Skocz do zawartości

Kufry krauser


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem kufrów firmy Krauser chyba model K1 ale niestety nie mam do nich kluczyków. Byłem już w kilku punktach dorabiania kluczy, ale na razie nikt nie chce się podjąć dorobienia kluczyka na podstawie zamka. Czy może ktoś z was miał podobny problem i poradzi jak go rozwiązać. A może macie sprawdzonych fachowców którzy trudne przypadki załatwiają od ręki a niemożliwe na poczekaniu. Mieszkam pod Warszawą więc najlepiej było by gdyby poszukiwany fachura był z okolic stolicy, ewentualnie Kraków też wchodzi w grę bywam tam czasami. Czekam na jakieś sugestie z waszej strony i z góry dziękuję za pomoc.

Paffcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był już podobny temat: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=39982&hl=

tutaj link do foty z wizytówką na której jest mapka dojazdu do warsztatu w którym dali radę z moim kufrem: http://img134.imageshack.us/img134/6510/untitled1copy5ah.jpg

 

Pozdrowionka :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z moim zamkiem w/w zakład nie dał sobie rady. Diagnoza brzmiała "zamek nierozbieralny, nie da się dorobić". Jako że zbyt szybko się nie poddaję zacząłem działać sam. Zamek udało mi się rozebrać, a że jest to prosta konstrukcja postanowiłem sam dorobić kluczyk. Prowizoryczny kluczyk już udało mi się zrobić, ale muszę jeszcze trochę nad nim popracować żeby efekt był zadowalający.

P.S. Agghia i Luka dzięki za pomoc i dobre chęci.

Pozdrawiam

Paffcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...