Skocz do zawartości

TTR brak iskry


loko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w takim wypadku probówka w lape i do dziela. Jak to nie przyniesie efektu to sie jeszcze odezwe. Na moje oko to gdzies musi poprostu masowac jakis przewód i dlatego prad gdzies ginie po drodze. Jak znajde przyczyne to sie pochwale.

 

p.s. ja nawet nie zauważyłem ze brakuje przecinków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

spoko do kazdego japonca czesci kosztuja majatek , 2 prowadnice rozrzadu do KLR 650 ( metalowe plozy oblane plastikiem) 300 zl, 1 kolo napedowe walka rozrzadu - 500 zl , a jaj mam glowice DOHC wiec x2 . Amortyzator tylni Kayaby do KLR 650 ponad 3000 zl :) - porownac z czesciami do samochodow :) mial bys 4 amory ze sprezynami + nowe tarcze i jeszcze 1500 by zostalo :)

 

Co do iskry...mi takze padl modul,ale przez przebicie w instalacji, elektryk zrobil nowa.Ja kupilem nowy modul ...2650 w salonie Yamaha Adamiszyn w gorzowie Wlkp, mam gwarancje(nie wierzcie ze jej nie ma) i mimo takiej wielkiej sumy nie zaluje,zastanawialem sie nad modulem jakimkolwiek z allegro,ale czy mamy pewnosc ile podziala uzywany modul?...wolalem dolozyc. Zalamany szukalem tez zamiennikow i do ttr nie ma przynajmniej w Pl,znalazlem w Czechach firme 130Euro i robia. W listopadzie wyslalem stary so naprawy i do dzis nie dostalem a jest koniec lutego-w module padl mi procesor i jest to rzecz nienaprawialna podobno. Co do modulow w TTR-z tego co dowiadywalem sie od wielu ludzi,lacznie z Yamaha Motor Polska mowili ze wychodzily moto z wadliwymi modulami ktore wlasnie strzelaly bez sensu jak u LOKOi innych. Ci co mieli wtedy na moto gwarancje Yamaha wymieniala free ale my...co kupujemy uzywane mamy pecha i placimy..podobno to roczniki 98-2000 ale na ile w tym prawdy...?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...