Skocz do zawartości

Drag Star - pokrowiec + oparcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nowym roczku.

 

Szukam pokrowca na moje moto. Tyle tego jest na rynku, że idzie zgłupieć.

Pokrowiec musi być odpowiednio duży ( jest szyba i duży wałek z tyłu) przeciwdeszczowy i w jakiejś przystępnej cenie.

Gdyby ktoś wrzucił jakiś namiar to byłbym wdzięczny.

Fajnie jakby ktoś polecił coś, co sprawdzone było w praktyce.

A jeszcze myśle też o oparciu, ale dla siebie a nie pasażera.

Gdzie takie zdobyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oparcie spoko dostaniesz na amerykanskim Ebayu. Maja tego strasznie duzo. :biggrin:

A jak nie mozesz z tamtad, to mozesz przerobic sobie oparcie z bagaznikiem od pasazera. Ja tak mam i jest OK. Dostaniewsz na Allegro.

Co do pokrowca to sie nie wypowiem bo dawno temu kupilem na Allegro i wciaz mam ale nie uzywam bo motor w garazu stoi :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oparcia dla Ciebie to proponuję moje rozwiązanie. Kilka fotek znajdziesz pod tym linkiem Zdjęcia

Zrobił mi to firma MotoRoni wg mojego pomysłu. Do ich blach pod tylne oparcie dospawane zostałdwie blaszki do których dokręcane miałem taką samą jak pasażera poduszkę. Teraz dorobiłbym jeszcze regulację bo w miarę ubierania się w warstwy brakowało mi miejsca za kierą.

 

A co do pokrowca do kupiłem bardzo solidny ale i drogi w Hain Gericke czy jak się to pisze. Największy rozmiar ma wyprofilowanie na kierownicę i szybę. Jest zrobiony z gumowanego materiału w kolorze srebrnym i wyściełany od spodu miękkim ala filcem. Gumy z przodu i styłu na naprawdę bomba. Po zmianie motura spoko mieści się w nim Royal Star Tour

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pokrowca na moje moto.

Rozumiem, że chodzi Ci o pokrowiec na Yamahę :icon_biggrin:

U mnie sprawdził się pokrowiec z Louisa. Na poprzednim Virago 750 spokojnie, teraz na VTX trochę trudniej go naciągnąć, ale daje radę. Cena też przystępna bo tylko 39pln http://moto.allegro.pl/item153996608_pokro...ancja_cen_.html Dodatkowa zaleta - zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu.

Edytowane przez Virek
240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oparcia dla Ciebie to proponuję moje rozwiązanie. Kilka fotek znajdziesz pod tym linkiem Zdjęcia

Zrobił mi to firma MotoRoni wg mojego pomysłu. Do ich blach pod tylne oparcie dospawane zostałdwie blaszki do których dokręcane miałem taką samą jak pasażera poduszkę. Teraz dorobiłbym jeszcze regulację bo w miarę ubierania się w warstwy brakowało mi miejsca za kierą.

 

Powiedz mi gdzie kupiłeś białe klosze kierunków i lampy tylnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze nie warto inwestowac w az tak drogi pokrowiec. A to z prostego powodu - przy dosc intensywnym uzytkowaniu i tak w koncu gdzies sie przedrze, usmoli od wydechu, wiec.... Polecam allegro i wszelkiej masci pokrowce tam sprzedawane . A wielkosc , nalepiej XXL. Moj w ten sposob zanabyty spokojnie przykryje i golwinga, a obecnie mojego vn z dosc duzymi sakwami po bokach i tylnia na bagazniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi gdzie kupiłeś białe klosze kierunków i lampy tylnej?

 

Prywatny import z USA. Jak chcesz to odgrzebię link do tego sklepu.

A tak na marginesie to ten biały klosz z tylnej lampy mam do sprzedania.

 

Dex, ja wychodzę z innego założenia. Jak kupię coś dobrej lub bardzo dobrej jakości to na dłużej mi starcza. A tak w najmniej odpowiedniej chwili masz problem z szukaniem kupowaniem itp. Jak moje doświadczenie pokazało kupić dziadostwo to robić zakupy dwa razy.

Edytowane przez RobertK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item153996608_pokro...ancja_cen_.html Dodatkowa zaleta - zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu.

 

oooooooooooooooo wlasnie !!!!! :biggrin:

Taki pokrowiec tez mam zanabyty z Allegro :)

Jest spoko, lekko gumowany i ma napisane ze mozna zakladac go zaraz po zatrzymaniu motra, czyli nie przypala sie od wydechów :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooooooo wlasnie !!!!! :biggrin:

Taki pokrowiec tez mam zanabyty z Allegro :)

Jest spoko, lekko gumowany i ma napisane ze mozna zakladac go zaraz po zatrzymaniu motra, czyli nie przypala sie od wydechów :buttrock:

 

wyglada na to ,ze bede musial sobie taki nabyc na wiosne :bigrazz:

moj obecny pokrowiec jest juz podarty a poza tym ciezko sie sklada.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...