Skocz do zawartości

honfa mbx


krystian14l
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się zdaje, że MBX tylko 80ccm były co nie?

 

masz racje zdaje Ci sie

a do zalozyciela tematu zobacz na cylindrzse, powinna byc wytloczona pojemnosc (choc z tych oznaczen co podajesz to jest 80ka)

 

 

A zeby nie bylo niedomowien

http://www.brommerforum.nl/showtopic/37304

Edytowane przez rozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki sprawdze ale za jakiś tydzień poniewarz przeprowadziłem sie do kobyłki koło wawy a hondzie mam w radomi jeszcze raz dzieki i pozdrawiam. A jeszcze jedno jak jest 80ccm zarejestrowana na 50ccm i jak maja watpliwosci to podobno na przeglad wysyłaja?? a niemogli by sprawdzic na cylindrze napisu tylko odrazu na przeglad i jeszcze trzeba samemu płacić?? ach i tak narazie niemam karty motorowerowej bo w tej porze roku to sie niezrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele mozliwosci dlaczego na karterach jest wybite HC04 np: Ktos uszkodzil poprzednie kartery i zamontowal od 80 lub byla to 80 i nie mogl zarejestrowac na 50 i musial zmienic cylinder i z takim pozostal do tej pory lub to jest od zawsze 80 tylko facet sam o tym nie wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: rozek, normalnie za ten link to cie po raczkach caluje ;)

 

moze mi tylko ktos rozszyfrowac oznaczenie mojego moto? mam DC02E co oznacza NSR 75 FJ-M, co w swietle tamtej wypowiedzi nie stanowi NS-1

 

ta po ch*j bede tłok cylinder rozbierał przeciez na silniku jest napisane HC04 a to znaczy jak sie juz dowiedziałem ze 80 ccm a jak rozkrece cylinder to mi sie płyn chłodniczy wyleje

 

zanim rozkrecisz cylinder to sie plyn chlodniczy zlewa do jakiegos wiaderka czy cos... ;)

 

poza tym po samej predkosci jaka osoaga bedzie wiadomo, czy to 80 czy tez 50 ccm.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce mi sie bawic z rozkrecaiem cylindra zlewaniem płynu, a poza tym to jezeli mówisz ze do predkosci to niestety jeszcze zablokowana do 50km/h takrze po predkosci sie niedowiem

 

a i jeszcze jedno przeciez jak do karterów 50ccm pasuje cylinder od 80 ccm ale tylko chłodzony powietrzem bo ciecza juz nie to jak do karterów 80ccm mozna załozyc cylinder 50ccm chłodzony ciecza ?? jak sie nieda to jaQ mógl to zrobić? to chyba mósi byc 80ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi tylko ktos rozszyfrowac oznaczenie mojego moto? mam DC02E co oznacza NSR 75 FJ-M, co w swietle tamtej wypowiedzi nie stanowi NS-1

 

pewnie rozni sie jakims drobiazgiem, a moze to wersja na jakis inny rynek, ja bym sie tym nie przejmowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...