Skocz do zawartości

Mińsk 125


Shinigami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie problem prosty... na części czy w całości czy na szrot ?

 

Jest moto, są papiery, znam wszystkich właścicieli ale....motor to kupa śmierdzącego złomu :/

 

Rocznik 88, krzywa rama, krzywe lagi, dobite sprzęgło, brak oświetlenia, robi dwa ślady i są pourywane mocowania silnika zamiast których przyspawano ostrza od kosiarki rotacyjnej ( jak kto woli traktorowej ).

 

Teraz nie wiem co mam robić, bo OC moge kupić, może być zarejestrowany ale nie chce płacić za coś czego chyba nie sprzedam, a nie wiem jak działa wyrejestrowanie w tym kraju ? Ponoć na złom i zabierają papiery.

 

Pisze w tym temacie a nie w przepisach ponieważ sądze że tak trudno dostępny moto lepszy od WSK-i szkoda zmarnować złomując go na "HURA !".

 

Jak ktoś jest zainteresowany moge sprzedać bardzo tanio, nie zaley mi na skubaniu forsy z ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw go na aukcję "na próbę", lub sprzedaj na części;

Złomowanie to ostateczność w sytuacji kiedy "zawadzają ci papiery" (chociaż ja osobiscie nigdy nie zezłomowałem żadnego motocykla - a wręcz przeciwnie :cool: )

Napisz ile chcesz za ten motocykl - lub po prostu wstaw go do "forumowej giełdy" - ktoś się napewno znajdzie;;;

No - chyba, że masz na tyle dużo samo zaparcia, żeby próbowac go reanimować;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw go na aukcję "na próbę", lub sprzedaj na części;

Złomowanie to ostateczność w sytuacji kiedy "zawadzają ci papiery" (chociaż ja osobiscie nigdy nie zezłomowałem żadnego motocykla - a wręcz przeciwnie :cool: )

Napisz ile chcesz za ten motocykl - lub po prostu wstaw go do "forumowej giełdy" - ktoś się napewno znajdzie;;;

No - chyba, że masz na tyle dużo samo zaparcia, żeby próbowac go reanimować;

 

Zaparcia mam dużo ale kasy mało proste i logiczne ;)

 

Części od tego raczej się nie sprzedają bo mało kto tego potrzebuje. Jakiś koles się odezwał w sprawie papierów. Chce za niego 100 czy 200 ( wyżej nie ma głupich :D ) i dodam też stare części bo co ja z nimi zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...