Skocz do zawartości

MZ 125, MZ 150, Mińsk, a może coś innego?co dla 17nastolatka


Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

Możecie doradzić mi co mam kupić bratu na 17-naste urodziny ?

Chodzi mi o coś niedrogiego na początek, zastanawiam się nad MZ ETZ 125, MZ ETZ 150, słyszałem też że jest też coś takiego jak Mińsk 125 ?

Mój braciszek ma prawko A1, więc motor musi być do 125 ccm, ale słyszałem że da się coś zrobić żeby na MZ ETZ 150 jeździć legalnie na prawku A1 (może da się ją zarejestrować na 125 ccm czy coś takiego).

Doradźcie co mu kupić!

Jak ktoś wie co zrobić żeby na MZ 150 jeździć legalnie na prawku A1 to proszę napisać.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może poprostu pogadaj z nim przed zakupem i sami ustalcie :) ja zawsze wszystkie ,,prezenty" ustalam z rodzicami z góry i nie ma potem probemów :) albo pogadaj z nim, bo może ma jakieś oszczędności i mu poprostu dołożysz :D może kupicie cos lepszego :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może poprostu pogadaj z nim przed zakupem i sami ustalcie :) ja zawsze wszystkie ' date=',prezenty" ustalam z rodzicami z góry i nie ma potem probemów :) [/quote']

Już nie raz o tym gadaliśmy, o chciałby MZ ETZ 150 (ale nie wiem czy uda się zarejestrować ją na 125 ccm ?). Jeśli uda mi się znaleźć MZ ETZ 125 to był bo cudownie...

albo pogadaj z nim' date=' bo może ma jakieś oszczędności i mu poprostu dołożysz :D może kupicie cos lepszego :D :twisted:[/quote']

Mój braciszek i oszczędności ??!! – nie żartuj !!! ;-)

A pozatym ma to być motor na 1 sezon (a właściwie to pół sezonu), mam na ten cel 1200 zł (+kask, rejestracja, oc itd...), za czymś lepszym rozejrzymy się w przyszłym roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że Mińsk jest zły i tu Wam powiem że bardzo sie mylicie. Awaryjność do WSKi nawet nie ma co porównywać nawet do mz etz 250 150 itd. Mój kolega ma mińska fakt te pam pa ram słychać po jego odpalenie ale jest niezawodny.Na zakrętach można się nieziemsko wychylać,posiada elektroniczny zapłon osiąg,ów co prawda oszałamiający ch nie ma ale za to ma tanie częśći dostepne w wielu sklepach internetowych. Mój koleś chce go sprzedać za 800 zł z papierami no może dosyć drogo ale jest w stanie idealnym wi dorzuca 2 w częściach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...