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam tez taki problem...napoczątku ubywało mi płynu chłodzącego to wymienilem zluzytą uszczelke pod głowicą.potem wyczyscilem gaznik.jest troche lepiej ale dalej kopci na duzych obrotach...Rozmawialem z mechanikiem to powiedzial ze moze dozownik zaduzo dawac oleju.ale jak ktos sie nie zna to lepiej nie regulowac bo mozna zatrzec silnik:P.Lepiej troszke zaduzo oleju niz za malo....Narazie nic z tym nie zrobilem.Jezdze jak jest.tylko po jeździe musze wycierac zacieki.....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam tez taki problem...napoczątku ubywało mi płynu chłodzącego to wymienilem zluzytą uszczelke pod głowicą.potem wyczyscilem gaznik.jest troche lepiej ale dalej kopci na duzych obrotach...Rozmawialem z mechanikiem to powiedzial ze moze dozownik zaduzo dawac oleju.ale jak ktos sie nie zna to lepiej nie regulowac bo mozna zatrzec silnik:P.Lepiej troszke zaduzo oleju niz za malo....Narazie nic z tym nie zrobilem.Jezdze jak jest.tylko po jeździe musze wycierac zacieki.....Pozdrawiam

Mi troche kopci, ale na świecy spalanie jest idealne...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja derbi senda troche mocno kopci. nie mam pojęcia od czego to może być. sprawdzałem czy czasem to nie jest od tego mechanizmu przy lince od gazu, który dawkuje olej, ale to raczej nie to. prosze o pomoc

 

 

jeśli ci kopci mi też kopcił to właśnie ten mechanizm to jest dozownik oleju i ja miałem fabrycznie założony tam taki drucik który olej miał zawsze na maxa dobierany, a teraz zdiąłem go i wczepiłem tam linke, czyli tyle ile gazu dodam tyle pobierze mi oleju, według mnie to tylko to jest to! pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...