Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę pogoda pokrzyżowała planiki Moto Weteran.aczkolwiek widziałem Jędrka i qudłatego.Co robimy ludziska z niedzielą 13.05 jakieś propozycje............... :cool: :cool: :cool: :P

;) a co proponujesz z niedzielą 13..05 ????????? :D a moze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pada to ja spoko.Dziś z Harym na moto bajzlu się zasiedzieliśmy,szczególnie ja bo zmieniałem kapcia z tyłu na prawie nówkę :icon_razz: i jak zwykle były problemy i zeszło do samego końca bajzlu.

Możemy jutro sobie gdzieś rekreacyjnie..... :crossy:...o której i gdzie?

 

a może........ :buttrock: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... godzina 10:00 ... spotkanie przed bramą.... a ja klincuję też przed bramą... ino 20 metrów dalej....w puszce w korku na ulicy. Dwadzieścia minut szukałem jakiegoś zasmarkanego miejsca... no i nikogo jush nie było jak przylazłem.. Dałem dupska.. i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ekipa 4umowiczów wybiera się w Sobotę do Koszelówki poza mną Jędrkiem i qudałtym kto ma ochotę mile ale to bardzo mile widziany. :flesje: :wink: ;) :biggrin:

 

Hmm a jaką trasą? Przez Łowicz? Czy bardziej od strony Kutna? (narazie i tak się nie deklaruję... bo ostatnio co obiecam to mnie nie ma :) :biggrin: .. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

Witam sie z wszystkimi ponownie, dzisiaj wystawiłem moj motor z garażu i oddałem do przeglądu co oznacza, że lada dzień zaczynam sezon, chętnie się z Wami spotkam przy okazji jakiegoś wspólnego wypadku za miasto lub spotkania przy piwku.

 

pozdrawiam z Łodzi!

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

Witam sie z wszystkimi ponownie, dzisiaj wystawiłem moj motor z garażu i oddałem do przeglądu co oznacza, że lada dzień zaczynam sezon, chętnie się z Wami spotkam przy okazji jakiegoś wspólnego wypadku za miasto lub spotkania przy piwku.

 

pozdrawiam z Łodzi!

 

Sebastian

Nie ma co zastanawiać tylko na dobry poczatek sobota 9.00 Mc Donald zgiez i Koszelówka Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod chmurka :icon_question: :smile: :biggrin: nie no oczywiście nie stanowi to duzego problemu Mariusz zarezerwował 2 domki ja tez mam jakieś lokum a jak jest śpiworek wzorem Ostródy nie będzie problemu no chyba że będzie Marian ..............a lubi spać na miejscu innych :biggrin: :biggrin: :biggrin: :icon_question: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...