Skocz do zawartości

Salve 2007 - 1 lipiec


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam możliwość zaprośić was na zlot motocyklistów o nazwie Salve. Tutaj są informacje na czym to wszystko polega KLIK. Tegoroczna impreza odbędzie się 1 lipca, w miejscowości o nazwie Wielki Buczek (woj. Wielkopolskie, jakieś 40 km od Kluczborka) MAPA - w tej miejscowości mieszkają moi dziadkowie. Tutaj są fotki z imprezy 2005 organizowanej w tej samej miejscowości KLIK1 Klik2 KLIK3. Jak widać spora ilość motocykli to Harley'e, ale również były tam różne inne marki, japonczyki i motocykle z minionej dekady jak mz, cz itp. Dostałem zgodę od organizatora na podanie tutaj tej informacji. Jest zapewniany bezpieczny parking i miejsca na ewentualne namioty. W tym roku ma być wiele atrakcji - jakich? jeszcze nie wiem, bo to niespodzianka :-)

 

Jak na razie to wszystkie informacje, które posiadam, ale do 1 lipca jest jeszcze dużo czasu i zdobęde ich więcej.

Jak by co, to mogę poprowadzić grupę z Kluczborka i okolić.

 

UPDATE:

 

Jak ktoś by reflektował to proszę o wpisanie się, co by można było organizatorom zapodać liczbę ludków

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, ze znajdą się chętni

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dosyć ciekawie wyglądają te imprezy. Termin trochę odległy, ale co jakiś czas przypominaj się.

Z Lublińca mam okolo 80 km, gdybym sie zdecydował, postaram się podłączyć do Ciebie, jak znasz te strony, to poprowadzisz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku dostałem ładne zaproszenie, ale nie pojechałem... :(

Ekipa z Konina w tym roku pewnie zawita w kilka motocykli :icon_biggrin:

Wstępnie jadę :flesje:

 

@Piotreek, a będą w tym roku też drukowane kartki z zaproszeniami?

Fajne były, bo na odwrocie miały mapkę dojazdu :notworthy:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem, aczkolwiek termin odległy jest, więć wszystkiego mam zamiar się dowiedzieć.

 

A i mam jeszcze jedno info: jak wiadomo na początku spotkanie jest masz, a ona będzie w innej miejscowości niż ten cały zlot, a ja nie wiem jak tam dojechać, ale ostatnio dostałem fajny atlas drogowy, więc damy radę :-)

A jak nie to po drodze zgarnę kuzyna - on jest z tych okolic.

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :-)

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za tą informację.Byliśmy ze swoją paczką na Salve 2006 w Gruszczycach i zapewniam że była to super impreza.W tym roku wybieramy się również.Podejrzewam, że ta będzie jeszcze lepsza z tego względu, że będzie połączona z 40-stymi urodzinami ks.Sławka o czym informowali nas organizatorzy.Rzeczywiście wszystkie zloty Salve rozpoczynają się mszą św.która jest sprawowana za motocyklistów i ich rodziny i oczywiście poswięcenie motocykli, nastepnie parada i zabawa połączona z koncertami.Naprawdę warto!!!Wszystkich zachęcam do udziału w Salve 2007 My napewno będziemy jechali z Sieradza ,jeśli ktoś ma ochotę może do nas dołączyć.

Kontakt [email protected]

Jeśli będę coś więcej wiedział o Salve 2007 napiszę o tym na forum :) :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i znów mam inne informacje, tym razem takie, ze ta msza odbędzie się w Buczku WIelkim :-)

 

ale ktoś kręci :-)

Może i tak jest,ja narazie nie mam pełnej informacji odnośnie zlotu.Na Salve 2006 zostawialiśmy organizatorom swoje e-maile aby informowali nas o tym wydarzeniu w 2007.Narazie cisza :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podbijam :-)

 

jeszcze nowych informacji nie mam, ale jak czegoś się dowiem, to dam znać

 

Pozdrawiam i liczę, że chętnych przybędzie :-)

 

Jak by ktoś nie wiedział jak trafić, to mogę prowadzić z Kluczborka, bo do Kluczborka to chyba każdy trafi, za pomocą jakiejś mapy ewentualnie atlasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja zupełnie odwrotnie jak kolega Stifler ;) W tamtym roku byłem,obejrzałem wszystkie moto,nawet uczestniczyłem w mszy :) No ale w tym roku z przyczyn dojazdowo-odjazdowych nie bede poprostu miał z kim jechac :) W tamtym roku fuksem zabrałem się autem,teraz pewnie ten ktoś pojedzie na moto i nie bede :( Rok temu nie byłem jeszcze na 4um wiec nie moglismy sie spotkac na piwku, a szkoda :wink: Piszcie czym byliscie w tamtym roku to moze sobie przypomne kogoś.Pozdrawiam wszystkich co beda w tym roku na tej fajnej imprezie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA !!!

 

Mam nowe informacje, tu cytat ze strony organizatorów:

 

V MOTOCYKLOWE SPOTKANIE Z MSZĄ ŚWIĘTA

SALVE 2007

1 LIPCA 2007
BRALIN - PÓLKO
ROZPOCZĘCIE GODZ. 11.30
W programie:

- Msza Św. w intencji motocyklistów sprawowana przez księży motocyklistów
- Poświęcenie motocykli
- Uroczysta parada
- Koncert niespodzianka

 

Plan jest taki, aby na miejsce docelowe zajechać sporą ilością maszyn RAZEM, więc fajnie by było, aby zgadać się gdzieś przed miejscem docelowym, ja proponuję Kluczbork parking krytej pływalni lub praking któregoś ze supermarketów. Dogadałem się z pewną dziewczyną z tamtejszych okolic, że może nas poprowadzić. Więc plan jest taki, ja prowadzę z Kluczborka do Trzcinicy, czyli tam gdzie ona mieszka, następnie ona wraz ze swoim ojcem i ich ekipą prowadzą nas na miejsce docelowe. Co do godzin to jest jeszcze czas na dogadanie się. Mam nadzieję, że sporo osób się na to skusi. Pozdrawiam

 

 

PS.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem z Kluczborka lub okolic proszę się wpisać, bo miło by było poinformować organizatorów odpowiednio wcześniej.

 

PS2

 

jesli ktoś ma jakieś pytania, a ja będe znał odpowiedź, to chętnie odpowiem

 

GG: 2400454

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...