Skocz do zawartości

Dobra doradzac jakie 125 na stunt :D


Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam zamiar niedługo sprawić sobie jakieś enduro lub SM :) tylko nie wiem co jest najlepsze do tego typu wyczynów :D Proszę was o porade,bo nie chce kupić czegoś nie spełniającego moich oczekiwań na dobre moto do stuntu xD xD

 

PS: nie musi to być moto najnowszej produkcji i za jakieś kosmiczne pieniądze ;) Takie,żeby nie było go szkoda przy katowaniu :biggrin:

Edytowane przez JonekBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT 125. Moze sa mocniejsze ale przynajmniej najlatwiej o czesci do tego sprzeta jesli cos sie spierniczy lub zaliczysz dzwona. Hamulce ok a do wheelie potrzeba Ci tylko umiejetnosci a nie mocnego sprzeta. Jesli masz dosc troche gotowki to kupujesz wersje SM. Moim zdaniem to najlepsza opcja. Zreszta poprzegladaj youtube, bikepics i inne strony to zobaczysz do czego jest zdolna ta maszyna w odpowiednich rekach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ten dzial.

 

Po drugie nie sluchajcie tego debila, bo juz 2 rok kupuje specjalne moto do stuntu. Zaklada takie tematy na wszystkich forach aby pokazac jaki to on jest zajebisty "stunter". "Stuntowal" tez na swojej NSR : jazda na baku... stoppie 5cm nad ziemia itp...

 

Jonek to jest zenada i wez przestan wyjezdzac tu ze swoja "stunterska" osobowoscia... Pozatym chyba juz nawet na tym forum, ale w innym dziale pytal i mu odpowiedziano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od tego jakie tricki chcesz robic. KTM EXC niezle sie na kolo buja nawet z 4 biegu. Jesli chodzi o stunt to wybralbym silnik 4T i wieksza pojemnosc. Faktycznie ze do jazdy na przednim kole nie trzeba ogromnych mocy, ale napewno przyda sie przewod w stalowym oplocie. Wogole czy musi byc enduro?? Bo na enduro ciezko sie jezdzi na przednim kole ze wzgledu na wysokie lagi. Jesli juz chcesz 125cc to wybralbym cos z pokroju: RS,NSR. Na RS osobiscie jezdzilem i jesli chodzi o przednie kolo to wypada o niebo lepiej od KTMa :smile:. Pozatym na enduro ciezko bedzie Ci wykonywac niektore tricki takie jaka jazda stojac na baku czy na fotelu.

Pozatym temat nie w tym dziale :clap:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly-PMI ale pojechaleś mnie i jakbyś mógł to weź nie ściemniaj specjalnie bo ja słyszałem,że ostro cię jadą ludzie na 125.pl i jak chłopaki dostaną po modzie to będziesz miał jazde.A po 2 zamierzam teraz kupić własnie moto aby się w to pobawić i ja nic nie pokazuje jaki ze mnie stunter lepiej zobacz jaki z ciebie(wielki boss TDR-ką wywijał hahahah) mam NSR i za dużo nie nie moge się pobawić,chodzi mi ogólnie o jakieś enduro...sorry,ze tutaj napisałem temat coś mi sie pomyliło :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślaleś może o KMX-ie. Chłopak z Zamościa nieźle na tym wymiata, sam mam takiego i myśle ze po zdjeciu blokad będzie nieźle sobie radził :)

A poza tym można bez problemu stelaż wstawić co ulatwi wheelie, no chyba że już dobrze śmigasz :icon_mrgreen:

 

Masz tu linka i sam zobacz

http://www.bikepics.com/kawasaki/kmx125/95/pics.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie stelaż dobra rzecz ,a ja nie umiem dobrze jezdzić wheeli itp. ;] Ten z Zamościa to mój znajomy i ładnie wychodzi mu latanie na tym kmx-ie :icon_mrgreen: Jakoś o tym nie myslałem ;]

 

 

PS: Mały co ty ściemniasz jakie 2 lata jak ja byłem niecałe 4-5miesięcy na 125.pl i od wtedy myślałem o nowym moto ,na ch*j ściemniasz frajerze ? Może pomyśl po co gadasz te głupoty,dobry jesteś 2 lata ale pianie ahahahahahahaha!!!!!

Edytowane przez JonekBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...