Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

 

Witam sie z wszystkimi ponownie, dzisiaj wystawiłem moj motor z garażu i oddałem do przeglądu co oznacza, że lada dzień zaczynam sezon, chętnie się z Wami spotkam przy okazji jakiegoś wspólnego wypadku za miasto lub spotkania przy piwku.

 

pozdrawiam z Łodzi!

 

Sebastian

czesc elvis cos długo czekałeś z wystawieniem moto z garazu a co do wypadu jestem za ;) my sezonu nie zaczynamy jeżdzimy nonstop :crossy: :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że walniemy trasą ze Zgierza na Kutno - za Piątkiem odbijemy na Żychlin a potem na Gąbin będzie najszybciej.

Będziecie przejeżdżać koło nas:)Może kawałek Was odprowadzimy??Chociaż nie wiem czy byście chcieli,bo jakoś się nie odzywacie..

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, że chcemy będzie okazja się poznać nasza trójca Janek, Jędrek i ja wyjeżdżamy ze Zgierza o 10.00 /mała zmiana/

Powiem tak.Chętnie podjedziemy na stację Orlen do Piątku by się poznać.Niestety,nie wybiorę się z Wami mimo szczerych chęci,bo czekam na egzamin praktyczny...wolę nie ryzykować.Będziemy na Orlenie o 10.30.Jeśli Wam pasuje ....to jesteśmy umówieni:)

Pzrd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ?????????????/ :icon_biggrin:

No to fajnie...szkoda tylko,że śmignęliście obok nas i nawet się nie zatrzymaliście:( Takie z Wami umawianie :P

A my czekaliśmy na Was na stacji i tylko zdążyliśmy Wam pomachać.Trza było napisać,że nie chcecie się zapoznać i dałabym sobie na wstrzymanie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie...szkoda tylko,że śmignęliście obok nas i nawet się nie zatrzymaliście:( Takie z Wami umawianie :wink:

A my czekaliśmy na Was na stacji i tylko zdążyliśmy Wam pomachać.Trza było napisać,że nie chcecie się zapoznać i dałabym sobie na wstrzymanie :biggrin:

:icon_rolleyes: ;) ;)

 

chyba szybko jechali... :P

 

a przynajmniej odmachneli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :P :eek:

 

chyba szybko jechali... :eek:

 

a przynajmniej odmachneli?

Nie.Jakby nas tam nie było,choć staliśmy na wjeździe do stacji i byliśmy na widoku.Więc pojechaliśmy do Koszelówki wczoraj.Impreza była w toku.Cały taras Zacisza zajęty przez EKG,a największa zabawa :eek: w domkach 17 i 18.Stały tam jakieś motory na łódzkich,ale nie było z kim zagadać :evil: Tylko parę zdjęć nam zrobili(nawet nie mam pojęcia kto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Jakby nas tam nie było,choć staliśmy na wjeździe do stacji i byliśmy na widoku.Więc pojechaliśmy do Koszelówki wczoraj.Impreza była w toku.Cały taras Zacisza zajęty przez EKG,a największa zabawa :banghead: w domkach 17 i 18.Stały tam jakieś motory na łódzkich,ale nie było z kim zagadać :flesje: Tylko parę zdjęć nam zrobili(nawet nie mam pojęcia kto).

witam :banghead: jak ni było z kim zagadac moze nie chciałas a ja byłem rozmowny aż zaaa moze nastepnym razem :banghead: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawde tak mi głupio że nie wiem co napisąc Viola sorry :) :biggrin: :smile: Nie chce sie tłumaczyć ale z qudłatym trochę topograficzne problemy mieliśmy do K................ nie wymawia się nazwy tej bezsensownej miejscowości a wracając do problemów nawiązania łączności wystarczyło poszukać nas przecież nick jest wam znany i sądzę że można było nas odnależć choć była to godzina która już zachodziła w pomroczność jasną :lapad: :wink: ;)Jescze raz bardzo ale to bardzo gorąco przepraszam w imieniu moim i qudłatego Viola jeżeli dysponujesz chopperami zapraszam w przyszłą sobote do Łasku mamy reprezantacyjnie poprowadzić ślubik mojego dobrego kolegi obiecuje flaszkę od moto a póżnie może być imprezka na działce u mnie do rana .Dziś juz trawkę przystrzygłem aby ładnie wygładała za tydzień.przypominam, Pawłowi.Haremu Qudłatemu i zapraszam innych 4 umowiczów Sobota 26.05 16 godzina Stacja ORLEN zbiórka all chętnych.

Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawde tak mi głupio że nie wiem co napisąc Viola sorry :) :) :) Nie chce sie tłumaczyć ale z qudłatym trochę topograficzne problemy mieliśmy do K................ nie wymawia się nazwy tej bezsensownej miejscowości a wracając do problemów nawiązania łączności wystarczyło poszukać nas przecież nick jest wam znany i sądzę że można było nas odnależć choć była to godzina która już zachodziła w pomroczność jasną :) ;) ;)Jescze raz bardzo ale to bardzo gorąco przepraszam w imieniu moim i qudłatego Viola jeżeli dysponujesz chopperami zapraszam w przyszłą sobote do Łasku mamy reprezantacyjnie poprowadzić ślubik mojego dobrego kolegi obiecuje flaszkę od moto a póżnie może być imprezka na działce u mnie do rana .Dziś juz trawkę przystrzygłem aby ładnie wygładała za tydzień.przypominam, Pawłowi.Haremu Qudłatemu i zapraszam innych 4 umowiczów Sobota 26.05 16 godzina Stacja ORLEN zbiórka all chętnych.

Nie ma sprawy,następnym razem się uda zapoznać :banghead: Ja mam Virago 535,narzeczony ma Intrudera VL800.I dwóch kolegów mają po Intruderze VZ800(kupił ode mnie,bo był za ciężki dla mnie) i Virago 535.Reszta ekipy nie posiada chopperów :) Sama biorę ślub w lipcu i też kombinuję orszak,więc chętnie podjedziemy.Zawsze to miło dla młodej pary..A gdzie dokładnie ta zbiórka,w Łasku?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...