Skocz do zawartości

myslałem że takim sprzetem się nie handluje


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłm taki oto lin na allegro

 

http://www.allegro.pl/item154954024_yamaha...ele_innych.html

 

 

cena fakt 5000 :eek: , ale ten system w kraju u nas jest chory, nie wiadomo kiedy natrafisz na jakis sprzet-minę, Skąd mogę wiedzieć że nie kupie czegoś co np wcześniej było po przejściach? Można zaufać tylko sobie i znajomym którzy znają się na moto. Czy nie mozna wprowadzić pewnego systemu, który zwyczajnie odnotowywał by np że pojazd był uszkodzony itp.(nie wiem w karcie pojazdu) Wtedy mielibyśmy przegląd przez wszystkie "przejścia" moto albo chociażby te większe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

znalazłm taki oto lin na allegro

 

http://www.allegro.pl/item154954024_yamaha...ele_innych.html

cena fakt 5000 :banghead: , ale ten system w kraju u nas jest chory, nie wiadomo kiedy natrafisz na jakis sprzet-minę, Skąd mogę wiedzieć że nie kupie czegoś co np wcześniej było po przejściach? Można zaufać tylko sobie i znajomym którzy znają się na moto. Czy nie mozna wprowadzić pewnego systemu, który zwyczajnie odnotowywał by np że pojazd był uszkodzony itp.(nie wiem w karcie pojazdu) Wtedy mielibyśmy przegląd przez wszystkie "przejścia" moto albo chociażby te większe....

 

 

ty no ale o co ci chodzi sprzet jest od kobiety wzglednie emeryta lub rencisty i jest po glebie parkingowej(przewrocil sie na drugi motocykl) a wy sie rozpisujecie ze zwolki, panowie troche wyrozumialosci hahahahahah

 

p.s nie bedzie to pierwszy sprzet po reaktywacji jezdzacy po naszych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że za 5 tys zł to sie tego nie opłaca kupić... Z tego czegoś do odzyskania jest tylko silnik i troche części z tyłu jak koło czy wahacz (o ile) bo z tej ramy to sie chyba nawet w polsce nic nie poskłada(moge sie mylić). Wydaje mi sie ze kupienie całej wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to tez racja - srednio sie oplaca ale to cena wyjsciowa raczej.

jedyne co mozna przeszczepic to

silnik

skrzynia

wahacz

kolo

wydech kolektory

a moze i papiórki tio tablicke znamionową to juz "człowiek" wyjdzie na swoje

i mase pierdółek - ktore tez kosztują

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolektory juz raczej nie.. Zobacz w jakim są stanie.. Z resztą silnik po takim czymś też moze być rozwalony.. Oglądałem juz kilka aukcji tego gościa i r1 z 2001 z uszkodzoną ramą i bez czaszy miał za 9 tys.. Ogólnie drogo ale chyba jakos ludzie to kupują.. Myślą pewnie ze za grosze sobie to zrobią a później dwa lata grzebią przy złomie..

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolektory juz raczej nie..

 

nom racja nie zwrociłem uwagi.

 

 

Myślą pewnie ze za grosze sobie to zrobią a później dwa lata grzebią przy złomie..

 

A jak juz sobie poradzą i w koncu całość przypomina moto to próbuja sprzedac taki wynalazek bo jezdzi sie na tym pewnie hu*owo.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Na zasadzie Polak wie lepiej i wszystko potrafi, trafiaja sie amatorzy nawet i takich " okazji " Oczywiscie, ze motna zrobic z tego jeszcze sprawny i niepowypadkowy pojazd. rzecz tylko w tym, za jaka cene i strate wlasnego czasu, ktorego co niektorzy nie wliczaja w kalkulacje.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niepowypadkowy pojazd

 

że jaki pojazd? :bigrazz:

 

Może i można poskładac ale nie będzie bezwypadkowym, bez jaj.

 

bedzie bedzie, są czarodzieje którzy tak go zrobią ze pierwszy koles który chce zamienić BMW na ścigacza łyknie to odrazu za dobrą kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj przypomnial mi sie pewien artykuł,co prawda nie o motocyklu ale jest:

http://www.joemonster.org/article/4840/kup...itroena-c5.html

Zobaczcie sobie z jakiego zlomu zrobili bezwypadkowy :banghead:

To mozliwe ze z tej R1 tez bedzie bezwypadkowy :banghead:

Boże nie pozwol abym kupil kiedykolwiek cos takiego "bezwypadkowego" :banghead:

A pozatym polecam ta strone tym którzy jej nie znaja bo jest dobra.Nad tytulem artukulu "kupujemy bajeranckiego citroena" jest taki dzial "samochodem jedziemy" to sobie tez poczytajcie :biggrin:

Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj przypomnial mi sie pewien artykuł,co prawda nie o motocyklu ale jest:

http://www.joemonster.org/article/4840/kup...itroena-c5.html

Zobaczcie sobie z jakiego zlomu zrobili bezwypadkowy :)

To mozliwe ze z tej R1 tez bedzie bezwypadkowy :)

Boże nie pozwol abym kupil kiedykolwiek cos takiego "bezwypadkowego" :D

A pozatym polecam ta strone tym którzy jej nie znaja bo jest dobra.Nad tytulem artukulu "kupujemy bajeranckiego citroena" jest taki dzial "samochodem jedziemy" to sobie tez poczytajcie :D

Pozdrawiam :)

 

O tym citroenie bylo głośno dwa lata temu.. Teraz ma juz pewnie inne blachy i jego przeszłość sie zatarła.. Z motorami sportowymi jest tylko ta rożnica, że w razie uszkodzenia ramy czy podzespołów układu jezdnego możemy szybko zakończyć żywot. Z tego co wiem to wypadek jest dopiero wtedy kiedy są przynajmniej ranni(inaczej to kolizja), może wszyscy biorą to sobie do serca i jak motor sie rozleciał a kierowca był dobrze ubrany i nic sobie nie zrobił to uznają ze moto bezwypadkowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten citroen to tez przekret, w tym wszystkim najbardziej szkoda mi osób które sie nie znają zbierają kasę kilka lat na wymarzone moto i w ogóle nie biora pod uwagę tego że trzeba naprawdę uważać, pierwsze moto dla kogoś wydaje sie świete a może być po kilku "przejściach". Dlatego jak juz bede coś kupował to wstawiam link na forum i napewno dowiem się od was wielu rzeczy:biggrin: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...