Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś słabo się dzieje w tym temacie a zostało tylko 30 dni :banghead: Grupa Północ deklarowała się podjechać wcześniej czyli w czwartek. Ja prawdopodobnie tradycyjnie zajadę w piątek.

Dla tych z północy co nie mogą w czwartek proponuję wypad piątkowy ale tak z samego rana czyli np 5.00. Po 8 godzinach jazdy wliczając przerwy będziemy na obiadek w Kletnie.

 

Pytanie do Marcyśka odnośnie noclegu, rezerwujemy sami czy jest to jakoś zorganizowane? Tak jak przy spotkaniu kwietniowym? Deklarowałem się dawno temu na Śnieżnik. Fajnie by było tak z Kozakiem i Kaką w tym samym pokoju.... ciekawe co oni na to?

 

Pozdrawiam,

VY

Noclegi podobnie jak w kwietniu sa porezerwowane, lista na papierze również juz jest, przeanalizowałem wszystkie Wasze posty, rówbnież te z forum Virago. A ostatnio byłem na małym wypadzie wakacyjnym i nie było czasu wklepać listę na forum. Uczynie to niebawem, po powrocie z Krotoszyna. A tak nawiasem mówiąc to może ktoś z Kletniaków się tam wybiera, oczywiście poza już znanymi mi osobami...?Jęśli tak to dajcie namiary i się spotkamy. Mój tel się nie zmienił: 507 064 670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś spotkanko w Mazurowicach i trochę uzgodnień przy żurku? czy gadamy już w krotoszynie?

Chyba Ci chodzi o Mirosławice.....Ale mysle, że pogadamy w Krotoszynie, wszak to już za dwa dni...Mirek namów Hanię na wyjazd,bo mi się moja połówka buntuje, nie chce być jedyną kobietą z naszej ekipy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie powiedzieć mi cos o tym zlocie w Kletnie? ile nocleg jak trzerba sie wczesniej rezerwowac itd?

Informacje o noclegach znajdziesz tu:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=855891

nic się nie zmieniło od kwietnia. Noclegi ja rezerwuję ponieważ zamówiłem je w wym. wyżej miejscach. Jeśli chesz samodzilenie to nie ma sprawy, tylko przekaż mi informację... Mój tel. 507 064 670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ViragoYama! Nie ma problema. Śpimy tam gdzie ostatnio, jak Marcyś nam zabookuje. Już się nie mogę doczekać odwiedzin w Biker's Choice i spotkania z ludźmi, którzy lubią to co ja hehe. Najgorzej, że znów przyjadę solo, ale trudno może kiedyś w przyszłości da się kogoś namówić.

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie Kozak nie lam bedzie dobrze mam nadzieje ze wyrobie sie z papierkami i juz na swoim pojade na spotkanie z wami.VY aa tyyyy co jak to w czwartek? z cala bada nie pojedziesz nie chce mi sie wierzyc toooo chyba zart z twojej strony no co ty stary ja bez ciebie nie jade!!!!!!!jak wszyscy to wszyscy babcia tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wreszcie dokopałem się do 4UM. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Jestem z Gorzowa i jadę z Kozakiem. Prośba do Marcyśka jedno spanko dla mnie w Sądejówku. Potwierdzę smsem.Dzięki.

p.s. Nie ważne gdzie -ważne z kim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wreszcie dokopałem się do 4UM. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Jestem z Gorzowa i jadę z Kozakiem. Prośba do Marcyśka jedno spanko dla mnie w Sądejówku. Potwierdzę smsem.Dzięki.

p.s. Nie ważne gdzie -ważne z kim!

Dostałem Twojego sms-a, temat załatwiony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam juz nie wiem, odchodzę od zlotów ale jak wszyscy to wszyscy tylko szkoda ze nie będzie Azorka w Kletnie, może kjujik będzie ?

Zatem proszę o x1 miejsce dla kjujika w sądejówce.

Jutro smsem potwierdzę bo dzisiaj już pora nie telefoniczna wielce :lapad:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...