Skocz do zawartości

giełda w wawie ważne!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mototarg.pl/

Impreza odwołana.

 

Czy w Gdańsku jest organizowany bajzel?

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jest kurna potrzebna i to bardzo,a wam durzego problemu nie zrobi napianie maila!!

 

To poczekasz pare tygodni i bedziesz mial w marcu.

Poza tym jak bardzo gosciu motorek chce sprzedac to przywiezie ci go i tak.

 

Już kiedyś pisałem, że zamiast w zimie (kiedy jest właśnie tak, jak piszesz: mokro i pi*dzi) mogliby zorganizować dodatkową edycję Mototargu w środku sezonu, np. w lipcu, gdy wielu motonitów zdążyło zaliczyć gleby, mniej lub bardziej poważne awarie, ktoś tam potrzebuje zmienić kask, komuś innemu rozleciały się buty, itd., itp.

 

No jest planowany na marzec (akurat przedsezon) i na czerwiec co jest prawie srodkiem sezonu.

No i wienczaca we wrzesniu... wiec wydaje mi sie, ze teraz terminowo jest akurat.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze... bo bajzel to i nazwa odpowiednia dla tego typu bajzlu..

 

w 2006 bajzel organizacyjny był chyba max.. cena za wejscie ..pomijam fakt.

brak oznaczeń. , człowiek sie krecił w koło. tylko przypadkiem znalzłem człowieka którego szukałem ( sprzedającego) . o kiblach nie wspomne hehehe.. ale jak się płaci to się wymaga ..

 

Sami sprzedający krytykowali organizatora.... który bierze ciężką kase... za wynajmowane ,,kwadraty"

dobrze że ktm, honda Suzuki się wystawili bo jak dobrze pamietam to ponad połowa zajęta była przez te KOREAŃSKO WIETNAMSKIE wynalazki.. bleeeee....

 

Do organizatora :

..Naucz sie szanować Ludzi ( sprzedawców) i zadbaj o normalne warunki dla nich. To ,,może" za rok Ci się uda coś zorganizować w Wawce. a jak Ci się wydaje ,że jak już coś zrobiłeś rok temu i wszyscy ,,musza" być zadowoleni to sie mylisz, albo zajmij sie wystawą kwiatków, może tego nie spier..olisz.."

 

Z tego co słyszałem wczoraj problemy były z strażą p.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze... bo bajzel to i nazwa odpowiednia dla tego typu bajzlu..

[...]

Nowy... chyba się zgubiłem... czy Ty piszesz o bajzlu na Służewcu czy o Motor Bike Show... bo niby od kiedy na bajzlu wystawiają się KTM, Honda, Suzuki? :bigrazz:

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze... bo bajzel to i nazwa odpowiednia dla tego typu bajzlu..

 

w 2006 bajzel organizacyjny był chyba max.. cena za wejscie ..pomijam fakt.

brak oznaczeń. , człowiek sie krecił w koło. tylko przypadkiem znalzłem człowieka którego szukałem ( sprzedającego) . o kiblach nie wspomne hehehe.. ale jak się płaci to się wymaga ..

 

Sami sprzedający krytykowali organizatora.... który bierze ciężką kase... za wynajmowane ,,kwadraty"

dobrze że ktm, honda Suzuki się wystawili bo jak dobrze pamietam to ponad połowa zajęta była przez te KOREAŃSKO WIETNAMSKIE wynalazki.. bleeeee....

 

Do organizatora :

..Naucz sie szanować Ludzi ( sprzedawców) i zadbaj o normalne warunki dla nich. To ,,może" za rok Ci się uda coś zorganizować w Wawce. a jak Ci się wydaje ,że jak już coś zrobiłeś rok temu i wszyscy ,,musza" być zadowoleni to sie mylisz, albo zajmij sie wystawą kwiatków, może tego nie spier..olisz.."

 

Z tego co słyszałem wczoraj problemy były z strażą p.?

 

Nowy a Tobie sie nie potegowaly wystawy z motobazarem? Hm?

My tu klikamy o Mototargu na Sluzewcu a odnosze wrazenie, ze Ty o wystawie na Expo XXI :bigrazz:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upsssssssssssss

Fuck tycznie .... popier... się.. no dobra przyznaje się chodziło mi o ten pier..lnik na Torwarze co był na początku zeszłego roku..

 

 

A służewiec to też jeszcze lepszy pierd.. :bigrazz: ale zawsze jakieś pierdoły można było zakupić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...