Skocz do zawartości

honfa mbx


krystian14l
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie obroty kreci motor ze przypuszczasz ze to wina modulu??? Jesli motor nie kreci gornego zakesu moze byc to tez wina innego magneta ktore daje impuls w innym miejscu niz powinno (ja tak mialem) i przez to motor moze sie nie wkrecac na obroty. Dzieje sie tak jesli zamias magneta od chlodzonego ciecza mamy magneto od powietrzaka bo jest kilku stopniowa roznica punktow zaplonu wobec siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiano to bylo u ciebie i moto nie chcialo przekracac ilu? 10 tysiecy? 11? mniejsza z tym. ale moto ciagnelo ladnie i tu i tu. zablokowany to leci 70 i opor...

 

pzdr:)

 

Nie mogło przekroczyc 10tys a teraz nie wiem ile kręci bo wskazowka obrotomierza zatrzymuje się na obudowie zegara po przejsciu calej skali ;)

Ale jesli moto wykreca pelne obroty tylko jedzie te 70 to moze byc wina nie blokady tylko innej czesci niz powinna byc np. gaznik zbyt mały, wydech od 50(sam wiesz jaka roznica jest miedzy wydechami bo sami to testowalismy), inny modul (to tez testowalismy) lub inna czesc odpowiedzialna za iskre i stworzenie jej w odpowiedznim punkcie. Poprostu moto nie ma mocy przez nie odpowiedznia czesc zeby sie berdziej rozpedzic niz te 70 a na postoju kreci te 12tys lub jest tak bardzo styrany silnik...

No chyba ze faktycznie modul jest zablokowany i silnik rozkreca te 8tys obrotow wtedy to 70 jest mozliwe bo silnik coraz bardziej slabnie dochodzac do tej granicy 8tys obrotow i nie moze sie dokrecic do nich i przez to wyciaga te 70... Wiem bo sam mialem zablokowanego mbx-a na module i wyciagal 70-80km/h.

Edytowane przez Damiano_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianowi leci wg tego co mowi blisko 130 kahaema.

zreszta sam tym jezdzilem i calkiem mozliwe ze tyle poleci.

 

gaznik masz calkiem spory, do blokowanych wsadzali 13mm,

50 na godzine nie moze byc spowodowane iglica, no chyba ze jej brakiem :) ;) :) pozostaje chyba faktycznie modul. wydech zostaw w spokoju.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiano_2013 a tobie ile poleci teraz mbx????????

 

To zalezy w jak gleboka przepsc go zrzucisz :)

A tak napawde to ostanio udalo mi sie osiagnac ok 120 (mierzone ogarem ;) ;) :) :wink:) jednak mysle ze moze te 130 da rade ale to sie okaze jak bedzie cieplej...

Ja obstawiam ze u ciebie jest zablokowany modul skoro kreci tylko 7,5 tys obrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze moduł to ja wiem :buttrock: tylko mam jakis dziwny bo ida do niego tylko 3 kable ! przypominam ze to model 1985r. ale inny niz ma damiano_2013 bo mi owiewka nieskręca a poza tym to mam gaźnik 18mm i kruciec z 4 blaszkami a ty damiano co zrobiłes że ci leci ok 130 ??

 

no ze moduł to ja wiem :bigrazz: tylko mam jakis dziwny bo ida do niego tylko 3 kable ! przypominam ze to model 1985r. ale inny niz ma damiano_2013 bo mi owiewka nieskręca a poza tym to mam gaźnik 18mm i kruciec z 4 blaszkami a ty damiano co zrobiłes że ci leci ok 130 ??

 

 

no i napewno mieżyłeś ogarem xD

 

no ze moduł to ja wiem ;) tylko mam jakis dziwny bo ida do niego tylko 3 kable ! przypominam ze to model 1985r. ale inny niz ma damiano_2013 bo mi owiewka nieskręca a poza tym to mam gaźnik 18mm i kruciec z 4 blaszkami a ty damiano co zrobiłes że ci leci ok 130 ??

 

no i napewno mieżyłeś ogarem xD

 

 

a jakis schemat elektryki by mi sie przydał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...