Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DZiekuje ,dziekuje ,dziekuje.... :icon_twisted: Bardzo mi milo

tak dzisiaj znow jestem o rok starsza :icon_twisted: !!!!

Ode mnie równiez nalepsze życzenia. Tysięcy kilometrów na nowym sprzęcie!!!!

 

Uściski w Szczecinie.

 

A co z tą licencją????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja spawacza........ :icon_mrgreen: ,czyli jak sie strujesz na imprezce,i dasz tego pokaz :) ,wtedy masz gwarantowana licencje :icon_twisted: ,ja juz wyrobilam .....na sylwestra :) :icon_twisted:

 

Dziekuje jeszcze raz za Zyczonka ,a Tobie Ciotka Monika tez nie popuscimy w sobote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja spawacza........ :) ,czyli jak sie strujesz na imprezce,i dasz tego pokaz :) ,wtedy masz gwarantowana licencje :icon_twisted: ,ja juz wyrobilam .....na sylwestra :flesje: :icon_twisted:

 

Dziekuje jeszcze raz za Zyczonka ,a Tobie Ciotka Monika tez nie popuscimy w sobote :)

 

Za stara jestem na spawanie.... miarka dziala :) wiem kiedy przestac :icon_mrgreen: ...dobra, koniec tego spamu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczęta :icon_razz:

 

Ja oczywiście też sie pisze na impreze w Śledziowie :clap: , kurcze tylko jeszcze nie jestem pewna terminu 3 marca.

 

Monia, Madzik, Celyna moja gratulacje - super!!!!!!

 

Madzik wszystkiego najlepszego, sto lat na motocyklu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już myślałam, że o nas zapomniałaś :icon_exclaim: Zaklepuj 3 marca i bawimy się do rana :crossy:

 

No co ty, o Was nie mozna zapomnieć, ale przez ostatnie problemy na forum nie zwrociłam uwagi ze tutaj już o spotkaniu piszecie.

Oczywiście 3 marca rezerwuje, dałam też znać mojej siostrze, zeby nie planowała niczego innego na ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, o Was nie mozna zapomnieć, ale przez ostatnie problemy na forum nie zwrociłam uwagi ze tutaj już o spotkaniu piszecie.

Oczywiście 3 marca rezerwuje, dałam też znać mojej siostrze, zeby nie planowała niczego innego na ten weekend.

Ojejku lafiryndy !!! - jak sie cieszę, że was znowu zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku lafiryndy !!! - jak sie cieszę, że was znowu zobaczymy

 

Dzieki Carioka, bo zdazylam zapomniec, ktore to lafiryndy, a ktore lampucery.... Teraz bede kojarzyc, ze lamPUCERY to te co sie z dupskiem na plecaka PUCUJA :notworthy: :P

Tez sie ciesze na to spotkanko ;)

A co ze spankiem? Elkasen?? :icon_eek: :clap:

Czy jest inna opcja? ;)

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...