Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba odpuścimy teraz temat znaczków, ale przeciez mozna zrobić na otwarcie sezonu 2008r, przedyskutujemy sprawę w Kletnie.

 

Czy macie jakieś sugestie co do programy imprezy. Jw widział bym podobnie jak w kwietniu

- w piatek oficalny przyjazd (niektórzy wczesniej), witanie, całowanie, picie, itp w Bikers Choice do oporu

- w sobote po wydobrzeniu (ok. 11.00) pieszy spacerek do kopalni uranu, później mały objazd okolicy coby

sie pokazać i poryczec troche silnikami, nastepnie jakies posiłki, cóś tam innszego, itp, itd, gadki, szmatki i

wspominki, ok. 17.00-17.30 ognisko z kiełbaską (pogadam z Wojtkiem, aby przygotował porcje, ale mozna

indywidualnie), w międzyczasie, albo w trakacie wpasujemy koncert muzyki indiańskiej (Pierwoszów

załatwia) + ewetualnie mały pokaz artystyczny mojego gościa (jeśli da radę przyjechać). Ponadto

pogadam z Wojtkiem coby też załatwił na później jakąś muzę (jak w kwietniu).

- w niedzielę po wydobrzeniu oraz indywidualnych planach, rozjazd do domów.

Oczywiście bazą całego spotaknia jest Bikers Choice i każdy kto przyjedzie prosze o kontakt ze mną, cześć z Was już zna noclegi, a resztę się pokieruje. Motorki oczywiście pod zamknięciem w Bikers Choice, dla tych, którzy tam nie byli - informacja do knajpy WJEŻDŻA sie motorem....

Formuła spotkanie jest otwarta, ale jest to spotkanie miłośników Virago i proszę miec to na uwadze. Apel do Viragowców, aby inni nas nie zdominowali. Poza tym zupeła dowolnoścc i w dupiemamto, nikt nie będzie nikogo do niczego zmuszał i nakłanieł, no może poza piciem....hahaha...abstynentom wstęp wzbroniony, równiez tym umiarkowanym.....

 

 

Virago w sercu a pod tylkiem VTX ale to niczego nie zmiena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Kletna ze spotkania EKG, ale jestem padnięty....Szlaki na naszą imprezę zostały przetarte, wszystko umówione i zaklepane, W sprawie noclegów wszyscy więdzą co i jak, powoływć się na mnie (to dla tych co przyjeżdżają w czwartek). Poza tym szykuje się parę niespodzianek....oj się będzie działo.... ;)

 

W sprawie koszulek lub czapeczek to pomysł jest przedni, ale pamiętajcie, że znak forum jest zatrzeżony i trzebaby uderzać do Admina gdybyście chceli go wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec koszulki

skoro jest kolo 60 osob

to moze zrobic te koszulki i juz

na miejscu kazdy kupi a rozmiary to juz nie wiem

moze ze 30 szt L

30 XL i jakies XXl :icon_mrgreen:

 

 

jesli o mnie chodzi to poprosze mmm757 2 szt L i XL

 

a co do czwartku

jak juz pojade ( bo roznie bywa :bigrazz: ) to wyjazd bedzie kolo 16

wiec na miejscu bede 23-24 wieczorem

mam nadzieje ze jeszcze tam nie beda spac bo wszystkich pobudzimy :icon_twisted:

ale wawa bedzie juz od poludnia to na nas poczekaja :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacne towarzystwo, wczoraj po miesiącu mordęgi udało mi sie kupić nowy motocykl :D ,

 

więc oddaliło sie widmo jazdy do Kletna samochodem :notworthy:

 

Do zobaczenia.

 

Oczywiście prosimy o koszulki : 1 * M, 1* L

 

Z góry dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kjujika niech dbre dusze zszyją dwie XXL :icon_twisted:

Albo wcale :bigrazz:

Odchodzi się od koszulek w obraźliwych rozmiarach :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...