Skocz do zawartości

Aprilia af1 cewka


slawek144
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cewka nawalila mi u mojej aprili af1, czy da sie zalozyc jakas inna cewke np. od jakiegos samochodu, tylko zeby moto nie stracilo na mocy itd. Moto ma silnik 125cm, rotax

jak ktos bedzie cos wiedzial prosze dac znac

Chodzi ci o cewke wysokiego napięcia,to popatrz na allegro widziałem sporo cewek do aprili ale chyba nie

powinno być zadnej różnicy gdy założysz od innego mota,kumpel miał przy dt od jawy i chodziła,przy nsr też dopasował inną i iskra jest,najlepiej jak byś podłączył i sprawdził czy jest iskra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania oryginalny cewko modol od rotaxa 122.(powinien pasowac do 123)Cewka jest SEMA. Mozna zastapic cewkomodul.Modulem zaplonowym Telpod Gl133(taki jak chartach)do tego dokupic cewke wysokiego napiecia za 80.(mala plastikową)i smiga jak ta lala.SprawdzoneJezdzilem Tak 2 miesiace swoją Af1.Koszt modulu Gl133 to 40-50 zl nowy.Napsiz na gg jak cos powiem jak podlonczyc itd itp.pzdr

 

Ps.Radjowiec Tam jest nie sama cyewka tylko cewko modul.Czyli cewka z modulem razem.Moj sposob ma takie samo dzialanie tylko ze mamy wtedy modul zaplonowy i cewke osobno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania oryginalny cewko modol od rotaxa 122.(powinien pasowac do 123)Cewka jest SEMA. Mozna zastapic cewkomodul.Modulem zaplonowym Telpod Gl133(taki jak chartach)do tego dokupic cewke wysokiego napiecia za 80.(mala plastikową)i smiga jak ta lala.SprawdzoneJezdzilem Tak 2 miesiace swoją Af1.Koszt modulu Gl133 to 40-50 zl nowy.Napsiz na gg jak cos powiem jak podlonczyc itd itp.pzdr

 

Ps.Radjowiec Tam jest nie sama cyewka tylko cewko modul.Czyli cewka z modulem razem.Moj sposob ma takie samo dzialanie tylko ze mamy wtedy modul zaplonowy i cewke osobno:)

 

Rozumiem (tak jak np. przy KMX co jest) tyle tylko ze ja widziałem niektóre apriliem,i nsr które miały oddzielnie moduł i cewke zapłonową(wysok.napiecia) bo tak też da rade i moto bedzie też chodziło,bo nie wiedziałem czy przy tej cewce co pisał

Sławek144 jest orginalna czy już dopasywana i dlatego tak napisałem.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...