Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że pogoda się nam zepsuła, nic to, za 2 tygodnie pośmigamy.

Jeśli chodzi o prędkości, to dużą grupą dostosowujemy się zawsze do najwolniejszego, czyli jakieś 90-100. Jeśli małą i się znamy to szybciej. Jak wracałem z ViragoYamą z Torunia to dawaliśmy 120-140, szybciej nie ma sensu, to nie ten typ motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelotowe to od 100km do 120 ale 80 też się zdaża :icon_razz: zalezy po ilu

 

 

No to powiedzmy... ze przy tych 100-110 dałbym radę :notworthy: Szybciej nie.. bo nie mam szyby i łeb urywa :eek: ... Poza tym moja 535 powyżej tych prędkości zaczyna wyć... Zobaczę jak to będzie po zmianie wydechów...

 

Dzięki za odpowiedź...

 

Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prędkość się nie martw. Tak jak wspomnieli poprzednicy jesteśmy elastyczni i nie zależy nam na jak najszybszym pokonaniu odcinka a jedynie na czerpaniu przyjemności z jazdy. Filozofia drogi ot co.

Do wyjazdu do Kletna nie trzeba chyba nikogo zachęcać. Najlepiej wiedzą ci co już tam byli.

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priest666 napisał:

No to powiedzmy... ze przy tych 100-110 dałbym radę Szybciej nie.. bo nie mam szyby i łeb urywa ... Poza tym moja 535 powyżej tych prędkości zaczyna wyć... Zobaczę jak to będzie po zmianie wydechów...

 

 

 

ja leciałem też na 535 i bez szyby jako pierwszy z wrocka i 120 też daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze już dobrze :icon_question: :icon_mrgreen: wierzę :bigrazz:

 

Mam nadzieję, ze po drodze nic mnie nie zaskoczy z terminem wrześniowym.. i spokojnie będziemy mogli się napić cuzamen .. podziwiając maszynki ... :bigrazz:

 

 

Pozdro wielkie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priest666 nie pękaj, ja wybieram się Virażka 535 na Ukrainę....

 

 

Wieesz.. nie chodzi mi o odległość... ino o prędkość... W zeszłe wakacje wybrałem się na Wolin.. i dojechałem sobie spokojnie... ze średnią prędkością ok 90km/h ... Jechałem półtora dnia.. Po części było to spowodowane deszczem, który złapal mnie z kumplem za Gnieznem... a po części tym, ze kumpel się musiał na fajke zatrzymywać częściej nieco i jechaliśmy raczej tak typowo easy rider stajla.

 

No ale co tammmm ...... na 99% jadę we wrześniu ... :)

 

 

Pozdro...

 

P.S.

 

Takk.... wiemmm ... możecie sobie darować te komenty na temat 90km/h ;) Po prostu była to moja pierwsza daleka wyprawa... a nie lubię popierdzielać po drogach, których nie znam...

Edytowane przez Priest666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieesz.. nie chodzi mi o odległość... ino o prędkość... W zeszłe wakacje wybrałem się na Wolin.. i dojechałem sobie spokojnie... ze średnią prędkością ok 90km/h ... Jechałem półtora dnia.. Po części było to spowodowane deszczem, który złapal mnie z kumplem za Gnieznem... a po części tym, ze kumpel się musiał na fajke zatrzymywać częściej nieco i jechaliśmy raczej tak typowo easy rider stajla.

 

No ale co tammmm ...... na 99% jadę we wrześniu ... :)

Pozdro...

 

P.S.

 

Takk.... wiemmm ... możecie sobie darować te komenty na temat 90km/h :) Po prostu była to moja pierwsza daleka wyprawa... a nie lubię popierdzielać po drogach, których nie znam...

Nie przejmuj sie gadakami, jeździsz z taka prędkościa, która Ci pasuje, jeżdże często w grupie z mocniejszymi motorkami i jakoś daje rade...po prostu najczeście to ja prowadze grupę...hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...