Skocz do zawartości

Policja jak reagujemy?


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj nie...dzisiaj znowu miałem ważenie rysia. Nienawidzę. Za taką glupotę....i jeszcze przypieprzał się dosłownie o wszystko...-"a czego to tak", "a pewnie pan nie raz uciekał", "a student...i nic po za tym w życiu nie robisz?", "ciekawe ile Ci lat życia zostało na tym motocyklu"....co za CHAM...jak już zaczął "a WY motocykliści"nie wytrzymalem i powiedziałem "to se pisz ten mandat, a daj mi spokój"...no to zafasowałem z najwyższej półki za to wykroczenie-za które wydaję mi się powinien przymrużyć oko... Dziad. ku*wa...

 

Mialem na mysli wiekszosc, nie jednostki ktore w dodatku maja takie a nie inne nastawienie. Nie zawsze jest sympatia, antypatia tez sie trafia.

 

W Twoim przypadku powiedzialbym panu, ze by mnie nie wrzucal do jednego wora z innymi.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem co miałeś na myśli. Chyba jest tak jak napisałeś. Mam nadzieję przynajmniej. Spoko...po 6 latach jeżdżenia...to mój pierwszy mandat ;-) jakoś tak się udawało zawsze. A pan policjant dzisiaj...a dobra. Trzeba być ponad takimi. Tylko boli 5 stów ;-/ życie........

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem co miałeś na myśli. Chyba jest tak jak napisałeś. Mam nadzieję przynajmniej. Spoko...po 6 latach jeżdżenia...to mój pierwszy mandat ;-) jakoś tak się udawało zawsze. A pan policjant dzisiaj...a dobra. Trzeba być ponad takimi. Tylko boli 5 stów ;-/ życie........

 

pozdr

 

na odjazd trzeba bylo mu zaspiewac: "you're prefect, yes, it's true, but wihout me you are only you" :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...