Skocz do zawartości

Do ujeżdżaczy VN


DRACO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...no to witam wszystkich przed snem zimowym i mam pytanie - czy emerytów to jeszcze gdzieś przyjmują (czyt. zrzeszają) ? - bo u nas to nawet lekarze nie chcą !!

...a odnośnie narzekania na VNy - nie jest tak źle,trzy sezony i zero problemów, oby tak dalej - Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor jak mam się z Tobą piwa napić to nie muszę szukać miejscówki i zlotu robić. Bo myślę, ze niewiele więcej osób by przyjechało. ;)

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam SZANOWNĄ VULCANERIĘ :notworthy: . Zawsze marzyłem o Vulcanie. Naczytałem się na różnych forach różnych rzeczy na jego temat i to najczęściej negatywnych, ale generalnie miałem to w dupie. Miłość zwyciężyła.

Po dwudziestu latach niemania moto, we wrześniu kupiłem moje cudo. Jak narazie sprawuje się idealnie. Jeździ się oczywiście bosko, a ludziom wary opadają. Do samej gleby.

Niech żyją VULCANY i ICH WŁAŚCICIELE.

 

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam SZANOWNĄ VULCANERIĘ :notworthy: . Zawsze marzyłem o Vulcanie. Naczytałem się na różnych forach różnych rzeczy na jego temat i to najczęściej negatywnych, ale generalnie miałem to w dupie. Miłość zwyciężyła.

Po dwudziestu latach niemania moto, we wrześniu kupiłem moje cudo. Jak narazie sprawuje się idealnie. Jeździ się oczywiście bosko, a ludziom wary opadają. Do samej gleby.

Niech żyją VULCANY i ICH WŁAŚCICIELE.

 

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

A to widzisz kolego ja troszeczkę odwrotnie do tematu podszedłem. Rzuciłem hasełko na forum, że szukam takiego sprzęta, kwestia dosłownie kilku dni - zakup i dopiero teraz pomalutku zaczynam czytać co narobiłem ;) . Jednym słowem maszyna jest bombowa i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie aż "fujarka mięknie". Jakby do tematu nie podchodzić Vulcan to Vulcan.

A tak w ogóle to zapraszam na forum VROC, temat ZLOCIK VULCANÓW.

 

:buttrock: Pozdrowionka i krótkiej zimy :buttrock:

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...