Skocz do zawartości

Buty na crossa, witam"nowy"


Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Kupiłem nowiutkie buciki Alpinestara Tech 8. Pierwszy test przewidziany na niedziele :icon_razz: Ale jak sobie chodziłem po domu to nie tak źle :clap:

Foteczka :icon_mrgreen: troche nie ten teges bo robiona telefonem.

http://img132.imageshack.us/my.php?image=dsc00045wo6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No buciki przeszły pierwszy test. Co moge powiedziec, są bardzo wygodne jeździ się komfortowo w nich. Tylko musze się przyzwyczaic, bo ciężko mi było trochę zmieniac biegi. Ale mam nadzieje że z czasem się przyzwyczaje i wszystko będzie pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto ciężko ci się zmienia biegi? może przesuń sobie na inny fryz dzwignie.

 

:evil: ;) :lalag:

 

Ja miałem tak samo: żeby włożyć but pod dźwigienkę musiałem jajka do baku przyłożyć bo but był za sztywny, żeby zginać kostkę. Podniosłem dźwigienkę o jeden ząbek i jest git chociaż nie to samo co butach wojskowych.

 

Przekonałem się też, że ten but musi być taki sztywny.... :biggrin:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P :D :clap:

 

Ja miałem tak samo: żeby włożyć but pod dźwigienkę musiałem jajka do baku przyłożyć bo but był za sztywny, żeby zginać kostkę. Podniosłem dźwigienkę o jeden ząbek i jest git chociaż nie to samo co butach wojskowych.

 

Przekonałem się też, że ten but musi być taki sztywny.... :)

dokladnie, tez zanim kupilem prawidlowe buty latalem w wojskowych, 1 jazda, o matko, tragedia z zalamka, przelozenie dzwigni, zdecydowana poprawa, ale przyzwyczaic tez trzeba sie bylo :crossy:, teraz to juz jest tak naturalne jak bym od poczatku tylko w takim obuwiu jezdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slyszal ktos jakies opinie o Buty Enduro O'neal Clutch 2008 ? Dobra cenka ok 600zl, ktos chwalil elementy - jeszcze tansze. Ktos ma doswiadczenia z ta firma? Ogolnie wiem ze wszystko inne robi super jakosci - ubrania. Jak z butami?

 

Ogladalem Sidi w sklepiej wygladaja solidnie, z gumowym zabezpieczeniem zamka do polowy buta. Ceny 1300-1500zl nie pamietam nazwy - 2 modele.. Niezla cenka czy te papcie serio sa tego warte? sprzedawca odciagal mnie od Tech8 KTM ver, ktore maja w ofercie na zamowienie tez, twierdzac ze sidi sa mega pro ;)

 

Oxtarow troche jest na allegro :) ale to firma anonimowa dla mnie.

 

Buty brac rozmiar wieksze niz rozmiar stopy? (mierzony cm) jak normalne buty czy jeszcze wieksze np o 2 nr - ze wzgledu na grubsze skarpety uzywane w enduro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli stac cie na Sidi to kupuj- naprawde swietne buty.Najwyzsza polka .Natomiast co do butow do 600zl to Wedlug mnie nie ma lepszych od gearne- uwazam tak nie tylko dlatego ze sam je posiadam.

 

Stac ale nie lubie wywalac kasy bez sensu.. wiesz musi byc zachowany sensowny wspolczynnik cena jakosc, jesli cena jest wyzsza o 50% a jakosc np o 15%.. to wiesz .. ;D Ktos tu pisal ze Oneale mu nie ciekly np.. to wazny czynnik

 

Czekam na moto bazar w Poznaniu i sie rzuce w wir butow i ubranek hehe

 

 

Czekam na inne opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ma byc ten bazarek w Poznaniu i czy coś taniej tam można wyrwac.

A co do jazdy w butach juz miałem drugą w nowych bucikach i powoli sie przyzwyczajam. Koledzy co śmigają też mi wspominali, że to kwestja przyzwyczajenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :lalag: :lalag:

 

Ja miałem tak samo: żeby włożyć but pod dźwigienkę musiałem jajka do baku przyłożyć bo but był za sztywny, żeby zginać kostkę. Podniosłem dźwigienkę o jeden ząbek i jest git chociaż nie to samo co butach wojskowych.

 

Przekonałem się też, że ten but musi być taki sztywny.... :flesje:

dokladnie, tez zanim kupilem prawidlowe buty latalem w wojskowych, 1 jazda, o matko, tragedia z zalamka, przelozenie dzwigni, zdecydowana poprawa, ale przyzwyczaic tez trzeba sie bylo :), teraz to juz jest tak naturalne jak bym od poczatku tylko w takim obuwiu jezdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę w tych butach od około roku i jestem bardzo zadowolony. Przez pierwsze pół roku praktycznie wcale nie przemakały (nie licząc przelania górą). Obecnie po kilku minutach stania w wodzie zaczynam czuć wilgoć. Dodam, że jeżdżę quadem przeprawowym i w wodzie jestem często :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na bazarku nic specjalnego z tego co chcialem nie widzialem, Oneale zmierzylem clutche niby ok ale jakies takie hmm boje sie ze ten plastik pekac bedzie.. jak w butach do rolek hehe. Dziwnie sie gna.

 

Tech10 i Scott Genius nie widzialem :crossy: ponoc Geniusy nie przeciekaja.. ale nie wiem czy to sprawdzona opinia , w koncu buty MX nie sa do nurkowania. Mozna je juz wyrwac za ok 1500zl ze stanow sciagane co przy cenach Sidi powoduje ze czlowiek sie zastanawia.

 

Ktos jezdzil slyszal cos o butach Fox F3? mam okazje tanio kupic 600zyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...