Skocz do zawartości

Honda mtx Problem


wujcio10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam Honde Mtx 80 HD06 wersja chłodzona powietrzem 1982r.

Od pewnego czasu mam z nia pewien problem. Gdy jest zimna to odpala na ssaniu, ale na wolnych obrotach gaśnie. Potem gdy wyłącze ssanie i ujade z 200m motor przerywa a potem gaśnie. Nie wiem czy to mogło być tego przycztną, ale kiedys jechałem cały czs na ssaniu jakieś 7km i od tamtej pory sie to dzieje. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze to moze byc spowodowane brakiem doplywu paliwa. Kiedy silnik wypali paliwo z gaznika zaczyna gasnac . Na poczatek wyczysc dokladnie gaznik i wranik zeby wyeliminowac brak doplywu paliwa. Jesli to uczynisz dobrze ustaw gaznik.

Edytowane przez Damiano_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy gaźnik mógł sie zabrudzić gdy założyłem stożkowy filtr powietrza?? (taki za 20zeta z AG-MOTU)

tak mi sie wydaje ale nie jestem pewien...

 

Zabrudził się z powodu zanieczyszczeń z paliwa i powietrza, filtr za 20 zł tylko to przyspieszył. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieopłaca sie montować stożków...po co Wam to?moim zdaniem to jest strata np tych głupich 20 zł.lepiej wydać to na piwo:)

szkoda czyszczenia tego gaźnika...szkoda roboty i nerwów.no chyba że ktoś to lubi

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam Honde Mtx 80 HD06 wersja chłodzona powietrzem 1982r.

Od pewnego czasu mam z nia pewien problem. Gdy jest zimna to odpala na ssaniu, ale na wolnych obrotach gaśnie. Potem gdy wyłącze ssanie i ujade z 200m motor przerywa a potem gaśnie. Nie wiem czy to mogło być tego przycztną, ale kiedys jechałem cały czs na ssaniu jakieś 7km i od tamtej pory sie to dzieje. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Z góry dzięki!

 

Spróbuj jeszcze przeczyscic dokładnie gaźnik i go wyregulować (i sprawdz czy iglica sie nie zacina,czy puszcza i zamyka paliwo) i zobacz czy masz odpowietrznik w baku bo moze jest zapchany i paliwo wolno leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...