Skocz do zawartości

Wspinaczka zimową porą... w Wawie


JoasiaDH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He,he Tomku :(

 

A to dobrze się składa, ponieważ ja miałam na sobie czarną koszulkę z jaskrawym, żółtym napisem:

 

4fun Dance grupa taneczna :P

 

Napis szalenie mylący, biorąc pod uwagę, że schodzę z treningu kung fu, ale do 4fun, tudzież chadzam, a jak!

 

W końcu wszystko jest pod nosem. Cały przekrój sekcji do wypróbowania swoich umiejętności :)

 

Do następnego- uwaga na koszulkę ,gdybym się spóźniła, bardzo Was proszę!

 

Pozdróweczka. Pszczola35 (prościej Aga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczólko, nie można siedzieć na ławce jak sierotka Marysia i czekać na cud. Krzyczeć musisz, bo inaczej to Ci nawet pociąg osobowy sprzed nosa ucieknie. Mam nadzieję, że kilka ciekawych obiektów miałaś okazję zauważyć :bigrazz: Na drugi raz dzwoń (puszczę Ci nr tel na PW). Też chwilkę trenowałam sztuki walki, ponieważ trener robił wspaniały masaż... Jako że zawsze posiniaczona wracałam, pozostałam przy tej drugiej przyjemności, bez wysiłku :icon_biggrin:

 

Proponuję standardowo piątek godzina 18:30 na Obozowej.

Przyznam, że stanowi ona dla mnie wyzwanie.

Dawać znać kto ma chrapkę.

Pozdrawiam,

Joaśka

P.S. Tomuś, słoneczko wyszykuj mi bestyjkę na tor, please. Ubłociłabym się z miłą chęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Asiu ! :)

 

A wiesz, że miałam ochotę krzyknąć na cały głos, ale pod ściankami pełne skupienie, że aż mi było głupio :cool:

 

Mam pytanko, do której godzinki macie zamiar zapuszczeć korzenie pod i na ściance? Będę ,jak zwykle po 19.00.

 

Tym razem będę krzyczeć!!! Asiu, czekam na numer tel. ;) Jednak ze mnie fujara, a takie miałam o sobie dobre zdanie :)

 

 

pozdróweczka, spóźnialska pszczoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeserdeczne dzięki :biggrin:

 

Hm...zostałam właściwie uświadomiona, dzięki Joasiu za faktycznie "złote myśli" :crossy:

 

pozdrawiam serdecznie, Aga

 

 

PS. dzięki za odpowiedź na PW

 

OS. Belgu ty nie przyklaskuj, tylko galopuj w najbliższy piątek pod ściankę ponapinać bicepsy, tricepsy itd... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście planuje być i tym razem.

 

Chciałbym się tylko upewnić, że będzie ktoś dysponujący odpowiednią masą asekurującą. Jak się ostatnio Joasia i Tomek mieli okazje przekonać, zbyt duża różnica pomiędzy asekurowanym i asekurującą prowadzi do zastosowania efektownej, ale jednak mało efektywnej metody asekuracji polegającej na zwisaniu na linie nad podłogą. A niestety w okolicy ścianki nie zauważyłem żadnego zderzaka, do którego można by się przywiązać :bigrazz:.

 

Biorąc pod uwagę jaki dzień mamy dzisiaj, jutro asekuracja może wymagać jeszcze więcej wysiłku :).

 

pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam... i myślę, że może i ja sie pojawię? Nie powiem... kusicie...

Jako, że w chwili obecnej z tych mało aktywnych sportowo jestem, możecie mieć ze mnie niezły ubaw.

Instruktor na tyrolce miał... :D

Aga, o ile nie wyjadę jutro do Szczecina, bo takowe prawdopodobieństwo jest, to do szukania będzie nas już dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję gotowość do podjęcia działań wspinaczkowych w wyznaczonym miejscu i czasie. Zastrzegam sobie jednak prawo do spóźnienia się odrobinkę.

 

Biorąc pod uwagę jaki dzień mamy dzisiaj, jutro asekuracja może wymagać jeszcze więcej wysiłku ;).

Jeśli wszyscy zjedzą tyle samo pączków, to nie będzie problemu. Jak na razie zjadłem tylko jednego ale mam zamiar zjeść jeszcze ze cztery :icon_razz: A co!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Myszko :bigrazz:

 

Jezeli będziesz dzisiaj na Obozowej, to lookaj na mają koszulkę: czarną z żółtym napisem dance 4fun. Mogę się troszku spóźnić, ale reszta ekipy z pewnością się stawi ;)

 

Drugim znakiem jest koszulka "prawie komandosa", mam nadzieję, że ją założy, co by ułatwić nam rozpoznanie się w tłumie :P

 

Damy radę, w końcu nie jesteśmy takie ostatnie..... :evil: :D ;)

W tym miejscu, proszę Asię o zlitowanie, ...... ;)

 

A z tym sportem, to nie martw się, moje szanowne 4 literowe nie dosięgnie nawet do czerwonej linii, jak znam życie, he,he . Co w pionie, to nie to samo ,co w poziomie. Siła grawitacji nie ta,oj :)

 

 

pozdróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w życiu, i po wspinaczce! Powiem tylko, było fantastycznie! :D

 

Asiu, jesteś aniołem! Wspaniałym instruktorem i świetną dziewczyną, amazonką tudzież :D

 

Przyrzekam, że na drugi raz z asekuracją będzie zdecydowanie lepiej :buttrock:

 

Chłopaki, szalenie dziekuję za towarzystwo, wasze cenne uwagi na temat ubioru, a przysłuchiwałam się uważnie, :icon_biggrin:

 

Czekam do następnego razu, Asiaczku Z tobą na czele, Vittorio i turtel, absolutnie na was liczę!

 

Oczywiście znowu przyjdę z mieczem :wink:

 

Pozdróweczka przeserdeczne. Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pospadać sobie w dobrym towarzystwie :P

Dla niewtajemniczonych odpuszczamy sobie ten piątek, każdy ma jakieś plany...

I postaramy się zaatakować w następny.

Do zobaczenia niebawem.

Pozdrawiam,

Joaśka

P.S. kupię wiosnę,

oddam za nią duszę i/lub ciało

:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...