Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to co o 17.oo w Polichnie?

ja chętnie podjadę na kawczesa i wstępne ustalenia co do przyszłości :smile:

pozdrawiam

Witam.Chyba trochę za późno właśnie wróciłem z przejażdzki z jędrkiem ,pawłem wraz z jego kobietą trochę się chary spóźniłeś.Na ósmy raz daj jakiś kontakt do siebie na PRIV co by się z toba skontaktować???Było fajne chodź trochę nie ciepło,Ale uszło w tłumie.Do zobaczenia w przyszłym może nawet w sobotę na dłuższy wypad.Co wy na to? :D ;) :P :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chyba trochę za późno właśnie wróciłem z przejażdzki z jędrkiem ,pawłem wraz z jego kobietą trochę się chary spóźniłeś.Na ósmy raz daj jakiś kontakt do siebie na PRIV co by się z toba skontaktować???Było fajne chodź trochę nie ciepło,Ale uszło w tłumie.Do zobaczenia w przyszłym może nawet w sobotę na dłuższy wypad.Co wy na to? :biggrin: :crossy: :crossy: :lalag:

no to lekko słabo... :flesje:

na tą soboę niestety odpadam - ostatni wyjazd na narty.

później jestem do dyspozycji ;) .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lekko słabo... :biggrin:

na tą soboę niestety odpadam - ostatni wyjazd na narty.

później jestem do dyspozycji :biggrin: .

pozdrawiam

Witam.Śniegu już tydzień temu było mało.Sam byłem w Szklarskiej.Trzeba już zakonserwować wazelinką i odłożyć do przyszłego sezonu.A moto już trzeba jeździć.Słoneczko już ładnie świeci a i prognozy spoko. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Śniegu już tydzień temu było mało.Sam byłem w Szklarskiej.Trzeba już zakonserwować wazelinką i odłożyć do przyszłego sezonu.A moto już trzeba jeździć.Słoneczko już ładnie świeci a i prognozy spoko. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

...ale na Słowacji jest ....

co prawda wolałbym poznać się z Wami i gdzieś pośmigać, ale żonie obiecałem :biggrin: ...

a niestety hotel już opłacony ...

ale może w tygodniu (oprócz czwartku - dzień kobiet i imieniny mojej połowy)

może środa ??? a może wtorek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

pogoda się poprawia to ja się też uaktywniam i potwierdzam chęć poznania chopperowców z Łodzi, sezon mam nadzieję rozpocznę jak najszybciej, niech się troszke cieplej jeszcze zrobi :P Krótki przegląd w serwisie i mogę śmigać, więc jeszcze raz pozdrawiam i mam nadzieję jakoś się spotkać z Wami wszystkimi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dołączę jak tylko załatwię przegląd bo mi się skończył w listopadzie;-)

Witam.Jak to załatwić ;) trzeba po prostu udać się do stacji kontroli pojazdów i dokonac badania technicznego ;) a potem to tylko :icon_evil: :bigrazz: :notworthy: :notworthy:

 

Witam.Cieszące iz coraz więcej sympatyków choperowej :notworthy: wolności.Może najbliższa sobota zadowoli i gdzieś sie spotkamy :lalag: .Jakiś mały rekonesans ;) żeby zoaczyć jakiś bunkierek. :clap: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Hary w tygodniu? o której i gdzie? ale pojeździć? Czy tylko na kawke :) (nie mylić z kawasaki) :) :D Błazeria w marcu,jak wiosną już zalatuje i trawka się zieleni.Pompuj koła bo weekend ma być ładny.Daj znać jak by co...(mam już neta).Może być fajnie ,jak by co chłopaki powtórka z rozrywki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Hary w tygodniu? o której i gdzie? ale pojeździć? Czy tylko na kawke :icon_razz: (nie mylić z kawasaki) :crossy: :wink: Błazeria w marcu,jak wiosną już zalatuje i trawka się zieleni.Pompuj koła bo weekend ma być ładny.Daj znać jak by co...(mam już neta).Może być fajnie ,jak by co chłopaki powtórka z rozrywki?

może środa :crossy: ... tylko, jakbym mógł sugerować bliżej mojego miasta. w dalszym ciągu nie mam rejestracji (ale mam przegląd i ubezpieczenie :icon_twisted: ).

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Sorrki ale do końca tygodnia siedze w robocie do późna(właśnie się dowiedziałem)więc klapa :icon_eek: .Ale w sobote albo w niedziele jestem gotów.

Ps.do Harego chodziło mi o boazerie(czyt.narty) :P Pozdrawiam.

cześc Panowie,

okazuje się, że narty na weekend następny przesunąłem (ku*wa, ale składnia :D ) - możemy spotkać się w np. sobotę :P.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak tylko znajdą się chętni to śmigamy większą grupą prosto a czasami po zakrętach przed siebie.Ja od dwóch dni ujeżdżam do pracy moto a co??????? :D .W sobotę lub niedzielę jestem do dyspozycji jakby co :smile: :wink: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całe szanowne grono chopperków z Ziemi Obiecanej i okolic.

 

Wiosna za oknami, więc postanowiłem w końcu przebudzić moją Hondzię ze snu zimowego.

W piątek zamierzam ją odpalić i jak nie będzie kłopotów, w sobotę ruszyć w traskę.

Jedziemy????

 

Mam plan:

Cel podróży:

- rozruszanie sprzęta,

- ruszenie du..y z domu,

- rozkoszowanie się spokojną jazdą na moto,

- poznanie pozimowych niespodzianek na drodze (nowej topografii asfaltu na trasie do Tomaszowa)

- poznanie Braci Motocyklowej (o ile będą chętni na przejażdżkę)

Miejsce docelowe:

- Bunkry w Konewce (lub w Jeleniu, a może jedne i drugie?),

Miejsce zbiórki:

- Chojny - parking pod Carrfourem na Rzgowskiej (róg Kolumny), od strony stacji, (chyba BP tam jest?)

Termin zbiórki:

- 10.03.2007-sobota

- godzina 10.00

 

Jest ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...