Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra dośc dyskusji. Podaję ramowy program spotkania. Przyjazd w dniu 22.04.2007r, o godzinie 18.00 podana zostanie obiadokolacja dla uczestników spotaknia, pózniej planowane sa pląsy połączone z okupywaniem baru ( ta część imprezy będzie do oporu). Na drugi dzień (sobota - 21.04.2007r) o godzinie 12.00 (po wydobrzeniu) planowany jest objazd po okolicy, który potrwa ok. 1-1,5 godziny, nie forsowny i wolna jazda (to z uwagi na zmęczenie hahahaha). Po powrocie z objazdówki planowane jest ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek (będzie też grill dla bardziej leniwych, to zapewnia gospodarz). Po ognisku dalsza częśc imprezy integracyjnej w Bikers Choice przy dzwiekach muzyki, też do oporu. Zarówno w pierwszy jak i drugi dzień muzykę zapewni nam gospodarz, będzie DJ. Rozjazd do domów w dniu 22.04.2007r zgodnie z własną wola i zyczeniem. Na miejscu w lokalu mozna będzie kupowac dowolne posiłki, browar będzie po nizszej cenie niz noramlnie w tym przybytku. Motocykle będą pod pełna ochroną, w zamknięciu, cześć bezpośrednio w lokalu, reszta w zamykanym garażu. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI SAMODZIELNEGO WYJAZDU MOTOCYKLEM, chodzi o nasze bezpieczeństwo (nadmiar trunków może uderzyć komuś do głowy.)Na miejscu będzie alkomat, jeśli ktos będzie się upierał nad wyjazdem to będzie musiał przejśc badanie. Mam na razie zarezerwowane ponad 100 miejsc noclegowych, proszę więc o określenie czy ja mam rezerwować czy uczynicie to samodzielnie. 35 miejsc noclegowych w tzw. Sądejówce (niedaleko lokalu), koszt od osoby 18 zł z pościelą tel. 074 814 21 51-standard niezbyt wysoki, 80 miejsc noclegowych w DW Śnieżnik koszt ze śniadaniem 35 zł od osoby pokoje 1,2,3,4, 5 osobowe. tel. 074 814 13 56 (tochę dalej od lokalu, ok 10 min drogi spacerkiem). Jest tez możliwość noclegu za ok 25 zł tuz przy lokalu, ale tylko 12 miejsc i w tym wypadku rezerwacja j wyłącznie przeze mnie, tak sie umówiłem z godpodarzem obiektu.

Koszt imprezy planowany jest na ok. 30 zł i będzie w tym wspomniana obiadokolacja+browarek oraz ognisko na drugi dzień. W marcu podam nr konta i dokładna kwotę.

Jeszcze jedno słówko w Kletnie znajduje sie perełka przyrodnicza w postaci Jaskini NiedzwiedZiej. Niestety trzeba z dużym wyprzedzeniem rezerwować wejście, prosze więc o określenie czy będą chętni i to niezwłocznie, w ciągu najbliższych kilku dni, ilość miejsc ograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no co za organizacja!:smile: no wiec poprosze pokój 2 osobowy przy lokalu. daj znac czy takowe są... :buttrock: no i czy standard w miare:) jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy organizacyjnej lub coś, to koniecznie daj znać. Na miejscu jak wszystko wypali to obgadamy organizacje jakiegoś następnego spotkania:)

 

co do jaskini to kiedyś byłem ale jak bedzie ochota ogólna to moge pójść:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcysiek cos ci sie daty pochrzanily. no chyba, ze chcesz dac nam do zrozumienia, ze po pierwszym dniu bedziemy chodzic do tylu :icon_exclaim:

 

mi tam graj taki scenariusz bo jak wiadomo i tak bedzie inaczej :icon_exclaim:

 

pozdrawiam!

Faktycznie pomyliłem daty, przyjazd oczywiście 20.04.2007r (do tyłu ten i ów na pewno będzie chodził, nie ma bata....). A jakiś secenariusz trzeba załozyć, choć wiadomo jak bedzie z realizacją. Co do platności to jeszcze będziemy poruszac ten temat. Zawsze trzeba byc elastycznym. Musimy jednak wiedziec przed impreza ile bedzie osób, chodzi o przygotowanie obiadokolacji. Jeszcze poruszę ten temat z Wojtkiem z Bikers Choice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcysiek pamietaj o starym gwardziście 2 miejsca najlepiej w jednej komnacie z Krasnalem i Bartic.....iem..o ile Krasnalowa nie wniwesie sprzeciwu.Marian będę z toba w kontakcie.

O tobie pamiętam,Bartic i Krasnal też wzięci pod uwagę, Tylko razy ile, Ty razy 2 to wiem,ale ile razy pozostali...Krasnal i Bartic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie Waszych postów stworzyłem wstępna listę chętnych na sptkanie w Kletnie. Przepraszam jeśli kogoś pominąłem lu zapisałem niewłaściwie, proszę o korekty i dopisywanie sie do listy.

- Cezesek x2

- Ekscesx2

- dwaPe - ?

- Cyklotron - x3

- Unix - x1

- mmm757 - x1

- Krasnal - x1 (lub x2)

- Tadek - x1 (tylko 21/22.04.07)

- danqel - x2

- bartic - x1 (lub x2)

- jaroo62 - ?

- oktopus - x1

- Kaka - x1

- qdlaty2004 - x1

- Maciok - ?

- mierzynskim - x1

- TOMASZ MILEWSKI - x1

- Pierwoszów - x2

- marcysiek - x2

Myślę, że lista będzie sukcesywnie uzupełniana oraz korygowana, czasu jest sporo, ale zima już chyba za długo trwa i na moto czas śmignąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...