Skocz do zawartości

Brak OC i nie tylko/ autopsja


Guti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Guti za to że w danej chwili nie miałes ubezpieczenia oprócz tych wszystkich kosztów które napisałeś powinieneś pomyślec o tym, iż policjanci a dokładnie ten policjant który przeprowadzał z tobą tą interwencje i holował ci moto jest zobowiązany do tego żeby powiadomić fundusz gwarancyjny o tym iż ty tego ubezpieczenia nie posiadałeś. Gdyby tego nie zrobił to by nie dopełnił swoich obowiązków ale czy to zrobił niewiem - powinien. Koszt braku ubezpieczenia od Funduszu 3400 zł. Nie mam na celu straszyć nikogo ale takie sa koszty. Wiem cos o tym i to nie z Autopsji. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janiec. A to nie dotyczy przypadkiem pojazdow zarejestrowanych w Polsce . (mialem moto na angielskich papierach) w tym przypadku tez powinni powiadomi fundusz gwarancyjny ? w kazdym razie nic nie powiadomili a czy powinni tego nie wiem nie jestem Policjantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ci się upiekło...Jak czytałem początek tematu to myślałem że już dostałeś 3400zł za brak ubezpieczenia OC i 200zł za tablice....

 

Ja też tak aktualnie jeżdże bez OC i rejestracji, ale czas to zmienić...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość jak chlopaki nie wiecie co i jak w temacie to nie piszcie ze coś bedzie , że to ze tamto . Opisałem konkretny przypadek który przeszedłem na własnej skórze i napisałem co za to grozi

 

Stary, gratuluję że Ci się upiekło, nawet te głupie 450 zyli. Naprawdę.

Ale nie znasz mnie więc nie pisz że nie wiem o co chodzi. To że akurat ten glina w tej sytuacji nie powiadomił UFG to nie znaczy że nie powinien tego zrobić i że nie zrobi tego każdy inny glina.

Tyle w tym temacie.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny przypadek kilka lat temu, z tym ze moto to poczciwa CZ, ktora co dopiero kupilem od kuzyna. Moto bylo wyrejestrowane, brak OC. Miski prawie pod domem mnie zatrzymali, po sprawdzeniu dokumentow dowiedzialem sie ze moge za taka jazde bez papierow zaplacic kolo 3 tys, moto na parking. Ale po rozmowie Pan wladza wystawil mi mandat w wysokosci 100 zl za niemanie dokumentow przy sobie. Gdyby inaczej wpisal to pewnie musialby cos tam zglaszac, a tak to on byl syty, i ja caly tyle ze bez 100 w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...