Skocz do zawartości

gsxr 1000 k6,zx10r,cbr1000rr,no i oczywiscie R1!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze kolejnego masterbikea wygrała kawa. Honda Myciora na 5 miejscu i czasy mocno słabsze, brawo ale to Honda, najszybszy motocykl :biggrin: wsród bocianów hehe.

 

 

czytałem relację z masterbike'a i z tego co pamietam to te "czasy mocno słabsze" to srednia różnica czasów okrążenia w okolicach 1sek. (na niekorzyśc hondy) tylko prosze powiedz mi jak ta jedna sekunda z warunków torowych przełoży sie na jazde po mieście lub nawet poza miastem? ja widze to tak ze koleś jadacy rano po bułki swoim zx10 bedzie pod sklepem o jedną sekundę wcześniej niz koles na cbr1000, wow jedna sekunda, niesamowite :biggrin: :) poza tym wszedzie sie krzyczy ze zx10 przyspiesza o niebo lepiej niz cbr1000 ale moim zdaniem to tylko "złudzenie optyczne" :biggrin: bo gdyby naprawde tak bylo to na masterbike'u honda by zostawała nie na 1sek. ale pewnie na 5-10sek. jasne, to ze honda zajeła ostatnie miejsce z czegos wynika ale prawda jest taka ze nowe tysiące sa juz na tyle kozackie ze trzeba wybierac poprostu to co sie bardziej podoba :) mi akurat najbardziej podoba sie 1000rr :icon_biggrin: pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz motocykl na ulicę, a nie na tor, to Honda będzie najlepszym rozwiązaniem. Masterbike, masterbikiem, ale nam chodzi o codzienne użytkowanie motocykla. No, chyba że chcesz dawać ostro na gumę - to z tej 4-ki akurat honda ma najbardziej liniowy przebieg mocy, co powoduje, że nie idzie tak chętnie jak pozostali. Ale za to nie sprawia żadnych niespodzianek przy zeroj-edynkowym traktowaniu manetki :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nawet Harley i to niekoniecznie V-rod idzie na kolo. rzecz w tym kto go prowadzi. Tak a'propo a wiecie jakiego motocykla do swoich stuntow urzywa Chrystiam Pfeifer ?

 

BMW F 800 S - dwa cylindry i 85 kucy. Smieszne nie.

 

pozdrawiam

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem relację z masterbike'a i z tego co pamietam to te "czasy mocno słabsze" to srednia różnica czasów okrążenia w okolicach 1sek. (na niekorzyśc hondy) tylko prosze powiedz mi jak ta jedna sekunda z warunków torowych przełoży sie na jazde po mieście lub nawet poza miastem? ja widze to tak ze koleś jadacy rano po bułki swoim zx10 bedzie pod sklepem o jedną sekundę wcześniej niz koles na cbr1000, wow jedna sekunda, niesamowite :wink: ;) poza tym wszedzie sie krzyczy ze zx10 przyspiesza o niebo lepiej niz cbr1000 ale moim zdaniem to tylko "złudzenie optyczne" :cool: bo gdyby naprawde tak bylo to na masterbike'u honda by zostawała nie na 1sek. ale pewnie na 5-10sek. jasne, to ze honda zajeła ostatnie miejsce z czegos wynika ale prawda jest taka ze nowe tysiące sa juz na tyle kozackie ze trzeba wybierac poprostu to co sie bardziej podoba :bigrazz: mi akurat najbardziej podoba sie 1000rr :lalag: pozdrawiam serdecznie

osiagi osiagami, ale honda mimo tego ze silnikowo najslabsza to tez jest najdrozsza - mowie o nowkach w porownaniu do kawy nawet 10 koła, a to juz cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...