Skocz do zawartości

Wytarte znaczki


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! mam pytanie czysto kosmetyczne: w mojej nowej Virażce są wytarte znaczki na obudowach akumulatora i z drugiej strony. Co z tym zrobić? Pomalować? Kupić nowe? Jeśli tak, to gdzie? A jeśli pomalować, to czym?

Nie jest to jakiś wielki problem, ale zawsze takie drobiazgi człowieka drażnią, kiedy wszystko inne jest ok. :) Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam.

Edytowane przez mierzynskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc

poszukaj na motobazarach widziałem takowe ostatnio w łodzi całkiem nowe gość nie chciał nawet dużo , sam mam ten problem bo szukam znaków na bak do vn bo ich nie było wcale a to dlatego że niemiaszek coś kombinował ale do końca nie zdązył hehh zmienił tylne zawieszenie i chyba stracił wizje i maszynka trafiła w moje ręce tera jest zajefajna tylko te znaki :flesje: ale sie znajdzie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie w giełdzie motocyklowej Ryśka Brodziaka z okolic Brzegu - ogłasza się z naklejkami i szparunkami. Do końca nie wiem, czy macie to na myśli, czy może chromowane emblematy? W poprzednim moto (VL800) miałem braki, tzn. pozbawiono mnie emblematów z baku i boczków obudowy aku. Szkoda mi było potężnej kasy za takie duperele w salonie. Zatem udałem się do sklepu z częściami samochodowymi i nastąpiło olśnienie... Na baku pojawiły się chromowane łezki (jakieś 9 zeta) a na boczkach gruba guma z chromowanym napisem "Classic" (po 7zeta na stronę, w salonie 50 za podobne, ale "Suzuki").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...