Skocz do zawartości

NS1 80, TZR 80, RS 80? Proszę o opinie:)


grayfox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko przed tym 43k musialo byc pare remontow:D sorry, ale niech mi ktos pokaze nske dobrze dojezdzana z przebiegiem 20tysiecy i plombami na silniku:P

 

a co do tych 130 to zerknijcie tez co motor ma za soba. jezeli to prawda to 130 moze byc calkiem realnym wynikiem:)

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał ns1 bo:

1. To Honda a jak wiadomo Honda to Honda

2. Ma bardzo dobry silnik jest mocny ale troche mało elastyczny ale to da sie poprawic

3. Jest szybka jak na 80ccm

4. Ma bardzo dobrą oslone przed wiatrem i duzą prędkość przelotowa co gwarantuje nam to że będziemy mogli podrozowac szybko i w komfortowych warunkach

5. Jest jednym z najładniejszych "motorowerów"

6. Jest bardzo wygodna i po dłuzszej podrozy nie odczowany bolu tylka ani plecow

7. Jeśli dba sie o nia jest praktycznie bez awaryjna

Jedyne minusy to: spore spalanie po mieście na trasie spada do 4l i brak rozrusznika.

Jak dla mnie ns1 to najlepszy wybor bo pozostale wymienione motocykle maja wiecej wad a to glównie przez włoski silnik.

Edytowane przez Damiano_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał ns1 bo:

1. To Honda a jak wiadomo Honda to Honda

2. Ma bardzo dobry silnik jest mocny ale troche mało elastyczny ale to da sie poprawic

3. Jest szybka jak na 80ccm

4. Ma bardzo dobrą oslone przed wiatrem i duzą prędkość przelotowa co gwarantuje nam to że będziemy mogli podrozowac szybko i w komfortowych warunkach

5. Jest jednym z najładniejszych "motorowerów"

6. Jest bardzo wygodna i po dłuzszej podrozy nie odczowany bolu tylka ani plecow

7. Jeśli dba sie o nia jest praktycznie bez awaryjna

Jedyne minusy to: spore spalanie po mieście na trasie spada do 4l i brak rozrusznika.

Jak dla mnie ns1 to najlepszy wybor bo pozostale wymienione motocykle maja wiecej wad a to glównie przez włoski silnik.

 

 

1) True, True... Honda to Honda:D

2) z elastycznoscia nie jest tak zle, w porownaniu do tzr 50 to daj spokoj. ale wiadomo- to tylko 80ccm

3) ona nie jest szybka- jest najszybsza:D

4) trzeba sie naprawde na baku polozyc zeby ta oslona byla w pelni

5) wyglad to kwestia gustu

6) jednorazowo przejechalem nska 400km i jeszcze zyje:D

7) jak kazda Honda:P

 

spalabnie jest wynikiem mocy, cos w koncu za cos. do braku rozrusznika idzie sie przyzwyczaic.

najpowazniejszym minusem jak dla mnie jest jednak to, ze w miescie nie podjedziecie nia pod zaden kraweznik bez szorowania owiewka....:/

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy rs albo kup ale czesci sa drogie jak h*j a wiadomo ze jak sie kupi uzywke to wartobyloby sobie wszystko pod siebie podszykowac a to nie kosztuje 20zl sam wiem bo 2 tyg. temu kupilem ns1. Polecam bardzo tzr ns1 rg lub mbxa. Jednak jak masz 4tysie to masz smialo w ladnym stanie tzr lub ns1 naprawde kup a nie powinienes byc zawiedziony! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw sobei pare pytań

Czy ma byc szybki

Gdzie będziesz nim jeżdził niechodzi o to czyw teren czy na droge bo to sie smao przez sie rozumie ze na droge ale czy chcesz nim jeżdzić w dalekie trasy czy tylko tak do kumpla i po bułki do sklepu....

Ile masz kasy an ewentualne naprawy i utrzymanie moto.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw sobei pare pytań

Czy ma byc szybki

Gdzie będziesz nim jeżdził niechodzi o to czyw teren czy na droge bo to sie smao przez sie rozumie ze na droge ale czy chcesz nim jeżdzić w dalekie trasy czy tylko tak do kumpla i po bułki do sklepu....

Ile masz kasy an ewentualne naprawy i utrzymanie moto.....

 

 

Czytaj uważnie co napisałem w pierwszym poście. Napisałem ile mam kasy i do czego mi potrzebna...to się nazywa czytanie ze zrozumieniem :) O ile się nie mylę;) Wybór już padł na NS-1, teraz tylko muszę sprzedać mojego rumaka i zbroje i rozejrzeć się za jakąś NS-1. A co do kasy na utrzymanie to nie sądzę aby koszta były wyższe niż utrzymanie mojej CR/CZ, także na pewno się wyrobię, a z tego co się dowidziałem to jedynie klocki ewentualnie napęd i jakieś drobne pierdołki. A że nie będę jej używał do bicia rekordów prędkości tylko do turystyki (100-200km), dojazdu do szkoły. Dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...