Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za :buttrock: :crossy:

[/quote

witam,

ja też chętnie bym dołączył, ale ... mam leki problem bo moto jeszcze nie zarejestrowane (w trakcie, właśnie dostałem tłumaczenie z flamandzkiego :D , dzisiaj opłacę oc i w sobotę przegląd "o" :buttrock: )

... ale różne tablice na ścianie w garażu wiszą :cool: i nad zalew sulejowski dam się wyciągnąć! co Wy na to!

mały browarek na Podklasztorzu (1km za Sulejowem)????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hary,przykręcaj tą blache :wink: :crossy: ze ściany to się stykniemy na rozpoczęcie sezonu,nie pękaj w grupie raźniej :lalag: damy rade po mału :crossy: ,chyba że wymyślimy jakiś kompromis spotkania.Czekam na propozycje.

ok :icon_mrgreen: - gdzie i kiedy - przyjadę :crossy:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wiosna tuż tuż.Podajcie gdzie a może dołączę do was.Jak nie będzie deszcz padała to wstępnie jestem umówiony z jedrkiem w lutomiersku w niedzielę gdyż w sobotę pracuję.Może byśmy gdzieś poza miastem łódż stykniemy się.Co wy na to.???????// :lalag: :wink: :lalag:

 

Witam.Panie i Panowie co z niedzielą. :icon_mrgreen: :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wiosna tuż tuż.Podajcie gdzie a może dołączę do was.Jak nie będzie deszcz padała to wstępnie jestem umówiony z jedrkiem w lutomiersku w niedzielę gdyż w sobotę pracuję.Może byśmy gdzieś poza miastem łódż stykniemy się.Co wy na to.???????// :clap: :lalag: :lalag:

 

Witam.Panie i Panowie co z niedzielą. :icon_razz: :buttrock: :) :crossy:

 

jak nie będzie padało to ja wchodzę... :icon_mrgreen:

tylko gdzie?

może zajad górski w Polichnie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety jeszcze z virówą walczę... sakwy załatane... jeszcze muszę się postarać o stelaże ... a nie za bardzo chce mi się dwa razy skręcać i rozkręcać sisibara, tylnego błotnika i paru innych dupereli co odkręciłem żeby zdjąć sakwy.

 

 

Natomiast napewno się spotkamy w Częstochowie... :biggrin:

 

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jest sobota,niebo się klaruje ale chyba po postach to chyba nici z spotkania w niedzielę bo jakoś mało chętnych a jak już ktoś się wypowiada to tylko się usprawiedliwia.Ale cóż takie życie.Kto w niedzielę wyjeżdża na drogi dajcie znać???????? :biggrin: :) :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.Jest problem z netem u mnie,własnie padła mi neostrada siedze właśnie w jakieś kafejce. :crossy: Co do niedzieli to wkoncu umawiamy się bezpośrednio przy tym zajeżdzie.Podam do siebie nr. na prv.wam.,bo niebęde miał netu do wtorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jest sobota,niebo się klaruje ale chyba po postach to chyba nici z spotkania w niedzielę bo jakoś mało chętnych a jak już ktoś się wypowiada to tylko się usprawiedliwia.Ale cóż takie życie.Kto w niedzielę wyjeżdża na drogi dajcie znać???????? :lalag: :banghead: :) :crossy:

witam jesteśmy umówieni kiedy i gdzie dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...