Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:smile: Jako ten który połączy grupę północ z w-wą będę oczekiwał i wstępnie dam znać obsłudze baru Skorpion o wspomnianym posiłku aby było przyjemnie i sprawnie????????? :) Sądzę iż taka godzina czyli 12-13 wystarczy o ile oczywiście przed Wrockiem ktoś przrjmie ster i sprawnie przeprowadzi przez Wrocek. :) Dla kolegów z W-wa przypominam za logistyką Ikei w górę później chyba na pierwszych światłach w prawo i póżniej jeszcze raz w prawo/Sprawdzę o ile będzie mi dane/ :) a potem to już kierunek Sieradz i droga i znaki same prowadzą na trasę itp itd.Pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: Jako ten który połączy grupę północ z w-wą będę oczekiwał i wstępnie dam znać obsłudze baru Skorpion o wspomnianym posiłku aby było przyjemnie i sprawnie????????? :lalag: Sądzę iż taka godzina czyli 12-13 wystarczy o ile oczywiście przed Wrockiem ktoś przrjmie ster i sprawnie przeprowadzi przez Wrocek. :biggrin: Dla kolegów z W-wa przypominam za logistyką Ikei w górę później chyba na pierwszych światłach w prawo i póżniej jeszcze raz w prawo/Sprawdzę o ile będzie mi dane/ :crossy: a potem to już kierunek Sieradz i droga i znaki same prowadzą na trasę itp itd.Pozdro :icon_question:

Pierwoszów i bartic z całą pewnościa przeprowadzą Was łagodnie przez Wrocław i będzie ok...Uzgodnijcie mniej więcej, na która będziecie w Kletnie (tak pi razy drzwi oczywiście) przywitam Was przecież chlebem i solą, a przede wszystkim chodzi na którą godz. planować rozpoczęcie imprezy (oficjalne).... A temat Kletna jest faktycznie juz bardziej rozległy niz sam fakt spotkania i nadal się rozwija. Odzywają się do mnie ludzie na PW, tel. i gg zainteresowani integracją....A propos mój nr tel. 507 064 670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: Witam.Pod Wrockie między 15a 16 teraz zależy od odległości do Kletna i chyba prze zmrokiem czyli 19 można chlebek :crossy: i sól :lalag: przygotowywać.Aco do ilości do jestem zceptykiem wszystko zweryfikuje sie na miejscu :biggrin: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas aby ktos zostal wyznaczony i odpowiedzialny za wyjazd grupy połnoc-warszawa ,mysle ze ktos musi podac gdzie sie spotkamy i o ktorej..Kandydat VIRAGO YAMA chyba bedzie ok ,,,,,,,,dzieki ze nie ma przeciwskazan i czekamy na wyznaczenie miejsca i godziny,odnosnie tej ostatniej to prosze o uwzglednienie ilosci km ,tankowania picia i jedzenia tak zeby nie jechac na łeb i szyje pozdrawiam serdecznie wszystkich.Cyklotron szykuj moto bo musisz tam byc.

 

.

Edytowane przez TOMASZ MILEWSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r+z Włocławek tel 504 455 644

mmm757 Świecie tel 501 163 476

qdlaty2004 Zgierz tel 510 282 003

cyklotron W-wa tel 502 448 082

kaka W-wa tel 501 277 310

Tomasz Milewski W-wa tel 602771333

viragoyama Brwinów tel 605 217 766

oktopus Kalisz tel ...

witas39 Sieradz tel ...

jan kalin Łask tel ...

 

Dodatkowo nasi przewodnicy, ochotnicy z Wrocławia:

 

bartic Wrocław tel 667 400 239

eksces Wrocław tel 508 067 868

dangel Wrocław tel 783 585 207

pierwoszow Wrocław tel 605 049 655

 

Marcysiek -organizator- 507 064 670

Edytowane przez mmm757
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas aby ktos zostal wyznaczony i odpowiedzialny za wyjazd grupy połnoc-warszawa ,mysle ze ktos musi podac gdzie sie spotkamy i o ktorej..Kandydat VIRAGO YAMA chyba bedzie ok ,,,,,,,,dzieki ze nie ma przeciwskazan i czekamy na wyznaczenie miejsca i godziny,odnosnie tej ostatniej to prosze o uwzglednienie ilosci km ,tankowania picia i jedzenia tak zeby nie jechac na łeb i szyje pozdrawiam serdecznie wszystkich.Cyklotron szykuj moto bo musisz tam byc.

 

.

