Skocz do zawartości

Wirago- jeden zegar


Maciok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam taka wizję w której moja Niunia będzie miała tylko jeden zegar/predkościomierz :biggrin:

Chcę usunąć istniejące zegary oraz półkę ze stacyjką, w ich miejsce zamontować pojedynczy licznik

z kontrolkami (widziałem takie ładne na allegro) a stacyjkę zamontowac gdzies w okolicach siedzenia.

Może ktoś z Was ma doświadczenie w takiej przeróbce i podzieliłby się doświadczeniem..?

 

Pozdrawiam

 

Macio

 

El Niunia XV750 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kleksa walnąłem.. Virago przez 'W' ..pieknie..:)

 

Dzięki za podpowiedź, spojrzę jak to wygląda w 535 ale licze wciąż że znajdzie sie ktoś kto to robił

i podpowie gdzie może być problem..problemy z upakowywaniem kabli itp. Nie chciałbym całej elektryki

przerabiać..

 

Pozdrawiam

 

Macio

 

El Niunia XV750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa 535 ma stacyjke pod siedzeniam

(...)

stacyjka w kierownicy ma swoje plusy, wiec sie zastanow

 

:) Rzeczywiście, spod tyłka łatwo kluczyk zgubić! Przypinajcie go czymś do ramy, jeśli jeszcze tego nie robicie, Virażkowcy.

A obrotomierz też ma swoje plusy, np. przy samodzielnej synchronizacji gaźników. Do Drag Stara z tego właśnie względu go dodawałem. Reszta: dwa kubełki czy jeden to kwestia estetyki, mnie tam dwa się zawsze podobały - motocykl mniej udawał różne harasie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że z jednej strony bardziej odpowiada mi większa luźna przestrzeń w okolicach półki

-ta zabudowa zegarowo-półkowa trochę mi się nie podoba...a z drugiej strony prędkościomierz mam z innego modelu. Niestety nie jest ładnie chromowany tylko srebrzankowany a kupić takowego nowego nie sposób...A przynajmniej nie w rozsadnych cenach..:P

A skojarzeń z harasiami i tak chyba Virago nie budzi.. :cool:

 

 

Pozdrawiam

 

Macio

 

El Niunia XV750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Rzeczywiście, spod tyłka łatwo kluczyk zgubić! Przypinajcie go czymś do ramy, jeśli jeszcze tego nie robicie, Virażkowcy.

A obrotomierz też ma swoje plusy, np. przy samodzielnej synchronizacji gaźników. Do Drag Stara z tego właśnie względu go dodawałem. Reszta: dwa kubełki czy jeden to kwestia estetyki, mnie tam dwa się zawsze podobały - motocykl mniej udawał różne harasie. :clap:

 

 

:) :icon_razz: :icon_razz: dokladnie

mam klucyzk na smzczy i zawsze go przypinam do ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu przypinać kluczyk do ramy??

 

po kupnie virago 535 miałem stary kluczyk który można było wyjąć w każdej pozycji. Dorobiłem sobie nowy i po kłopocie, wychodzi tylko w pozycji off.

 

czy mimo to przypinać kluczyk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...