Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mogę z Wami ? :icon_razz:

Też chętnie wpadnę do Torunia w sobotę ( bez noclegu ).

 

Spoko nawet musisz, umuwcie się razem z Piotrem "Virago Yama" a ja czekam na Was we Włocławku i śmigamy na Toruń. :icon_razz:

O której będziecie?

 

A ja mogę z Wami ? :icon_razz:

Też chętnie wpadnę do Torunia w sobotę ( bez noclegu ).

 

Spoko nawet musisz, umuwcie się razem z Piotrem "Virago Yama" a ja czekam na Was we Włocławku i śmigamy na Toruń. :icon_razz:

O której będziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki! I dziewczyny

 

Już tylko miesiąc do spotkania więc najwyższa pora się ujawnić, bo na pewno się tam zobaczymy...

 

Nie mam jeszcze prawka kat. A, ani moto, ale wszystko przede mną

 

Egzaminy zaczynam 12 kwietnia a zaraz potem planuję zakupy (jeśli zdam:)

 

Jeszcze się waham, ale Waszym zadaniem jest mnie przekonać, że to ma być właśnie VIRAGO - po to wybieram się do Kletna

 

Pozdrowienia z Ziemi Kłodzkiej (śniegu mamy już po kolana)

 

Aneta

 

witaj w GRONIE VIRAGO na spotkaniu na pewno się przymierzysz i pokochasz Virażkę jak my wszyscy.

 

KaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcysiek ale od ciebie sie ktos wybiera??

moze przywioza naszywki?

nie czekal bym do kletna

pozdr

 

Co do naszywek (Virago) to ja też się piszę, poproszę jedną sztukę. :P

 

Tematu Kletna narazie nie poruszam żeby nie motać.

W Toruniu możemy się dogadać a potem wrzucimy na forum.

 

Co by pogoda dopisała. :flesje:

 

"Jeszcze się waham, ale Waszym zadaniem jest mnie przekonać, że to ma być właśnie VIRAGO - po to wybieram się do Kletna

Aneta"

 

Polecam i namawiam na VIRAGO (gdzieś czytałem że to z łać. : bohaterska dziewica) :smile:

Pozdrawiam Zbyszek.

Edytowane przez r+z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za słowa zachęty :clap::):clap:

 

Myślę, że VIRAGO spokojnie jest moją faworytką - sporo czytałam o tym motocyklu i mam prawie pewność, że będzie mi odpowiadał, bo jest zgodny z moim charakterem :flesje: Przedstawia po prostu to, co lubię...

 

A poza tym, nie bez znaczenia jest fakt, że mój znak zodiaku to VIRGO - i choć "prawie robi wielką różnicę" - to brzmi prawie jak VIRAGO :P

 

Pozdrawiam i pocieszam, że wczorajszy śnieg topnieje szybko i jest szansa, że Kletno powita nas wiosenną pogodą ;)

 

Aneta

 

Polecam i namawiam na VIRAGO (gdzieś czytałem że to z łać. : bohaterska dziewica) :smile:

Pozdrawiam Zbyszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virago oznacza poprostu dziewice ale jak chcesz dodac bohaterską to mi to nie przeszkadza :icon_mrgreen:

co do naszywek to ja je mam i niestety do torunia nie jade

ale najprawdopodobniej bede tydzien pozniej w rybniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virago oznacza poprostu dziewice ale jak chcesz dodac bohaterską to mi to nie przeszkadza :buttrock:

co do naszywek to ja je mam i niestety do torunia nie jade

ale najprawdopodobniej bede tydzien pozniej w rybniku

 

To pewnie nie przystoi - bo przecież z Rybnika jestem - ale nie wiem co dzieje się w Rybniku tydzień po Toruniu? Czyżby Lyski? Magia Rocka? Studiuję od 2 lat w Nysie (godzinka do Wrocka) i nie bardzo się orientuję w Rybnickich sprawach.

 

A tak poza tym, to bardzo bym prosił o jedno dodatkowe miejsce dla kobitki. Bo się zdecydowała (co mnie cieszy - zawsze była w takich momentach moją 'podporą':))

 

Czyli MIERZYNSKIM x2 (mam nadzieję, że miejsce się znajdzie).

I co z tą przedpłatą? Przeoczyłem coś, czy nie było numeru konta? Pozdrawiam wszystkich - a do Kletna zjadę dopiero w sobotę z rana - w piątek pracuję ;(

 

I NIECH MOC BĘDZIE Z WANI (tak jak dotychczas)

 

virago oznacza poprostu dziewice ale jak chcesz dodac bohaterską to mi to nie przeszkadza :lalag:

co do naszywek to ja je mam i niestety do torunia nie jade

ale najprawdopodobniej bede tydzien pozniej w rybniku

 

To pewnie nie przystoi - bo przecież z Rybnika jestem - ale nie wiem co dzieje się w Rybniku tydzień po Toruniu? Czyżby Lyski? Magia Rocka? Studiuję od 2 lat w Nysie (godzinka do Wrocka) i nie bardzo się orientuję w Rybnickich sprawach.

 

A tak poza tym, to bardzo bym prosił o jedno dodatkowe miejsce dla kobitki. Bo się zdecydowała (co mnie cieszy - zawsze była w takich momentach moją 'podporą':icon_mrgreen:)

 

Czyli MIERZYNSKIM x2 (mam nadzieję, że miejsce się znajdzie).

I co z tą przedpłatą? Przeoczyłem coś, czy nie było numeru konta? Pozdrawiam wszystkich - a do Kletna zjadę dopiero w sobotę z rana - w piątek pracuję ;(

 

I NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI (tak jak dotychczas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może ta etymologię rozwinąć? Bo dziewica to : ang. virgin, łac. Virgo

To gdzie tu dziewica?

 

oto co jest w wikipedii:

 

A virago was a strong, brave, or warlike woman (from Latin "vir", "a man"), compare Tomboy; the term was later used to refer to a noisy, bossy, and scolding woman. It is closely related to termagant, which is a quarrelsome, scolding woman and shrew, which is a nagging woman.

 

Virago to była silna, odważna, wojownicza kobieta, porównaj z Tomboy (?), termin później nabrał znaczenia kobiety hałaśliwej, kłótliwej, żądnej władzy i wiecznei niezadowolonej kobiety. Jest blisko powiązany z termagant, czyli kłótliwą, narzekającą kobietą.

 

No nie wiem, czy chcecie dalej szukac, bo cóś tu ta "szlachetność" umyka.... :)

 

No ale ja tylko tak.... :wink:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomboy o ile mnie pamiec nie zawodzi to "chłopczyca"

Może tak byc, a pewnie tak jest. Ja tylko tak sobie podśmiechujki robię.... :)

 

Muszę znaleźć co "CB" w mojej Hondzie znaczy. Może "cymbał motocykl"? Jak jest cymbał radio... :)

 

ale dośc spamowania - Czekamy aż śnieg na drodze pod domem stopnieje (bo pod domem to mam jeszcze ze 30cm ....) żeby testować walkie talkie przed Kletnem (no i tak w ogóle sobie pohasać :crossy: )

 

Sobota jeżdżonko.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...