Skocz do zawartości

Gs500 na kolo?


konczu84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie na koła da się postawić chyba wszystko. Jak to ktoś kiedyś napisał "wszystko co ma 2koła będzie jeździło na jednym" czy jakoś tak.

Niektórym znany Bodzio potrafi Gold Winga na koło postawić więc co się nie da jakieś małego GSa :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam gsa na kolo bez najmniejszego problemu, z jedynki oczywiście strzelasz z klamki i jedziesz, najlepiej sie jezdzi jak jedna noge trzymiesz na tylnej stopce ( od pasażera) a jedna na hamulcu tylnim mozesz fajnie kontrolować motocykl, ale to wymaga wprawy, ja dopiero sie ucze ale najlepiej sie tak jeździ

pzdr Jaro

 

Z tego co piszesz wydaje sie to banalne nie mniej jednak boje sie troche zeby mi nie wyrwalo motoru w powietrze, narazie chyba pozostawie ten manewr na pozniej, choc nie ukrywam ze chcial bym umiec jezdzic tak jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się do kwestii techniki.Kiedyś dla mnie VFR jeździła jak przyklejona, a teraz łapie piony bez wysłiku ;-) Trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować :-)

 

Nie przesadzajmy! Stawiam browar za postawienie Virago 535 na gume ;]

 

Jak Goldas idzie to i Virago pójdzie. Popatrz jak na tym filmiku gość stawia choppera na koło http://www.metacafe.com/watch/308944/ruff_...ycles_for_life/ . Dokładnie 1m57s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się do kwestii techniki.Kiedyś dla mnie VFR jeździła jak przyklejona, a teraz łapie piony bez wysłiku ;-) Trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować :-)

Jak Goldas idzie to i Virago pójdzie. Popatrz jak na tym filmiku gość stawia choppera na koło http://www.metacafe.com/watch/308944/ruff_...ycles_for_life/ . Dokładnie 1m57s

 

 

Fajny filmik .Wracając do tematu {GS 500 Na koło}to myśle że niema co dyskutować jest to jak najbardziej wykonalne oczywiście tylko ze strzałem z klamki. :buttrock: Ja mam ER 5 i bez problemu idzie na koło.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

CB nie probowalem. Ale przy odrobinie pomocy, na kolo moze pojdzie. Trzebaby ja rozpedzic na jedynce tak do 5k.obr. i potem blyskawicznie zamknac i otworzyc gaz. Moze da rade.

 

Pozdro

 

 

moze rade by dala, ale nie bedzie jej dane sprobowac :) wg. jest to za ciezkie stworzenie do takich zabaw a jej lancuch jest tak cienki ze az mi go szkoda :flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde moto pojdiz ena koło jak sie potrafi. Ju uzywan GS500 do pracy na kurierce, i jak czasem mi sie nudzi na miescie........itd. Jezeli nawet Triumph Rocket III idzie na kolo...to kazde inne moto musi isc..bo Rocket to sporo ponad 300kg masy......a z samego gazu to Bandit spoko pojdzie. Jak RF600R poszla na gazie...a jest torche cieżka i tylko 98 KM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to poprostu twój kolega nie am jaj zeby GSke postawić na koło.

Ja na początku też sie bałem i uważałem za niemożliwe postawić CB 450 na koło.

Ale po kilku próbach zmieniłem zdanie. Teraz pozostaje mi tylko praca nad stylem jazdy na kole :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...