Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w domu, fajnie było Was poznać, ale ku......a moto do kasacji, wyjechała mi skoda , typowy lewoskręt, uciekałem ale nie dałem rady, moto zostało na skodzie a ja przejechłem się po asfalcie, nic mi nie jest, tylko że teraz do Kletna chyba rowerem, jak sie napije to może więcej powiem, musze sie napić

O ja p.......... nawet nie chce wiedziec co czujesz ,jezeli bede mogl ci w czyms pomoc to dzwon 602771333 jak pisal przedmowca jak juz ochloniesz napisz dokladnie co i jak, gdzie no i napisz o obrazeniach moto moze da sie cos zrobic w tej sprawie.Z tego co wywnioskowalem to wina puszki tak ze moze uda sie to jakos poskladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w domu, fajnie było Was poznać, ale ku......a moto do kasacji, wyjechała mi skoda , typowy lewoskręt, uciekałem ale nie dałem rady, moto zostało na skodzie a ja przejechłem się po asfalcie, nic mi nie jest, tylko że teraz do Kletna chyba rowerem, jak sie napije to może więcej powiem, musze sie napić

 

Przemek,

 

Trzymaj się chłopie, bardzo Ci współpczuję. Pier....ni niedzielni kierowcy, żeby ich... Dobrze że jesteś cały i to się liczy. Moto możesz kupić nowe a życia już się nie da. Masz ode mnie stówkę na nowy motor.

To niewiele ale może się przydać. Daj znać jak będziesz coś potrzebować.

 

Bądź dzielny,

Do zobaczenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek,

 

Trzymaj się chłopie, bardzo Ci współpczuję. Pier....ni niedzielni kierowcy, żeby ich... Dobrze że jesteś cały i to się liczy. Moto możesz kupić nowe a życia już się nie da. Masz ode mnie stówkę na nowy motor.

To niewiele ale może się przydać. Daj znać jak będziesz coś potrzebować.

 

Bądź dzielny,

Do zobaczenia,

 

 

Bardzo dziękuję za wyrazy współczucia , nic mi nie jest, wina nie był moja, pzu wypłaci, zresztą na biednego nie trafiło. Piotr dzięki ale za tą stówkę to lepiej napijemy się w Kletnie ( teraz albo za rok ).

Więcej opisałem w dziale wypadków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Parę fotek ze zlotu w Toruniu. Tym razem grupa Kletno-Toruń.

Przykra wiadomość, dzisiaj cyklotron skasował Virago w drodze powrotnej, nic mu nie jest i to jest

najważniejsze. Ostatnie fotki jego maszyny

 

http://www.flickr.com/photos/7480482@N03/?saved=1

 

pozdrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

dzieki za spotkanie i za fotki które wrzuciłes-podobaja mi się komentarze-szczególnie te o naszym ochroniarzu od moto i pod geant-real

szkoda że tak smutno się skonczyło ale jednak i tak szczęśliwie

Mariusz dobrze mówi-może gdybyście pojechali te 5 minut później ten koleś skodziną nie był by już w tym miejscu no ale cóż gdyby człowek wiedział że sie przewróci...... :wink:

Całe szczęście że Tobie się nic nie stało ale szkoda motorku-ładna maszynka!

a co do kamizelek-to ja juz dawno o tym myśle-tylko czekam ciągle na te forumowe-bo nie chce takiej zwykłej kaszany na rzepy ze sklepu za 4zł :evil:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No cóż współczuję jak cholera jakoś bez dokumentów dotarłem z powrotem :lalag: Opowiadać by i opwiadać co niektórzy poszli o 4 a w zasadzie o 5 spać :wink: :D A tak dla podtrzymania Twojego ducha trzeba było chyba zostać :P Trochę póżniej jakieś foto rzucę Trochę chce się spaććććććć :P Pozdrowienia dla all-4-umowiczów.Dokooptowałem do Kletna Jędrka 342 wraz z małżonką była dzis rozmowa wi wstępnie została zakceptowana :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super, ze udalo ci sie bez dokumentow dojechac

bez zatrzymania, niepotrzebny wydatek by byl

 

cyklotron dzis sporo jezdzilem i ja widzialem jakies auto dojezdzajace do skrzyzowania

z podporzadkowanej to zwalnialem dosc sporo i mialem caly czas noge na hamulcu

po twoim wypadku jeszcze jakis czas bede pewnie mial taki odruch

kurcze a jeszcze tego samego dnia razem pomykalismy po toruniu

 

 

r+z daj znac czy cos kupiles w tym poznaniu

czy w ogole warto sie tam wybierac

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem to zostanę na imprezie....w Kletnie :cool: . Fajnie Janku że Ci się udało spotkanko i szczęśliwie dojechałeś do domu, pomimo zmęczenia i braku dokumentów. Od wypadku Przemka (Cyklotrona) też zacznę zwracać uwagę na tych z bocznych uliczek. Nigdy nie wiadomo kiedy taka sytuacja może się zdarzyć. Jestem w dalszym ciągu wstrząśnięty tym wypadkiem. Jechaliśmy spokojnie bez szaleństw ale jak widać to nie wystarcza, trzeba zachować tak zwaną szczególną ostrożność i zasadę ograniczonego zaufania na drodze.

 

Z tymi kamizelkami forumowymi to niezły pomysł. Jak będziemy w Kletnie to może wymyślimy jak przerobić kamizelki standardowe na forumowe. Albo inaczej, przecież kamizelki wcale nie muszą być krzykliwo żółte, mogą być w innym kolorze ale muszą mieć pasy odblaskowe. Czemu nasze logo te wymyślone nie miałoby by być odblaskowe? Logo + paski odblaskowe rzucały by się w oczy z kilometra :icon_biggrin: Ale to temat do przemyślenia.

 

Jak będzie ładna pogoda w sobotę to możemy zrobić wypad do Czerska. Jeżeli ktoś z Warszawy lub okolic tych bliższych i dalszych jest chętny to zapraszam. Wiem już że Tomek Milewski jest chętny pozostaje tylko kwestia potwierdzenia terminu. Jeżeli pogoda dopisze to może wypad przedłużymy i polecimy do innych zamków :wink: . Ktoś mi coś wspominał o wycieczce po zamkach mazowieckich, że jest jakaś zaplanowana ciekawa trasa, jakieś propozycje?

 

Podrawiam,

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o Czersk, to możemy się tam spotkać, chociaż planuję na ten tydzień parę regulacji przy silniku.

Zrobiłem dziś z córką trasę do Lublina i wyszedł problem - nie mogę polecieć więcej jak 110 a sezon zamykałem spokojnie na 130/140 - brakuje jej siły.

 

Cyklotron, łączę się z Tobą w żalu, ale dobrze że Ty jesteś cały :icon_mrgreen:

 

KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...