Skocz do zawartości

Mieliśmy Chmielewskiego w MotoGP "125"


01kriters
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IMO przesadzasz: o Kubicy od kilku lat można było zawsze przeczytać jakąś wzmiankę w Auto-Świecie, natomiast o Chmielewskim pierwszy raz uszłyszałem na zakończeniu sezonu wyścigowego u chłopaków z WSM Chełmiec na jesieni 2006.

A ja widziałem wzmiankę o Chmielewskim w Auto Świecie bodajże w zeszłym roku :rolleyes: O Kubicy usłyszałem pierwszy raz jak się zrobiło o nim naprawdę głośno... Kwestia tego czym kto się bardziej interesuje, no i... przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki wywiad z Chmielewskim jest w nowym numerze WMC. Niby istnieje jeszcze jakiś promyk nadziei na znalezienie sponsora, ale generalnie szanse na start Andrzeja w Grand Prix 125 są baaaardzo znikome. Prawdopodobnie Chmielewski wróci do ME klasy 600, choć pojawiają się plotki o SSP600...

Powiem szczerze, ze bardzo sceptycznie podchodzilem do tematu Orlen jako sponsor A.Ch.,

ale dopiero dzis sie zorientowalem, ze ich stacje paliw rozmieszczone sa nie tylko w Polsce:

Polska = 1900, Niemcy = 490, Czechy = 310. :)

 

Niby nie jest to duzo, ale moze "nowy" zarzad ma jakis ciekawy plan na ekspansje rynkow

europejskich. Wydaje mi sie, ze w Niemczech i Czechach duzo wiecej osob oglada MotoGP,

wiec "target" bylby moze odpowiedni? :clap:

 

Trzymam kciuki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, a chodzi o to, aby slyszala o nim gospodyni domowa interesujaca sie tym, co kupic na obiad... - niech zainwestuje w PR , to moze jakiegos sponsora znajdzie

 

Hm... Ja to samo już komuś mówiłem ładnych kilka miesięcy temu, bez skutku... i niestety efekty widać dzisiaj :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:icon_mrgreen: UWAGA :icon_razz:

 

Dzis bylem na Expo i widzialem Andrzeja Chmielewskiego razem z Jackiem Grandysem.

 

Andrzej wczesniej udzielal wywiadu dla jakiejs TV (chgw jakiej) w barwach Suzuki (niestety zalapelm sie

na koncowke i nie slyszalem o czym rozmawiaja), tak wiec wydaje mi sie, ze ...

 

zobaczymy Andrzeja na poznanskim torze w team'ie Suzuki Grandys Duo

 

Zobaczymy jak nasz slynny zawodnik bedzie dawal rade. Mam nadzieje, ze "pozamiata" ;) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...