 

Jest to propozycja nie do odrzucenia i bardzo chętnie pomogę zorganizować spotkanie grupy Północ-Warszawa. Trasy przez Brwinów nie bedę narzucał bo jeszcze ktoś posądzi mnie o wygodnictwo :bigrazz: Cyklotron zaproponował, Jan kalin poparł i ja też jestem za za wybraniem trasy na Tomaszów i potem Pabianice, Łask. Niewatpliwą zaletą tej drogi jest to, że nie bedziemy przebijać się przez centrum Łodzi.

Trasa na Tomaszów jest w porządu pomimo sfrezowanej miejscami nawierzchni (w zeszłym roku tam pedałowałem do Borek).

Wstępnie widze to tak; spotkanie w Centrum Handlowym w Jankach. Obok Praktikera jest stacja benzynowa Neste i całkiem niskie ceny paliw. Tu możemy dopełnić nasze zbiorniki. tylko uwaga stacja jest samoobsługowa i automaty przyjmują gotówkę albo kartę kredytową. Lepiej płacić kartą bo można dolać do pełna a nie za kwotę gotówką bo mozna nie utrafić z ilością. Potem wyjazd trasą na Tomaszów i manewr w prawo za logistyką Ikei na Łask. W barze Skorpion powinniśmy być o 12.30 by spokojnie do 13.00 skonsumować obiadek.

Na razie nie proponowałem czasu spotkania ani szczegółowego planu trasy. Podam propozycję jutro wieczorem po jej opracowaniu.

 

PS. Dobrze Cyklotron, że się trzymasz i nie odpuszczasz wyjazdu do Kletna. Musisz koniecznie tam dotrzeć na swoim nowym lub innym moto. Trzymam kciuki w kwestii zakupu.

 

Pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no północ w rozumieniu wrocławia to miała być grupa z wielkopolski, czyli trasa poznańska, czyli wisznia - kryniczno - psary ale nie jestem pewien czy takie osoby jeszcze są :icon_rolleyes:

a grupa wschód dla nas to pod Koroną (czyli warszawa, wloclawek, łódź itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r+z Włocławek tel 504 455 644

mmm757 Świecie tel 501 163 476

qdlaty2004 Zgierz tel 510 282 003

cyklotron W-wa tel 502 448 082

kaka W-wa tel 501 277 310

Tomasz Milewski W-wa tel 602771333

viragoyama Brwinów tel 605 217 766

oktopus Kalisz tel ...

witas39 Sieradz tel ...

jan kalin Łask tel ... 507176545

 

Dodatkowo nasi przewodnicy, ochotnicy z Wrocławia:

 

bartic Wrocław tel 667 400 239

eksces Wrocław tel 508 067 868

dangel Wrocław tel 783 585 207

pierwoszow Wrocław tel 605 049 655

 

Marcysiek -organizator- 507 064 670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzusiaj zostala wyprowadzona z garazu i mam juz pare km w tym sezonie trzeba sie rozruszac bo powiem wam ze tak sobie mi sie jechalo a jak juz dojechalem do ul.Płowieckiej mialem dylemat czy jechac Grochowska czy Ostrobramska rozumiecie ale jednak pojechalem Ostrobramska bo mogo by tak byc ze potem omijal bym ta ulice a tak zostala odczarowana i jest ok ale trzeba jezdzic bardzo ostroznie bo wiecie jak jest duzo dziur po zimie no i puszkarze jeszcze nie przywykli do naszej obecnosci pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie widze to tak; spotkanie w Centrum Handlowym w Jankach. Obok Praktikera jest stacja benzynowa Neste i całkiem niskie ceny paliw. Tu możemy dopełnić nasze zbiorniki. tylko uwaga stacja jest samoobsługowa i automaty przyjmują gotówkę albo kartę kredytową. Lepiej płacić kartą bo można dolać do pełna a nie za kwotę gotówką bo mozna nie utrafić z ilością. Potem wyjazd trasą na Tomaszów i manewr w prawo za logistyką Ikei na Łask. W barze Skorpion powinniśmy być o 12.30 by spokojnie do 13.00 skonsumować obiadek.

Na razie nie proponowałem czasu spotkania ani szczegółowego planu trasy. Podam propozycję jutro wieczorem po jej opracowaniu.

 

wstępnie planuję dojazd do Brwinowa(zadzwonię to się umówimy) lub dołączę w Tomaszowie, ale pierwsza opcja na 99,9%, czekam na szczegóły.

 

KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

jest całkiem duż szansa, że z Wrocławia na zlot wybierzemy się jeszcze my dwie każda na swojej Virażce :icon_mrgreen:

 

Mam nadzieje, że jak przyjedziemy niespodziewanie w sobote to znajdzie się miejsce dla 2 kobiet.

 

:eek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...