Skocz do zawartości

Bagażnik


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga.... poszukuje bagaznika do kawki en500 r.95 . To co znalazlem w ofercie krajowej to ceny jak z kosmosu (nawet kolo 700zl). Jakby ktos slyszal, wiedzial, chcial sie pozbyc?

 

poszukaj na allegro goscia katana-k1. on robi i bagaznik z oparcie u niego wychodiz okolo 250 pln, ale robi je z rurek. na zywo nie widzialem tylko na zdjeciach bo sam dlugo szukalem do swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak bedziesz zmienial to chetnie w nie wejde :) :biggrin:

Bo te u mnie to taka malizna :icon_idea:

Rozstaw chyba bedzie pasowal ??? :biggrin:

Ja mam całkiem ładne gmole, tylko że ich kształt nie pozwala na zamontowanie spacerówek czy dodatkowych podnóżków, a tak by się czasem przydały... Na samych podestach nogi drętwieją i nie mam możliwości zmiany pozycji. Szkoda, cholerka...Chyba też pomyślę o wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z firmy motomy.duh.pl mam stelaz pod lightbary, jest naprawde bardzo dobrze wykonany, wiec z czystym sercem moge ich polecic, pomijam fakt ze troche drogo bo 170zl za taki kawalek metalu to duzo, jednak rozwiazal on wszystkie moje problemy z wielka szyba z mg i lightbarami, a to jest bezcenne :clap:

 

roadstyler ma tylnie gmole do shadowki, ale wpatrywalem sie tak dlugo w ich zdjecie ze doszedlem do wniosku iz przy moich duuuuzych sakwach nie ma szans zeby sie one zlokalizowaly przed sakwami, wyszlyby jak klamra obejmujaca sakwy, a to nie dosc ze bedzie wiesniacko wygladalo, to jeszcze skutecznie uniemozliwi ich otwieranie, wiec poki co temat odpuszczam, szuam jeszcze relingu, balkonika czy jak to tam zwal na siedzenie kierowcy, takie jak bylo w starych h-d ale tego to juz zupelnie nie wiem gdzie znalezc, chyba bede musial wysylac do goscia i robic na wymiar :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie balkoniki/relingi do siedzen kierowcy maja na amerykanskim ebayu :)

do shipp - ja tez mam calkiem ladne gmole, tyle ze oryginalne i one sa strasznie waskie, niespelniajace swojej roli :D .

Jak mi sie motor polozyl to gmol nawet nie zostal drasniety :crossy: a poszlo bo kierze, ktora zniszczyla bak i po tlumikach. Jakbym mial taki szeroki to wszystko byloby OK + tylni to szkody znikome

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie balkoniki/relingi do siedzen kierowcy maja na amerykanskim ebayu :banghead:

do shipp - ja tez mam calkiem ladne gmole, tyle ze oryginalne i one sa strasznie waskie, niespelniajace swojej roli :cool: .

Jak mi sie motor polozyl to gmol nawet nie zostal drasniety :banghead: a poszlo bo kierze, ktora zniszczyla bak i po tlumikach. Jakbym mial taki szeroki to wszystko byloby OK + tylni to szkody znikome

Rzeczywiście, moje są oryginalne, ale swojej roli mogą nie spełnić właściwie, jeśli nie daj boże zaszła by potrzeba. Kiera trochę wystaje poza ich zasięg. :banghead:

Z tyłu nie ma kłopotu, bo mocowanie i orurowanie kufrów z powodzeniem może spełniać rolę zabezpieczenia. Jest całkiem solidne i odpowiednio odstające, żeby nogi nie przygnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro goscia katana-k1. on robi i bagaznik z oparcie u niego wychodiz okolo 250 pln, ale robi je z rurek. na zywo nie widzialem tylko na zdjeciach bo sam dlugo szukalem do swojego.

 

 

dzieki wielkie, zaraz do niego nasmaruje. Przegladalem juz wczesniej jego aukcje, ale wydawalo mi sie, ze ma tylko orginalne akcesoria,

 

pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro goscia katana-k1. on robi i bagaznik z oparcie u niego wychodiz okolo 250 pln, ale robi je z rurek. na zywo nie widzialem tylko na zdjeciach bo sam dlugo szukalem do swojego.

Kupowałem u niego gmole do Virażki. Solidny gostek. Kupiłem najpierw małe gmole, ale po przymiarce okazało się,że nie pasują i pogadałem z nim mailem. Przysłał mi duże gmole i napisał, że jak mi będą te duże pasowały, to żebym je zostawił a małe odesłał, a jak mi żadne nie będą pasowały, to mam oba odesłać, a on mi odda kasę. Jednak duże zostały i szafa gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie bywam, ba ........... powiem ze jeszcze nie bylem a mam kilka rzeczy do motra z tego Ebaya :eek:

Nie wiem jak w Polsce, ale jak jestem zarejestrowany na angielskim, spokojnie kupuje na calym swiecie i mi przysylaja do domu :icon_biggrin:

 

tylko jak je kupic, niestety nie bywam czesto w usa :biggrin:

 

Mozemy sie umowic ze sobie na ebayu cos znajdziesz a ja Ci to kupie OK ?

Szczególy dogramy na PW jak Cie to zainteresuje :notworthy: ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...