Skocz do zawartości

gsxr 1000 k6,zx10r,cbr1000rr,no i oczywiscie R1!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy,kilkanascie dni temu sprzedalem swoj motocykl a mianowicie zx9 z 99r no i rozgladam sie powoli za nastepnym.Chodzi mi tu o moto z wielkiej 4-rki z 2005-2006r.Mam prośbę do posiadaczy tych wspanialych motocykli.Podzielcie sie swoimi wrazeniami z jazdy.

 

 

 

PS.

Napiszcie co sie wam w nich podoba a co nie.

Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

W '06 testowalem CBR i R1 oba sa fajne. jezeli chcesz miec perfekcyjna skrzynie biegow to Honda. R1 troche hrobocze. hamulce Hondy tez "chyba "troszeczke lepsze ale to juz jest osobiste wrazenie. Silnik R1 ciagnie lepiej. Pozycja rzecz odczucia, dla mnie jedno i tosamo - niewygodne. Yamaha na moim zdaniem troche lepsza oslone przed wiatrem.

 

pozdrawiam

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A GSX-R ma to co najlebsze w Hondzie i w R1 ja brałbym GSX-R 1000 K5-6

 

 

wybierz to co ja a bedziesz miał naprawde superbike-a :) Motocykl pod kazdym wzgledem rewelka.

 

 

wybacz im bo chłopaki sie nie znaja i padaki polecają.

 

Bierz CBR i o nic nie pytaj.Jest to najlepszy motocykl w swojej klasie.Jak wszystki od dawana wioadomo ze Suzuki to tylko Suzuki a w Kawasaki ramy pekają. :)

 

a tak na serio to ja tez testowałem K5 i CBR i wybrałem CBR, bo jednak jakoś bardziej mi lezała i odczucia podczas jazdy milsze.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz im bo chłopaki sie nie znaja i padaki polecają.

 

Bierz CBR i o nic nie pytaj.Jest to najlepszy motocykl w swojej klasie.Jak wszystki od dawana wioadomo ze Suzuki to tylko Suzuki a w Kawasaki ramy pekają. :icon_rolleyes:

 

a tak na serio to ja tez testowałem K5 i CBR i wybrałem CBR, bo jednak jakoś bardziej mi lezała i odczucia podczas jazdy milsze.

 

pzdr

 

 

Moge tylko potwierdzic mimo ze R1 tez nie zla.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze kolejnego masterbikea wygrała kawa. Honda Myciora na 5 miejscu i czasy mocno słabsze, brawo ale to Honda, najszybszy motocykl :rolleyes: wsród bocianów hehe.

 

;)

nom znam ten ból jak sie kupiło Jawasaki , Jawahe albo (w domyśle kiepski motocykl) i teraz trzeba go zachwalać, tez kiedyś miałem coś innego niż Honde. HONDA roulezzzz.

 

 

 

 

PS

 

heeee heee lubie sie tak przekomarzać

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że się wtrącam.... bo nie mam żadnego z tych bików.... ale osobiście miałem okazje latać GSX-R i naprawde to super maszynka :icon_rolleyes: .... mam tylko porównanie z R1 i osobiście moze uznacie to za .... no nie wiem... niedorzeczne... ale GSX-R-em wygodniej mi sięjeździło : pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycior - ja tez lubie :icon_mrgreen: a wiesz jak w jezyku jawasaki bedzie sie nazywac Honda? JANDA. No i powiedz mi jak ta kobita ma sie scigac he? Słaba jest i tyle. Moze jedynie powspominac stare dobre czasy :crossy:

 

no ale to Jakub JANDA , a on lata przecież wieć jest szybki na maxa

 

2:0 dla mnie :icon_mrgreen:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...