Skocz do zawartości

MAM GO! ;)


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem się pochwalić - moje marzenie stoi już u mnie w garażu i czeka na wiosnę... Albo przynajmniej pierwsze ocieplenie... Pozdrawiam wszystkich. No i czekam na dobre rady co do konserwacji.

 

http://archimax.private.pl/viragozdj.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem się pochwalić - moje marzenie stoi już u mnie w garażu i czeka na wiosnę... Albo przynajmniej pierwsze ocieplenie... Pozdrawiam wszystkich. No i czekam na dobre rady co do konserwacji.

 

http://archimax.private.pl/viragozdj.html

 

no to gratulacje i oby wiosna szybko nadeszla :D

choc jak patrze za okno to zaluje, ze siedze w pracy...

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac kolejnego motonite spod znaku V :clap: :biggrin:

I jakie porady do konserwacji ???

Jezdzic i jeszcze raz jezdzic :D :clap:

I nie czekaj wiosny bo, podobno, pogoda w Polsce jest wiosenna i w sam raz do jazdy

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :clap: Virażki są nie do zajeżdżenia :biggrin: Do zobaczenia w trasie lub na spotkaniu fanów Virażki w Kletnie :D

 

Na pewno spotkamy się kiedyś na trasie, nie wątpię, (jeśli tylko będzie mnie kochać tak jak ja Ją :clap:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję z całego serducha :crossy:

A co do konserwacji... Ja zakonserwowałem moto raz, ale ociepliło się i rozkonserwowałem :clap:

Zakonserwowałem po raz drugi i znowu się ociepliło... :D

Teraz pierniczę, nie konserwuję trzeci raz! :clap:

Życzę przyjemności i dużo zabawy z cackiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem ze nie bardzo rozumiem ta konserwacje ???? :)

Przeciez NIKT z Was nie odstawia motoru na 6 miechów do garazu bez nawel zagladniecia do niego !!!!

Przeciez to sa Nasze kochane towarzyszki i trzeba je podlewac, dawac jesc, ujezdzac ;)

Motocykle mam od 1988 roku i ani razu nie konserwowalem zadnego w Polsce a tym bardziej w UK.

BTW: wlasnie sie swoim przejechalem :crossy: :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem ze nie bardzo rozumiem ta konserwacje ????

Przeciez NIKT z Was nie odstawia motoru na 6 miechów do garazu bez nawel zagladniecia do niego !!!!

Przeciez to sa Nasze kochane towarzyszki i trzeba je podlewac, dawac jesc, ujezdzac :)

Motocykle mam od 1988 roku i ani razu nie konserwowalem zadnego w Polsce a tym bardziej w UK.

BTW: wlasnie sie swoim przejechalem

 

Ja w sobote spedzilem w garazu 3,5 h z moim Staruszkiem i pucowalismy nasze maszynki.

potem porobilismy kilkadziesiat rundek po garazu (1 okrazenie 190m :) )

Kurcze dzis ewidentnie motorkowa pogoda a ja kibluje w robocie ;)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mam może serwisówkę do tej maszyny? Nie mogę nigdzie znaleźć w internecie - mile widziana po polsku, może być ksero. Pozdrawiam.

Po polsku będzie raczej ciężko. Ale mam w pdf. Plik 50 MB. Na maila chyba nie pójdzie, trzeba by dać na jakiś serwer. Tylko nie wiem na jaki.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polsku będzie raczej ciężko. Ale mam w pdf. Plik 50 MB. Na maila chyba nie pójdzie, trzeba by dać na jakiś serwer. Tylko nie wiem na jaki.

 

 

Ok. Dzieki! Juz poszperalem i znalazlem wlasnie ta 50-cio megowa HAYNES'a. Szkoda, ze po angielsku, bo strasznie duzo tam technicznych okreslen, ale mysle, ze sobie poradze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...