Skocz do zawartości

honfa mbx


krystian14l
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niezrozumiałem cie a w ogule do kogo ta odpowiedź??

 

chodzi mu o to ze ktos 50 ccm zeszlifowal na 80cmm zalozyl do tego tlok i sworzen od MTXa

 

ja bym jednak sciągnął cylinder i zmierzył srednice tloka ...

 

mowisz ze ci plyn sie wyleje = tam wcale duzo tego plynu niema jak jest 2 l to gora i pojdziesz do biedrony i za 4.99 PLN w promocji kupisz elegancki plyn ... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze masz tylko pierdykniety szlif na 80. tloki pewnie rozwiercasz na sworzen 13 od mtxa i heja nie? :icon_rolleyes:

 

krystian, ta odpowiedz byla do mnie.

 

tak, wlasnie tak robie. tyle ze tym razem wymienie lozysko i dam normalny sworzen od MBXa- 12mm.

a jesli chodzi o pojemnosc- nie chodzi o to, ze mam rozszlifowany, ja mam normalnie cyloinder 79ccm, tak jets na nim wybite.

 

i sie zastanawialem czy to jest od MBXa, czy tez teraz widze ze mogla wyjsc taka seria tych ns`ek...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mu o to ze ktos 50 ccm zeszlifowal na 80cmm zalozyl do tego tlok i sworzen od MTXa

 

ja bym jednak sciągnął cylinder i zmierzył srednice tloka ...

 

mowisz ze ci plyn sie wyleje = tam wcale duzo tego plynu niema jak jest 2 l to gora i pojdziesz do biedrony i za 4.99 PLN w promocji kupisz elegancki plyn co?? 2 litry ?? coś Ci sie pomyliło..... jak do tzr 125 wchodzi 1 litr a chłodnica jest na pewno większa niż w 50/80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie że tak powiem nie rozpoznamy po chłodnicu bo zawsze można dac większą żeby było lepsze chłodzenie więc chłodnice zostawmy w spokoju oki ?:bigrazz:

 

ja mam MBX i typ HCO4 tyle z eja oryginalnego cylindra nie mam ani gaźnika :banghead:

Edytowane przez Kunin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że w Polsce to trudno będzie ci dostac Kit tuningowy do MBX ja już kupiłem z kitem i sportowym gaźnikiem i modul mam odblokowany moja spokojnie do 12 kręci a kopa ma jak marzenie :icon_mrgreen: a części to na allegro jest kupa :buttrock: a jak nie to szukaj do NSR bo niektóe rzeczy pasuja :flesje: PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...