Skocz do zawartości

Mam... Yamaha DT50 R


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta DT 80-90 powinna leciec ...

 

Innej opcji jak przecięcie wydechu nie ma ...

 

Wejdz na jakieś forum niemieckie o DT i zobacz jak wyglądają schematy sciągniecia blokad z CDI :icon_twisted:

Jeżeli na pewno ona tam jest ... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta DT 80-90 powinna leciec ...

 

Innej opcji jak przecięcie wydechu nie ma ...

 

Wejdz na jakieś forum niemieckie o DT i zobacz jak wyglądają schematy sciągniecia blokad z CDI ;)

Jeżeli na pewno ona tam jest ... :banghead:

Nie ta DT nie powinna leciec 80-90 bo w zyciu tyle nie poleci. Na zebatkach na speed lecialem 90 z stromej gory ;)

Jak jeszcze mialem silnik od 50 to jechala max 60 na prostej... a na zebatkach na predkosc tez 60 bo nie miala siily sie rozbujac :banghead:

Moze poleci 70 jak jest w dobrym stanie.

Blokada jest w koncowce wydechu, w filtrze powietrza.

Nie ma blokady na CDI bo NIE MA TAM CZEGOS TAKIEGO JAK CDI.

Koncowke sportowa kup (mam taka)

Wyciagnij gume z pod siedzenia z filtra powietrza, daj iglice najwyzej jak sie da, wyreguluj gaznik.

Napisz jakie masz zebatki.

Czy jak jedzie to "48km/h" to czy ma juz wtedy full obroty ? czy niskie ma jeszce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80lc2 owszem, DT 50 (minarelli am6) to tez :P

Niestety niezbyt mocne, malo wysilone silniczki, ale podobno dluugo mozna smigac ... jeszcze mam nadzieje ze kupie sobie lagi do przodu z mocowaniem na tarcze, bo beben z przodu to jest porazka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta DT nie powinna leciec 80-90 bo w zyciu tyle nie poleci. Na zebatkach na speed lecialem 90 z stromej gory ;)

Jak jeszcze mialem silnik od 50 to jechala max 60 na prostej... a na zebatkach na predkosc tez 60 bo nie miala siily sie rozbujac ;)

Moze poleci 70 jak jest w dobrym stanie.

Blokada jest w koncowce wydechu, w filtrze powietrza.

Nie ma blokady na CDI bo NIE MA TAM CZEGOS TAKIEGO JAK CDI.

Koncowke sportowa kup (mam taka)

Wyciagnij gume z pod siedzenia z filtra powietrza, daj iglice najwyzej jak sie da, wyreguluj gaznik.

Napisz jakie masz zebatki.

Czy jak jedzie to "48km/h" to czy ma juz wtedy full obroty ? czy niskie ma jeszce ?

To już są naprawde "max", na 5 biegu na średnich osiąga 35km\h licznikowe

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej... ma na tyle sily zeby na prostej na 5 biegu jechac na max obrotach ? bo mozliwe ze poprostu zebatki na moc ma, a jak nie, to ta koncowka wydechu ... mam oryginalna, ktora mi gosc dorzucil do motoru, i pisze ze ogranicza predkosc do 50km/h ...

Tfu przeczytalem jescze raz dokladnie ... to raczej przelozenia, jak na 5 mozesz uzyskac max obroty ... napisz ile zebow masz na tylnej i ile na przedniej zebatce ...

Edytowane przez Litrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego go sprzedajesz?

Sprzedaje go dlatego że jest więcej wart niż te 1450zł, i wczoraj poznałem gościa który tirem sprowadza z francji i włoch wszystkie motocykle. Oferuje mi DT50 całą BDB 2006-2007 za 3000zł. Może ktoś chce?? DT przyjedzie w najbliższych dniach, za odpowiednią kwote moge wszystko załatwić :biggrin:

 

Inaczej... ma na tyle sily zeby na prostej na 5 biegu jechac na max obrotach ? bo mozliwe ze poprostu zebatki na moc ma, a jak nie, to ta koncowka wydechu ... mam oryginalna, ktora mi gosc dorzucil do motoru, i pisze ze ogranicza predkosc do 50km/h ...

Tfu przeczytalem jescze raz dokladnie ... to raczej przelozenia, jak na 5 mozesz uzyskac max obroty ... napisz ile zebow masz na tylnej i ile na przedniej zebatce ...

Przy mojej wadze (58kg) potrafi na 5 biegu z dolnych obrotów bez redukcji się rozpędzić do max.

Wczoraj jechaliśmy we trzech(razem ok 140kg) i całkiem ciągła, do max rozpędzała się na odcinku 100-200m, więc nie wiem jak to jest. W dokumentacji pisze V-max 50km\h(pewnie na zablokowanej), 2,35kW bei 6000min(przy 6000obr min)

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...