Skocz do zawartości

Elektryka w mojej 350cz


Rekomendowane odpowiedzi

mam kurde problem siadla mi elektryka kierunki niby chwilowo czasami zalapia ale tylko na duzych obrotach sygnału dzwiekowego nie da sie uslycszec czyli poprostu nie dziala a o swiatłach nie ma nawet mowy. Wiem ze tylko swiatlo stopu dziala ale tam jest prosto poprowadzic kabel wiec to zrobilem ale reszty nie kumam . Wiecie co z tym zrobic jawa czeka na sezon jest w super stanie tylko elektryka padla. Dzisiaj odpalilem motor chcialem wlaczyc swiatla przekrecilem kluczyk wszystko zgaslo momentalnie nie wiem ocb. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kurde problem siadla mi elektryka kierunki niby chwilowo czasami zalapia ale tylko na duzych obrotach sygnału dzwiekowego nie da sie uslycszec czyli poprostu nie dziala a o swiatłach nie ma nawet mowy. Wiem ze tylko swiatlo stopu dziala ale tam jest prosto poprowadzic kabel wiec to zrobilem ale reszty nie kumam . Wiecie co z tym zrobic jawa czeka na sezon jest w super stanie tylko elektryka padla. Dzisiaj odpalilem motor chcialem wlaczyc swiatla przekrecilem kluczyk wszystko zgaslo momentalnie nie wiem ocb. Pomóżcie.

 

A w jakim stanie masz akumulator chyba już na wykończeniu,bo to co piszesz to wydaje mi sie ze za sprawą niego tak sie dzieje albo jest gdzies słaba masa,(na stykach).Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj naprawde przysiadlem do elektryki w jawe i moge powiedziec tylko tyle ze 2 razy zadzialaly mi swiatla i kilka razy kierunki ale jak wlaczylem swiatlo przez moment bylo ok a potem zaczelo blednac az wkoncu zgaslo. Akumulator jest lux nowa sztuka. NIe wiem ocb. Kurde jutro smigam po przerywacz kirunkowskazow i zobacze co sie stanie. Tylne swiatrlo stopu dziala ok testuje motor na wylonczonym silniku wiec pradnica nie ma wiele roboty. Pomózcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...